Hayallerinizdeki düğün pastanızı, kurabiye ve cup cakelerinizi anlatın, Bediş Kurabiye gerçekleştirsin! Tam % 20 indirim fırsatıyla muhteşem güzellikte ki görsel ve lezzet şölenine hazır olun…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
300 TL
İndirim
%97
Kazanç
291 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
04.08.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/11/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Kupon bedeli ürün fiyatı değil, sadece indirim kuponudur.
 • Siparişlerinizi düğün gününüzden en az 1 hafta önce vermeniz gerekmektedir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Ürünler hakkında bilgi ve sipariş için 0216 373 55 66 veya 0533 554 22 24’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğününüze ait çok özel kurabiye, cup cake ve pastalara konuklarınız hayran olacak.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla dilimi 8 TL- 10 TL arası değişen düğün pastalarında, adedi 3 TL- 5 TL arasında değişen kurabiye ve cup cakelerde tam % 20 indirim kazanacaksınız.
 • Örneğin 100 kişilik bir pasta için 1000 TL ve 100 adet kurabiye için 500 TL, toplam 1500 TL yerine sadece 1200 TL ödeyerek tam 300 TL avantajınız olacak.
 • Sipariş miktarınız arttıkça kazancınız da artacaktır.
 • Kupon bölümündeki kazancınız sembolik olarak 100 kişilik pasta ve kurabiye tasarlanarak hesaplanmıştır. Bu rakam sipariş orantısında + – değişiklik gösterebilir.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, söz, nişan, doğum günü, sünnet, özel gün kutlaması, şirket kutlaması vb. organizasyonu olan herkes faydalanabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Bediş Kurabiye
Web sitesi

Dr. Kemal Akgüder Cad.Kuru Kuyu Sok. No: 7/A
Bostancı / İSTANBUL

Büyük haritada göster

Bir düğün seremonisinde ne ikram ederseniz edin son noktayı düğün pastanız koyacaktır. Uzun yıllar akıllardan çıkmayacak, bütün dostlarınızın ve yakınlarınızın Mükemmeldi! diyerek hatırlayacağı bir düğün pastası seçimini size Bediş Kurabiye’ nin tecrübesiyle sunuyoruz.

Pastanızın klasik veya modern bir tasarımla hazırlanması düğün konseptinize göre değişebilir. Ama pastanın lezzeti ve tasarımının çok önemli olduğunu unutmamak gerekir.
Ayrıca düğününüzde kurabiye ve cup cake tercih ederek fark yaratın. Nikah şekeri olarak klasik badem şekeri yerine kurabiye seçerek veya düğününüzde klasik düğün pastası yerine, hem gösterişli hem de çok lezzetli cup cake kulesi siparişi vererek konuklarınızı şaşırtın.

Düğününüzde, nişanınızda, kına gecenizde, bekarlığa veda partinizde, doğum günlerinizde, bebeğinizin doğumunda, baby showerınızda, sevgilinizden özür dilemeniz gerektiğinde, sevdiğinize sevginizi haykırmak istediğinizde, anneler/babalar gününde, mezuniyetinizde, bebeğinizin diş buğdayında ya da ilk adımında; kısacası kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her anda yanınızda Bediş Kurabiye .

indirimli dügün pastasi

Bediş Kurabiye ile bir araya geldik ve siz Nikah Fırsatı üyelerimiz için çok özel bir fırsat hazırladık. Harika lezzetleriyle, bol çeşit imkanı sunan yapısı ile pasta, kurabiye ve cup cakeler de sizlere tam % 20 indirim fırsatı sunuyoruz. Pasta dilim fiyatları, modeli ve çeşidine göre 8 TL – 10 TL arasında, kurabiye ve cup cakelerde çeşidine göre yaklaşık 3 TL- 5 TL arasında değişmekte olup, siz hangi ürünü talep ederseniz edin % 20 indirim uygulanacaktır. Yani yaklaşık 100 kişilik bir pasta ve kurabiye siparişinizde tam 300 TL avantajınız olacak. Sipariş oranınız daha fazla ise bu kazanç artacaktır.

indirimli dügün pastasi

Sayfamızda sunduğumuz görseller tamamen Bediş Kurabiye’nin kendi tasarımları olup, yerimiz kısıtlı olduğundan tüm çeşitlerini buradan sunamıyoruz. Ancak size önerimiz Bediş Kurabiye’nin diğer tasarımları için yerini veya web sitesini (harita üzerini tıklayınız) ziyaret ediniz.

dugun cupcake

Bediş Kurabiye kurucusu Bedra Çığır1979 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İng. İktisat mezunu. 2002 yılında tamamladığı İnsan Kaynakları bölümü yüksek lisans eğitimimden sonra birçok özel şirkette çalışmış. İş hayatı boyunca hayatını renklendirecek birçok hobiye sahip olmuş. Hobileri onun için Üniversite yıllarında başlayan bir maceraymış. Boş durmayı sevmeyen bir yapısı olduğu için çalışma ve aile yaşantısı dışında kalan zamanlarımda güzel tatlar oluşturmaya çalışmış. Büyük keyif aldığı bu işi ticari olarak yapmaya karar verdiğinde bazı tereddütleri varmış, farklı bir şeyler yapmak isteği bu tereddütlerini çok azaltmış. Sadece üreten tasarlayan olmak ona yetmemiş bu nedenle herkesin zaman geçirmekten keyif alacağı, belki kafasını dağıtacağı, ufak mutlulukları yaşayacağı bir mekanının olmasını istemiş. Bu düşünce ile Atölye Bediş’i açmış.

dugun kurabiyeleri

Üretim ve hijyen konusunda oldukça titiz bir yapıya sahip olan Bediş Kurabiye; “ Atölye Bediş’i tasarımlarımı gerçekleştirdiğim, siparişlerimi hazırladığım, dostlarım ve müşterilerimle mutlu olabileceğim bir yer olarak tasarladım. Mutfağımızdan çıkan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilmeniz için gerekli tüm yasal izin ve ruhsatları atölyeme aldım. Aynı zamanda sizlerin hayatına ufak da olsa mutluluk katacak bir mekan olması için elimden gelen konforu sağlamaya çalıştım. Bir pastaneden çok huzur veren bir yer olmasına çalıştığım Atölye Bediş’i temizliği, rahatlığı, sıcaklığı ve ulaşım kolaylığı ile tüm dostlarıma bir araya gelebileceğim yer haline getirdim.

dugun pastacısı

Atölye Bediş hem göze hem damağa hitap eden bir yerdir. Atölye Bediş insanları mutlu eder, bu mutluluğunuzun üzüntü ile bölünmemesi için satın aldığınız kurabiyelerin Tarım Bakanlığı ruhsatlı bir iş yerinde üretilmiş olmasına dikkat ediniz” diyor ve kullanmış olduğu kuvertür, ganaj, çikolata, tere yağ, un, yumurta, şeker, pralin, kuru yemiş, meyve, krema gibi malzemelerde hep birinci kalite markaları tercih ediyor. En önemli malzemesi yaptığı işine olan aşkı ürünlerine ayrı bir lezzet katıyor.

dugun pastasi cupcake

Size harika bir fırsat sunduk. Şimdi yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp, Bediş Kurabiye ile iletişime geçip, hayallerinizi anlatmak. Gerisini bırakın Bediş Kurabiye halletsin.

indirimli dügün pastasi

Keyifli alışverişler dileriz.