Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçılarından dans ve müzik derslerine ne dersiniz? Düğün dansı 349 TL, aylık dans dersleri 79 TL, müzik derslerinde % 20 indirimle ASO size sanatın kapılarını açıyor…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
151 TL
İndirim
%94
Kazanç
142 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
04.12.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL hizmet bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0312 232 14 60 veya 0532 480 55 25’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Profesyonel eğitmenlerden harika bir dans eğitimi alacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla 4 ders stüdyoda ve 1 ders de mekanda olmak üzere toplam 5 ders düğün dansı için 500 TL yerine sadece 349 TL ödeyeceksiniz. Kazancınız tam 151 TL
 • Dilerseniz aynı kuponla Arjantin Tango, Salsa ve Oryantal kursları için aylık 100 TL yerine yalnızca 79 TL ödeyerek harika dans eğitimleri alabilirsiniz.
 • Veya firmanın çocuk, genç ve yetişkinler için vermiş olduğu Keman, Piyano, Gitar ve Flüt derslerinde tam % 20 indirim avantajınız olabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Ankara Sanat Oluşumu
0312 232 14 60-0532 480 55 25
Web sitesi

Necatibey Cad. No 18/9 Sıhhiye / ANKARA

Büyük haritada göster

”Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz.”
“Sanat güzelliğin ifadesidir. Bu ifade söz ile olursa şiir, nağme ile olursa musiki, nakş ile olursa ressamlık, oyma ile olursa heykeltıraşlık, bina ile olursa mimarlık olur.

Yukarıdaki sözler Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e ait olup, sanata ne kadar değer verdiğini anlatan sözleridir. Aynı zamanda katılmış olduğu birçok davette dans eder, dans etmenin insanlığı birleştirici ve kardeşlik için önemini vurgulardı…

Biz de bugün sizlere dans ve müzik eğitiminde sizlere oldukça başarılı bir sanat merkezinden ve fırsatından söz edeceğiz.

düğün dansları

Ankara Sanat Merkezi (AS0); aralarında Ankara Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları’nın da bulunduğu profesyonel eğitmen kadrosuyla dans, müzik ve tiyatro alanında hizmet vermek üzere 2009 yılı sonunda şimdiki çatısını oluşturdu.
Çocukların kendilerini notalarda, bale sanatının esnekliğinde keşfetmesini sağlamak, kurum ve işletmeler için, kültür-sanat projeleri üretmek, küçük ve neşeli dinletiler düzenlemek, bir müzik aletini başından sonuna en iyi şekilde çalmayı öğretmek ve bu şekilde yaşam kalitenizi yükseltmek hedefidir.

düğün dansları

Gelin günlük hayattaki motivasyonunuzu en üst seviyeye birlikte taşıyalım diyen Ankara Sanat Merkezi (ASO), Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçılarından oluşan dev bir eğitim kadrosuna sahip.

düğün dansları

Böylesine profesyonel bir kadrodan oluşan Ankara Sanat Merkezi (ASO) sizler için düğün dansı, aylık dans eğitimleri ve müzik derslerinden oluşan harika fırsatlar hazırladı. Dilerseniz detaylara bir göz atalım…
Düğün Dansı Fırsatı: Tam 5 ders eğitimi, 4 dersi stüdyoda, 1 dersi düğünün yapılacağı mekanda, müzik seçiminden, nasıl duracağınıza, salona nasıl gireceğinizden, nasıl selamlama vereceğinize kadar ve muhteşem bir koreografi ile yapacağınız dans ile ilgili eğitimler alacaksınız. Bu eğitimin normalde fiyatı 500 TL olup, sizler sadece 349 TL ödeyerek düğün gecenizin en güzel anını yaşayacaksınız.

düğün dansları

Dans Kursları Fırsatı: Arjantin Tango, Salsa veya Oryantal öğrenmek istiyorsanız, bu muhteşem dansların sadece izleyicisi değil, uygulayıcısı olmak isterseniz Ankara sanat Merkezinde aylık 100 TL yerine sadece 79 TL ödeyerek bu eğitimleri alabilirsiniz.

düğün dansları

Müzik Eğitimi Fırsatı: Çocuk veya yetişkin, müzik eğitimi almak, Keman, Piyano, Gitar veya Flüt dersleri almanız için, Ankara Sanat Merkezi size tam % 20 indirim olanağı sunuyor…

düğün dansları

Bu muhteşem eğitim merkezinden hem düğün dansı dersi , hem de gerek sosyal aktivite olarak, dans ve müzik eğitimleri almak, harika ve ferah bir stüdyoda, güler yüzlü, uzman eğitmenler tarafından ders almak, hoşça vakit geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Ankara Sanat Merkezi (ASO) ile iletişime geçmek, randevu almak…

Keyifli alışverişler dileriz…