Bütün gelinler mutlu olsun diye Ayşe Fridin’den muhteşem gelinlikler, çıldırmış fiyatlarla. 490 TL ve 790 TL’ye onlarca model gelinlik bu fırsatta…

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
810 TL
İndirim
%96
Kazanç
781 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
28.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 492 20 33’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir gelinliği oldukça uygun fiyata alabileceksiniz.
 • 29 TL’lik indirim kuponunuzla fiyatları 1000 TL olan onlarca gelinlikten birini sadece 490 TL’ye alabileceksiniz.
 • Aynı kuponla 1600 TL olan gelinliklerden birini yalnızca 790 TL’ye alacaksınız. Üstelik aksesuarları dahil.
 • Tüm gelinlikler bedeninize özel uyarlanacaktır.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Ayşe Firidin

Nuhkuyusu Cad. Ülkem Apt. No:245 Kat:1 Altunizade Üsküdar/ İstanbul

Büyük haritada göster

Gelinlik! İşte gelini gelin yapan en önemli unsur. Düğünün diğer detaylarından daha çok önem verilen gelinlik seçiminde bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Tüm genç kızlar yaşamlarının bu en özel ve en güzel gününde rüya gibi bir gelinlik içinde masal prenseslerini andırmayı düşler. Ancak, çocukluğunuzdan beri hayallerinizi süsleyen ya da vitrinlerde gördüğünüz, dergilerde beğendiğiniz bir gelinliği yalnızca istemek yeterli değil.Önemli olan size yakışan bir modelin ve tarzın belirlenmesidir. Ayrıca seçtiğiniz modelin düğün konseptiyle ve diğer tüm detaylarla uyumlu olması da gerekmektedir.

Bugün bu sorularınıza cevap olacak bir markadan söz etmek istiyoruz. Ayşe Fridin; gönül kazanmanın para kazanmaktan daha değerli olduğu ilkesiyle yola çıkmış olup, tam 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla kaliteden ödün vermeden sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyor.

 gelinlik fırsatları

“Dünyada ve ülkemizde gelinlik markalarının birbiriyle kıyasıya rekabet ettiği günümüzde, kendimize sağlam ve kalıcı bir yer edinmenin koşullarının yeniliklere açık, vizyonu geniş, müşterilerinin beklentilerine cevap verecek sınırsız hayal gücüne dayalı yeni kreasyonlarla, her zevke ve tarza farklı, zengin seçenekler sunabilmek, hizmette, malzemede ve işçilikte yüksek kalite standartlarını benimsemek ve titizlikle uygulamak olduğunu biliyorduk ve bunu başardık.

 gelinlik fırsatları

Gelinliğin geleneksel olgusunu dünya çapında kabul görmüş öncü markaların sunduğu modellerin ışığında ve sizin tarzınız ve beğeniniz doğrultusunda kendi yorumlarımızla harmanlıyor, rüyalarınızın gelinliğini hazırlıyoruz. Sizlere hayatınızın en önemli anında masal prensesi hissini yaşatmayı vaat ediyoruz. Her yıl değişen trendler ve öne çıkan ayrıntılar, gelinlik tasarımı yaparken sınırsız hayal gücümüzü yönlendirmeye yardımcı faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün ya da nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir” diyen Ayşe Fridin, sizler için harika iki fırsat hazırladı.

 gelinlik fırsatları

Fiyatları 1000 TL olan onlarca gelinlikten birini, bedeninize uyarlanıp sadece 490 TL’ye alabileceksiniz.
Dilerseniz, fiyatları 1600 TL olan gelinliklerden biri için sadece 790 TL ödeyip aksesuarları dahil olarak bedeninize özel dikilecek ve tam 810 TL avantajınız olacak.

Gelin nişan fırsatları

“Bugüne kadar binlerce gelinimizin mutlulukla tebessüm ettiği fotoğraf karelerinde ve gönüllerinde biriktirdikleri unutulmaz güzel anılarında yer alabilmenin haklı gururunu taşıyoruz diyen” Ayşe Fridin, sizlerin de tebessüm ettiğini görmek için telefonunuzu bekliyor. İndirim kuponunuzu alıp bir an önce gelinliğinizi seçmenizde yarar var.

Gelin gelinlik fırsatları

Keyifli alışverişler dileriz.