Tam 35 yıllık tecrübe ile düğün gününüzün en önemli sembolü için inanılmaz fırsat! Türkiye’nin en köklü firması Aslı Nikah Şekerinden yüzlerce çeşit için tam % 20 indirim…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%96
Kazanç
191 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
29.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/11/2012’ye kadar geçerlidir.
 • İndirim kuponunuz Aslı Nikah Şekeri firmasının tüm şubelerinde geçerlidir. Adresler aşağıda belirtilmiştir.
 • Sayfamızda yerimiz kısıtlı olduğundan sınırlı sayıda görsel kullandık. Diğer çeşitler için lütfen firmanın facebook sayfasını (harita üzerinde web sitesi yazan yeri tıklayın) ziyaret ederseniz yüzlerce modeli görebilirsiniz.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0212 513 65 00 veya 0532 310 03 63’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Evlendiğiniz günü hatırlatacak yüzlerce model nikah şekerlerinden seçme şansınız olacak.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla dilediğiniz tüm modellerde geçerli olma üzere tam % 20 indirim avantajınız olacak.
 • Aynı kuponla dilerseniz davetiye çeşitlerinde de % 20 indirim fırsatınız var.
 • Davetiye ve nikah şekerlerinde, ortalama 1000 TL tutarında bir alışverişte tam 200 TL kazancınız olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız 200 TL semboliktir. Avantajınız yapacağınız alışveriş tutarına göre + – değişkenlik gösterebilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çitler değil, söz, nişan, sünnet, bebek şekeri, vaftiz ve davetiye ihtiyacı olan herkes faydalanabiilir.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Aslı Nikah Şekerleri
Web sitesi

Vasıfçınar Cad. Fazilet İş Merkezi No: 40/1Sultanhamam- Eminönü/İstanbul

Büyük haritada göster

Her bayanın hayalidir kız kıza bekârlığa veda, ağlaya ağlaya yakılan kına, devamında da unutulmaz bir düğün, prenses gibi görünebileceğiniz bir gelinlik ve bu mutlu gecenizde unutulmaz olup her şeyin kusursuzunu yaşamak.
Sonrasında mutluluğunuzu pekiştirecek güzeller güzeli bir de bebek. Tüm bu özel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak mutluluğunuzu kat be kat arttırır.

Ancak herkes farklı ve dikkat çekici olmayı, ilginç, eğlenceli, şık hediyeler sunarak akılda kalıcı olabilmeyi ister. Bu duygu bizleri daha da heyecanlandırır ve onore eder. Mutluluğun paylaştıkça arttığını hepimiz biliyoruz.
Bu mutluluğu, özel bir fırsatla paylaşabilmeniz için Aslı Nikah Şekeri firmasını kapısını çaldık.

Dile kolay… Tam 35 yıl önce Mustafa Keleş tarafından kurulan Aslı Nikah Şekeri hala sektörde en çok tercih edilen markalar arasında. Artık işleri yavaş yavaş devralan kızı Aslı Şeker “tüm kutlamalarınızda a’dan z’ye her şeyi sizin için düşünüyor, sizin için ve sevdikleriniz için o anları hep hatırda kalıcı, daha anlamlı ve mutlu kılmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

düğün şekeri

Farklı tasarımlar ve şık ürünler, zarif sunumlar ve küçük detaylarla mutluluklarınıza mutluluk katıyoruz” diyor ve kendilerine sizin için hazırladığı fırsat için teşekkür ediyoruz.

nikah şekerleri

Aslı Nikah Şekeri sizler için tüm alışverişlerinizde geçerli olmak üzere tam % 20 indirim fırsatı sunuyor ve ortalama 1000 TL’ lik bir nikah şekeri ve davetiye alışverişinde tam 200 TL avantaj ile tüm gelin damat adaylarımıza bir nebze katkıda bulunuyor.

düğün şekeri

Aynı zamanda Sedef, Erdem, Kristal, Ebru marka davetiyelerin de satışını yapan Aslı Nikah şekerleri bu fırsatı davetiyelerde de kullanabileceğiniz vurguluyor.
Ancak sayfamızda kısıtlı görsel kullanabildiğimizden size ısrarla firmanın facebook sayfasını ziyaret etmenizi hatırlatıyoruz (harita üzerinde web sitesi yazan yeri tıklayabilirsiniz).

düğün nikah şekeri

Yüzlerce modeli orada görebileceğiniz gibi, aşağıda adreslerini belirttiğimiz şubelerde indirim geçerli olup, soğuk bir limonata eşliğinde hem diğer modelleri görebilir, siparişinizi ürünü yakından görerek verebilirsiniz. Aslı Nikah Şekerleri sadece nikah şekeri değil, söz şekeri, nişan şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, vaftiz şekeri ve davetiye üretiminde de oldukça iddalı çeşitlerle sizlerin hizmetinizdedir.

düğün davetiyesi

Vasıfçınar cad. Fazilet iş merkezi No: 40/1 Sultanhamam – Eminönü/İST.
Rıza paşa yokuşu, Bizim han, giriş kat, No: 61/202 Sultanhamam – Eminönü/İST
Hasırcılar cad.(Kurukahveci Mehmet Efendi bulunduğu cad.) Yılmaz han, No:38 giriş kat Eminönü/İST

düğün davetiyesi

“Nikah süslerinizle misafirlerinizde heyecan uyandırmak istediğinizi biliyoruz. Stil sahibi gelinlere yönelik şık ve zarif nikah süsleri tasarlıyoruz. Bu anlamda gerçekten büyük bir tutkuyla çalışıyor, dünyadaki yeni trendleri sürekli araştırıyor ve her geçen gün koleksiyonumuzu daha da zenginleştiriyoruz” diyen Aslı Keleş sizleri mağazalarına bekliyor.
Acele edin kaçırmayın, bu harika fırsat, böylesi bir işletmeden
her zaman denk gelmez…

düğün davetiyesi

Keyifli alışverişler dileriz…