Şok! Hazır olun ve dikkatli okuyun. Harika gelinlikler, bindallı ve kuaför; muhteşem indirimler, avantajlar ve hediyeler sizleri bekliyor

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
800 TL
İndirim
%96
Kazanç
771 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
20.03.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir gelinlik için bir kere kullanılabilir.
 • Kuponunuzla 30.06.2012’ye kadar Azra Gelinlikten alışveriş yapabilirsiniz.
 • 20 model gelinlik stoklarla sınırlıdır. Kupon alanların en kısa sürede Azra Gelinlik ‘ ten gelinliklerini ayırtmaları gerekmektedir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0 216 481 75 09 ‘u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • 29 TL’ ye alacağınız indirim kuponunuzla; ortalama fiyatları 1900 TL olan 20 farklı gelinlik modelinden birini sadece 1090 TL’ye alacaksınız. Bu gelinlikler sizin bedeninize göre uyarlanacaktır ve stoklarla sınırlıdır. Aksesuarlar HEDİYE edilecektir.
 • Aynı kuponla size özel dikilecek bir gelinlikte tam % 30 indirim kazanacaksınız.
 • Aynı kuponla size özel dikilecek bir nişanlıkta da tam % 30 indirim sizin olacak.
 • Özel dikim gelinliklerde 54 bedene kadar sipariş verebilirsiniz.
 • Tesettür modeller için Azra Gelinlik‘le irtibata geçebilirsiniz.
 • Ve SÜRPRİZ HEDİYE: Yukarıda belirttiğimiz fırsatlardan birini alana, Bindallı kiralaması tamamen ücretsiz olup, Ümraniye Salim/Funda Kuaförde gelin başı için sadece 40 TL ödeyeceksiniz.
 • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek@nikahfirsati.com ’ a e mail atınız.
 • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

Azra Gelinlik

Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Aslanoğlu Apt. No:29/1 Ümraniye İstanbul

Büyük haritada göster

Gelinlik deyince aklımıza gelen birkaç ilçeden biridir Ümraniye. Bu nadide ilçemizde gezinti halindeydik. Bir vitrin dikkatimizi çekti. Harika modellerde gelinlik, nişanlık, bindallı ve özellikle pek sık rastlamadığımız tesettür model gelinlikler göz kamaştırıyordu. İçeri girdik ve şaşkınlığımız bir kat daha arttı. Vitrinde gördüklerimizin çok daha fazlasını mağazada görmek mümkündü. Mağaza yetkilileri önümüze 2012 model onlarca katalog koyup, bizi şaşırtmaya devam ettiler. Neredeyiz diye etrafımıza bir baktık ve gördük ki yılların modaevi Azra Gelinlik’deyiz.

Azra Gelinlik yetkilileriyle oturduk ve siz NikahFirsati üyeleri için nasıl fırsatlar hazırlayabileceğimizi düşündük ve ortaya muhteşem fırsatlar çıkardık.

20 tane şahane gelinlik; fiyatları 2000 TL’ye kadar çıkıyordu. Bu gelinliklerden başladık ve sizlere bunların her birini 1090 TL’ye indirdik.
Yetmez dedik, aksesuarlarda hediye olsun dediler, yetmez dedik, Bindallı kiralama bedeli de almayalım dediler, biraz daha dedik, Ümraniye Salim/Funda Kuaför de gelin başı için sadece 40 TL ödensin dediler.

İşte bu tam bir fırsat dedik teşekkür ettik.


gelinlik21 2012 gelinlik modelleri


Başka? Ya bu modeller gelin adaylarımızın hayalindeki gelinlik değilse; onu da çözdük.

İster katalogdan, ister sizin arzu ettiğiniz bir modeli, gelin size özel dikelim ve tam %30 indirim yapalım dediler. Merak etmeyin, Bindallı yine hediye, Salim/Funda Kuaför yine 40 TL’ ye sizi bekliyor.

Peki dedik; ya evlilik ve düğün arifesinde olan, nişanlanacak adaylarımız? Sizi unuttuk sanmayın. Azra Gelinlik size özel dikilecek bir nişanlık modeli için size tam %30 indirimi yine verdi. Bindallısı yine hediye, Salim/Funda kuaförde saçınız yine 40 TL’ ye yapılacak.

Üstelik Azra Gelinlik stok gelinlikleri, sizin bedeninize göre uyarlıyor. Özel dikim gelinlik ve nişanlıklarda 54 bedene kadar dikim yapabiliyorlar. Tesettür model çeşidinde tam bir uzmanlar.

2012 gelinlik modelleri

gelinlik fırsat 2012 gelinlik modelleri

gelinlik21 modeller

tesettür gelinlikler

fırsat gelinlikler

fırsat gelinlikler

Siz Nikah Fırsatı takipçileri için hazırladıkları bu fırsatlar için, Azra Gelinlik yetkililerine teşekkür edip oradan ayrılırken, sizlere bir kez daha bu güzel fırsatlardan birini sunduğumuz için mutluyduk.

Size düşen ise, bu fırsatlardan faydalanabilmek için acele etmeniz ve indirim kuponunu bir an önce alıp Azra Gelinlikle irtibata geçmenizdir.

Keyifli alışverişler dileriz…