Birlikte yola çıktığınız hayata dansla, dansa Crypto Dans Stüdyosunda başlayın! 125 TL’den başlayan paketlerle Ankara’da ilk danslar düğün gecelerinin unutulmazı olacak…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
450 TL
İndirim
%99
Kazanç
445 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
04.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL ders ücreti değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0312 215 11 05 veya 0530 416 05 95’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika bir koreografiyle ilk dansınıza herkes hayran kalacak.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla 2-3 Saatlik Basic Paket için 250 TL yerine sadece 125 TL ödeyeceksiniz.
 • Veya 4 -6 saatlik Standart Pakete 450 TL yerine yalnızca 225 TL ödeyebilirsiniz.
 • Dilerseniz aynı kuponla normal fiyatı 650 TL olan 8 -10 saatlik Koreografi Paketine yalnızca 325 TL ödeyebilirsiniz.
 • Ve Sınırsız Pakete 900 TL değil, sadece 450 TL ödeyerek bu harika eğitimden yararlanabilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Crypto Dans Stüdyosu
0312 215 11 05
Web sitesi

3.Cad. 70.Sok(Eski 27 Sok.) No:3/A Bahçelievler-ANKARA

Büyük haritada göster

Bir an sürdü birlikteliği gözlerinizin… Bir cümle hissettiğiniz her şeyi anlattı… Ve işte o gün yaklaşıyor; en özel, en mutlu, en görkemli gününüz göz açıp kapayıncaya kadar gelecek, herkes sizin ışıltınızla büyülenecek, sevginiz gözleri yaşartacak. Her şey hazır; peki DÜĞÜN DANSINIZ hazır mı?

Işıldayan düğününüzün en özel anını, ilk dansınızı muhteşem bir görsel şölene dönüştürmek artık elinizde…

Elimi kaldırsam dahi kötü görünüyorum,
Hayatımda hiç dans etmedim yapabilir miyim bilemiyorum,
Nasıl başlayacağım, nerden yürüyeceğim, sahneyi nasıl kullanacağım?
Gelinliğe basmadan dans edilebilir mi?
Hangi müziği seçmeliyim, süresi ve geçişleri nasıl olmalı?
Ne zaman başlamalı, nasıl bitirmeliyim?

Bu gibi sorunlar saatler boyu kafanızı meşgul etmesin, çünkü Crypto Dans Stüdyosu her şeyi sizin için düşündü…

düğün dansları

Profesyonel eğitmenleri ve ekibi sizlerin en özel gününüzün muhteşem düğün dansınızla taçlanması için sizleri bekliyor.
Crypto Dans Stüdyosu ve Spor Kulübü, 2005 yılında Crypto Style ismi ile Berkan KAYMAZ tarafından kurulan kurum, faaliyet gösterdiği ilk günden günümüze geçen süreçte, yenilikçi, üretken, dalında öncü ve takip edilen olma özelliklerini asla kaybetmemiş örnek bir kuruluştur. Dansı, bulundukları il ve ülke çapında gelişmesi için büyük çabalarda bulunmuş kurum, her platformda yetiştirdiği örnek sporcu, dansçı, hakem ve antrenörleri ile de her zaman ön planda olup adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Sosyal Latin Danslar(Salsa) branşında ülkenin en başarılı grupları arasında yer alan Crypto Dans Stüdyosu , ülke içi ve dışında yıllardan buyana sayısız başarıya imza atarak kaliteli çizgisinden asla ödün vermemiştir. Crypto Style Salsa Teknik ve Yarışmacı grubu lansmanı ile 2006 yılında Türkiye’nin ilk salsa teknik ve yarışmacı sınıfını kuran kurumumuz yetiştirdiği ve kürsüye çıkarmayı başardığı sayısız sporcusu sayesinde kulüplerini kurulduğu ilk sene Sosyal Latin Danslar branşında şampiyonluğa taşımıştır. Bu başarısı takip eden yıllarda da katlanarak artan Crypto Dans Stüdyosu ve ekibi, 2011 yılı itibarı ile yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

