2013 yılının gelinlerine muhteşem bir düğün hediyesi! Beyaz Gül Moda Evi’nden, size özel dikilecek sıfır gelinliklerde tam % 40 indirim…

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1200 TL
İndirim
%98
Kazanç
1171 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
31.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Temmuz 2013’e kadar geçerlidir.
 • 29 TL sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0212 621 98 82 veya 0533 324 35 07’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Dilediğiniz bir model gelinlikle, hayallerinizin gelini olacaksınız.
 • 29 TL’lik indirim kuponunuzla sıfırdan size özel dikilecek bir gelinlikte tam % 40 indirim kazancınız olacak.
 • 3000 TL tutarındaki bir gelinliğe sadece 1800 TL ödeyeceksiniz.
 • Kupon bölümündeki kazancınız tutarı 3000 TL’lik bir gelinlik esas alınarak hesaplanmıştır. Seçeceğiniz modele göre bu tutarın daha az ya da fazla olması durumunda kazancınız da aynı oranda – + değişkenlik gösterecektir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Beyaz Gül Moda Evi
0533 324 35 07-0212 621 98 82

Fevzipaşa Cad. No:52 Fatih / İstanbul

Büyük haritada göster

Düğünün tüm ayrıntılarından daha çok önem verilen gelinlik seçiminde bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Gelinlik kızlar yaşamlarının belki de en özel ve en güzel gününde rüya gibi, göz kamaştıran bir gelinlik içinde gecenin yıldızı olmayı düşler.
Ancak işin asıl püf noktası bir gelinlik seçmekten çok, size yakışanı bulmakta saklı. Ayrıca seçtiğiniz modelin düğünün yapıldığı alana uyum sağlaması çok önemlidir.

Bir otelin balo salonuna papatya süslü bir gelinlik giyemeyeceğiniz gibi, bir yat ya da kır düğünü gibi açık alanlarda da taş işlemeli ağır ve abartılı bir model seçemezsiniz. Gelinlik modelinin seçiminde en önemli unsurlardan bir diğeri de vücut yapısıdır. Size kabarık mı, yoksa düz bir modelin mi yakışacağına karar vermelisiniz. Ayrıca, seçeceğiniz modelin şıklığının yanı sıra tüm kutlama boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz bir model olmasına da özen gösterin.

 gelinlik fırsatları

Beyaz Gül Modaevi olarak, 17 yıldır; “Mutlu gelinler aşkı kadar güzel gelinlik giyer” felsefesiyle binlerce gelinimize içtenlikle ilgi ve alakamızı göstermiş ve göstermeye şevkle devam etmekteyiz. Hayaller ile yola çıkılan yeni hayatın bu özel başlangıç gününden önce, gelinlik dikimi için; bilgi tecrübe ve uzmanlık kadar, gelinlerimizle dost olabilmenin önemini de bilmekte ve bu bilinçle, gelinlerimize ayrıcalığımızı yaşatmaktayız.

 gelinlik fırsatları

Ben, hayatın renklerini, güzel yanlarını ve mutlulukları beraber görmek için evliliğe “evet” diyecek gelin adaylarına bilgim, tecrübem ve ilgimle yardımcı olup, yol göstermeye ve kendilerini zaten oldukları kadar özel ve güzel hissettirmeye, meslek aşkımla her zaman yardımcı olmak üzere sevgimle, şevkle hazırım. Sizleri mutlu etmek için, modaevimizde öncelikle bir tanışma kahvesine bekliyoruz. Lütfen hayallerinizi de yanınızda getiriniz…” Bu sözler Beyaz Gül Moda Evine ait…

 gelinlik fırsatları

Beyaz Gül Modaevi siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir fırsat sunuyor ve tüm gelin adaylarının hayalindeki gelinliği ister kataloglardan seçerek, dilerseniz farklı tasarımlar da kullanılmak üzere, size özel dikilecek, tamamen bedeninize özel olarak hazırlanacak bir gelinlikte tam % 40 indirim sizin olacak.

 gelinlik fırsatları

Ortalama 2000 TL tutarında bir gelinlikte kazancınız tam 800 TL , 3000 TL’lik bir gelinlikte 1200 TL, hatta 4000 TL’lik bir model de ise tam 1600 TL kazancınız olacak…

 gelinlik fırsatları

Sizde hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak istiyorsanız bir an önce indirim kuponunuzu alıp, Beyaz Gül Modaevi ile iletişime geçmenizde yarar var diyoruz…

Keyifli alışverişler dileriz…