gizle

Günlük fırsatları öğrenmenin en iyi yolu email

Tesettür gelinlikte kendini kanıtlamış bir marka! 17 yıllık tecrübe! Reyhan Turhan Moda Evi’nden gelinlik ve nişanlıklarda tam % 25 indirim…

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
500 TL
İndirim
94%
Kazanç
471 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
12.11.2012
Gerçekleşiyor!

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 28 Şubat 2013’e kadar geçerlidir.
 • 29 TL gelinlik fiyatı değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0212 416 68 62 veya 0546 465 12 54’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • 17 yıllık deneyimli bir modacının harika tasarımlarıyla muhteşem bir gelinliğiniz olacak.
 • 29 TL’lik indirim kuponunuzla size özel dikilecek bir gelinlikte veya hazır bir üründe tam % 25 indirim kazancınız olacak.
 • Dilerseniz aynı kuponla yine size özel tasarlanacak bir nişanlık için, % 25 indirim avantajınız olacak.
 • 2000 TL’lik bir gelinlik sipariş ettiğinizde kazancınız tam 500 TL olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız 500 TL, 2000 TL’lik bir gelinlik varsayılarak hesaplanmıştır. Seçeceğiniz model daha az ya da fazla tutarda ise bu rakam – + değişkenlik gösterir.
 • Sayfamızda sınırlı sayıda görsel kullandığımızdan sizlere firmanın web sitesini (harita üzerindeki web sitesi yazan yer) ziyaret etmenizi öneririz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Reyhan Turhan Moda Evi
0212 416 68 62-0546 465 12 54
Web sitesi

Gökalp Mah.58. Bulvar Cad. No:60 D: 1 Zeytinburnu / İstanbul

Büyük haritada göster

Gelinlik, geçmişten bugüne kadar tüm bayanların akıllarındaki gölgesiyle her zaman berraklığın, mutluluğun, sevincin, beraberliğin, heyecanın ve sonsuzluğun simgelerini taşımıştır yüreklerimize. Onun hakkında söylenmiş, ya da yazılmış kötü bir yazıya, olumsuzca yorumlanmış tek bir söze rastlayamazsınız. Tam tersine her dilde ayrı ayrı övgüler düzülmüştür hakkında.

Bizlere gösterdiği en önemli gerçekte şudur ki; mest, kafasına göre, özgür bir kızlık döneminden; ayakları yere basan, sorumluluk sahibi, olgun bir kadınlık dönemi. Çocukken bile onu giymek bizi son derece heyecanlandırır ve çok güzel hayallere sürükler.

Ancak, tesettürlü gelin adaylarının çok işine yarayacağına inandığımız birbirinden güzel ve modern tesettürlü gelinlik modellerini tasarlayabilen usta bir tasarımcıya her zaman denk gelmek zor… Tesettür gelinliklerin diğer gelinliklerden hiçbir eksiğinin olmadığını ve hatta bazı modellerin açık modellere nazaran çok daha şık durduğunu hatırlatalım.

 gelinlik fırsatları

Özellikle kapalı gelinlik modellerini bulmakta güçlük çekenler için bu gün sizlere sektörde oldukça deneyimli bir markadan söz edeceğiz…
Marka diyoruz, çünkü gerçekten, özellikle tesettür gelinlikte bir marka Reyhan Turhan Moda Evi.

 gelinlik fırsatları

Reyhan Turhan Moda Evi kurucusu Reyhan Turhan; küçük yaşlarda ilgi duyduğu ve hobi olarak başladığı bu yolculukta 17 senelik geçmişe sahiptir. Sektörde ismi duyulmuş ustalarından edindiği tecrübe ve el yetenekleriyle hayallerinizi size sunuyor. Sizin isteklerinizin ön planda tutulduğu tasarımlarıyla çalışma yapılarak kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

 gelinlik fırsatları

Öncü ilke müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesidir. Malzeme seçimi ve dikişte 1. sınıf işçilikten ödün vermeden yurt içi, yurt dışı özel çalışmalar yapılmaktadır. İstanbul Zeytinburnu’nda Reyhan Turhan Moda ve Tasarım Evi hizmetine devam etmekte ve bu güne kadar yüzlerce gelin adayımızın mutluluğunda pay sahibi olmuştur.
Tüm gelin adaylarını, müşteri gibi değil de, kızı gibi, kardeşi veya en yakını gibi görerek hizmet vermekte, gelin adaylarının isteklerini anlamak, onlara uygun modelleri belirlemek ve gelinlerimizin yüzünün gülmesini sağlamak her zaman ilkesi olmuştur Reyhan Turan’ın.

 gelinlik fırsatları

Reyhan Turan Moda Evi bugün siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir fırsat hazırladı…
Sıfırdan size özel dikilecek herhangi bir gelinlikte, gerek sizin istediğiniz bir modelde veya hazır gelinliklerden hangisini seçerseniz seçin, tam % 25 indirim kazancınız olacak…
Dilerseniz aynı indirim avantajınızı, yine size özel dikilecek bir nişanlık modelinden de yararlanarak kullanabilirsiniz.
Ortalama 2000 TL’lik bir gelinlik seçtiğinizi varsayarsak kazancınız tam 500 TL olacak.

 gelinlik fırsatları

Reyhan Turan; gerek hazır koleksiyonunu, gerek kataloglardan, gerekse kendi tasarımlarını sizlerle paylaşmak için tüm gelin adaylarını sıcak bir çay içmek için bekliyor…
Sizlerde bu usta modacının elinden çıkacak bir gelinlikle, düğün gününüzde harika görünmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu almak ve Reyhan Turan Moda Evi ile iletişime geçerek randevu almak… Gerisini Reyhan Turan halleder…

 gelinlik fırsatları

 gelinlik fırsatları

Keyifli alışverişler dileriz…