düğün dansları

Crypto Dans Stüdyosu kurucusu Berkan KAYMAZ dans hayatına küçük yaşlarda halk oyunları ile başlamıştır. Latin dansları ile çoğumuzun olduğu gibi üniversite yıllarında tanışmıştır. 99 yılının sonlarına doğru o dönem popülaritesini arttıran Sportif Latin Danslar branşında üniversitesi bünyesinde çalışmalarına devam eden eğitmenimiz aynı zamanda da diğer Latin dansları üzerine olan ilgisini de her fırsatta yeni arayışları ile ortaya koymaktaydı. 2000’li yılların başında sportif Latin danslarında devam eden çalışmalarına son vererek sosyal Latin danslar ‘Salsa’ branşına geçmiş ve çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirmiştir. Bir süre eğitim aldıktan sonra katıldığı o dönemin en prestijli salsa yarışması olan Murphy’s Salsa Cup yarışmasında şampiyon olan eğitmenimiz bu başarısı ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Kısa bir aradan sonra katıldığı ve halen efsane olarak anılan Salsa Cumhuriyet Kupası Yarışması’nda profesyonel kategoride elde ettiği bronz madalya ile eğitmenimiz ülke çapında bilinen bir isim olmuştur. Daha sonra katıldığı,Maltepe Üniversitesi Open Salsa Kupası, Murphy’s Open Salsa Contest, TDSF Salsa Cup 06 İzmir(TDSF destekli ilk Salsa Yarışması), Türkiye Show Salsa Yarışması gibi irili ufaklı pek çok yarışmada şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Berkan KAYMAZ, elde ettiği başarıların tesadüf olmadığını defalarca kanıtlayan ender sporculardandır.

Crypto Dans Stüdyosunun Berkan KAYMAZ önderliğinde Hatice KAYMAZ, Dilerk KARGINER, Gülden MELEK, Burcu UÇKAN, Hakan HAFIZOĞLU, Mesut TOSUN, Simge SARIGÜL gibi oldukça değerli eğitmenlerini anlatmak bu satırlara yetmez… Ancak bu değerli ekibi daha yakından tanımak, Crypto Dans Stüdyosu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız http://www.cryptodans.com tıklayabilirsiniz…

Şimdi dilerseniz Crypto Dans Stüdyosunun sizler için hazırlamış olduğu fırsatlara göz atalım…

düğün dansları

PAKET 1: 2-3 Saatlik Basic Paketin Normal Fiyatı 250 TL olup, size özel sadece 125 TL

PAKET 2: 4-6 Saatlik Standart Pakete normal fiyatı 450 TL yerine size özel sadece 225 TL

düğün dansları

PAKET 3: : 8-10 Saatlik Koreografi Paketi için ödeyeceğiniz tutar ise 650 TL değil, yalnızca 325 TL…

PAKET 4: Ve sınırsız pakete 900 TL yerine sadece 450 TL ödeyebilir, bu harika fırsattan 450 TL’lik avantaj elde edebilirsiniz.

Ayrıca bu eğitimlerde sadece dans eğitimi değil, salona giriş, bakış, duruşunuz, yürüyüşünüz, pasta kesilme anında vermeniz gereken poz gibi estetik eğitimlerin yanı sıra muhteşem bir koreografi ve seçeceğiniz müzik konusunda destek alacaksınız.

düğün dansları

Muhteşem güzel, geniş, ferah bir stüdyo, uzman bir eğitmen ve kadrosu, herkese göre paketler ve her bütçeye uygun fiyatların buluştuğu Crypto Dans Stüdyosunu bu fırsat kaçmaz…

“Dans adına bir şeyler yapmak isterseniz yolunuz Crypto Dans Stüdyosu ile mutlaka kesişecektir. Sevecen, özverili eğitmenleri, sıcak ve samimi atmosferi, birbirinden eğlenceli dersleri ve aktiviteleri ile stüdyomuz Ankara’da dansa farklı bir boyut getirerek sektöründeki liderlik vasıflarına yakışır adımlar atmaktadır. Gelin sizde çıktığımız bu yolda adımlarımıza ortak olun. Gelin; Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın” diyor *Berkan KAYMAZ… Yapmanız gerekense çok kolay, bir telefonla randevu almak *Hayata Dansla Başlamak İçin yeterli…

Keyifli alışverişler dileriz…