Cengiz Abazoğlu'ndan en yüksek puanı almış muhteşem bir gelinlik ve 15 farklı nişanlık modelinde kullanabileceğiniz indirim kuponu sadece 49 TL (SINIRLI SAYIDA)

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1000 TL
İndirim
%95
Kazanç
951 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
08.02.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim çeki bir model için bir defa kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
 • Kuponunuz 31 Mart 2012’ye kadar geçerlidir.
 • Randevu ve detaylı bilgi için 0212 534 58 59’u aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

 • 49 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla Cengiz Abazoğlu’ndan “Bana Her Şey Yakışır” programında en yüksek notu almış olan muhteşem bir gelinliği 2200 TL yerine sadece 1490 TL’ye alacaksınız.
 • Bu harika gelinlik sizin için özel olarak dikilecektir.
 • Aynı kuponu 15 farklı nişanlık çeşidinde de kullanabilirsiniz. Fiyatları ortalama 1700 TL olan nişanlıkları sadece 990 TL’ye alırsınız.
 • Sürpriz: FirsatlarHaritada.com’dan %50 indirim hediyesi. FirsatlarHaritada.com’u ve Facebook sayfamızı beğenin, kuponu %50 indirimli alın.
 • İkinci sürpriz: Facebook sayfamızı 10 arkadaşınıza beğendirin, kuponu hediye edelim. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.
 • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
 • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

İstanbul Moda Gelinlik

Fevzipaşa Caddesi Eski Altay Sokak No:100 Fatih İstanbul

Bugün rüya gibi bir gelinlikle karşınızdayız. Bu gelinlik Kanal D’de yayınlanan “Bana Her Şey Yakışır” programında Cengiz Abazoğlu’ndan en yüksek puanı aldı. Üstelik şirketimizdeki tüm personelden de en yüksek puanı alan ilk gelinlik modeli bu oldu.

cengiz abazoğlu gelinlik fırsatı

Bu rüya gibi gelinliğin gerçek fiyatı 2200 TL, fakat indirim kuponunuzla sadece 1490 TL’ye alacaksınız.

Orjinal Swarovski taşlı bu harika gelinliği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Sınırlı sayıdadır.

cengiz abazoğlu gelinlik modelleri

cengiz abazoğlu 2012 gelinlik modelleri

Aynı kuponla birbirinden güzel nişanlıkları da 1700 TL yerine sadece 990 TL’ye alırsınız. Kupon 15 farklı nişanlık çeşidinde geçerlidir.

nişanlık abiye düğün fırsat

nişanlık abiye modelleri düğün fırsatı

2012 nişanlık abiye modelleri

Sürpriz! FirsatlarHaritada.com işbirliğiyle ekstra indirim kazanın. FirsatlarHaritada.com ve Facebook sayfamızı beğenin ve bu kuponu %10 indirimli alın. Her iki sayfayı da beğendikten sonra isminizi destek@nikahfirsati.com’a mail atın, indirimli kuponunuzu hemen kazanın.

Lütfen facebook sayfamızı beğenmek için buraya tıklayın.

FirsatlarHaritada.com’u ziyaret etmek için lütfen logoyu tıklayın.

fırsatlar haritada fırsat haritası

İkinci sürpriz: Facebook sayfamızı 15 arkadaşınız daha beğenirse indirim kuponunuz hediye. Sayfamızı beğenen arkadaşlarınızın isimlerini destek@nikahfirsati.com’a yollayın, hediye kuponunuzu anında kazanın.

Lütfen facebook sayfamızı beğenmek için buraya tıklayın.

İstanbul Moda Gelinlik diyor ki; "1991 yılında kurulan firmamız gelinlik, nişanlık, abiye kumaş sektörüne ilaveten kişiye özel dikimleri ile istanbul moda çatısı altında profesyonel kadrosu ile gelinlik, nişanlık, abiye imalat ve tasarım çalışmaları yapmaktadır.

Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti ve zengin kumaş çeşitlerimiz ile bütün taleplere karşılık vermektir. Her türlü özel tasarım veya isteğe bağlı uzman kadromuzun önerileri ile hizmetinizdeyiz."