Bütün gelinler ve damatlar düğün gecelerinde dans edecekler! BuSalsa Dance Academy’den 5 saat dans dersi sadece 395 TL…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
305 TL
İndirim
%97
Kazanç
296 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
26.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Daha detaylı bilgi için 0216 402 12 00 veya 0216 402 12 01’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Uzman bir kadrodan alacağınız dans dersi ile düğün gecenizde harika bir dans gösterisi sunacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla tam 5 ders için 700 TL yerine sadece 395 TL ödeyeceksiniz.
 • Bu fırsattan faydalananlar tam 305 TL avantaj sağlayacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Bu Salsa Dance Academy
Web sitesi

İbrahimağa Mah. Sokullu Sok. Acıbadem Evleri
No:3/1A Acıbadem / istanbul

Büyük haritada göster

Düğün dansı, ülkemizde de artık yeni yeni gelişmeye başlayıp rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda iyice popüler olmaya başlayan düğün dansı düğününü farklı noktalamak isteyenlerin tercihi.

Neden sizde düğün gününüzde kendi özel dansınızı etmeyesiniz ki? Yıllar sonra bile hafızalardan silinmeyecek harika bir dans şovla çocuklarınıza bu güzel ve özel günü izlettirebilir anne ve babalarının ne kadar güzel dans ettiklerini gösterebilirsiniz.

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, düğün dans kurslarından alacakları bu eğitim ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli bir hobi edinmiş olacaklardır.

düğün dansı gelin damat fırsatı

Bu gün sizlere harika bir dans fırsatı hazırladık. Amaç belli. Tüm gelin ve damat adaylarımızın düğün gecelerinde dans edebilmeleri ve bunu bütçeleri fazla zorlamadan en iyi eğitimi alabilmeleri…

düğün dansı gelin damat fırsatı

BuSalsa Dance Academy 2009 yılında Sosyal Latin Dansları Eğitmeni Emre Camadan tarafından kurulmuş. 2011 de Acıbademle yerleşik düzene geçen BuSalsa Dance Academy Türkiye’nin tamamıyla On2(New York) stili ders verebilen ilk ve tek okuludur. Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi Türkiye’nin en önde giden okullarını çalıştırdığı gibi sektörünün lider şirketlerinin dans kulüplerini de çalıştırmaktadır.

düğün dansı fırsatı

Yurtdışında düzenlenen kongrelerde her sene showlarını sergileyen BuSalsa Dance Academy organize ettiği workshoplar, düzenlediği konserler ve organizasyonla isminden sıkça söz ettirmektedir. Eğlence, spor ve sosyalliğin en kolay yolu BuSalsa Dance Academy sizler de arasında görmekten sevinç duyar.

düğün dansı gelin damat fırsatı

Şimdi dilerseniz BuSalsa Dance Academy ile yaptığımız işbirliği sonucu sizler için hazırladığımız fırsata bir göz atalım.
Tam 5 derste uzman eğitmenlerden alacağınız eğitimle unutulmaz bir ilk dans için 700 TL yerine sadece 395 TL ödeyecek ve tam 305 TL avantajınız olacak.

düğün dansı fırsatı

Acıbadem’de 250 metrekarelik bir alanda 1.salonu 50 m2, 2.salonu 70 m2 olmak üzere 2 adet dans salonu, dinlenme alanları, cafesi, bay-bayan duşları, tuvaletleri, soyunma odaları, danışma, toplantı salonu ve dış mekanda bol çiçekli oturma alanı ile sizlerde bu harika fırsattan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu almak; randevu için BuSalsa Dance Academy ile iletişime geçmek…

düğün dansı gelin damat fırsatı

Güzel bir dans dileğiyle…