Davetiyelerinizin üzerini bir sanat şaheserine dönüştürmek ister misiniz? Damla Şahin Kaligrafi’den tam % 30 indirim fırsatıyla kaçırmayın…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
30 TL
İndirim
%83
Kazanç
25 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
09.08.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Aralık 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL hizmet bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Davetiyelerinizi firmaya elden getirebilir veya isim listesi ile birlikte kargo yapabilirsiniz.
 • Davetiyelerinizi firmanın Ulus/İstanbul adresinden teslim alabileceğiniz gibi tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapılabilir.
 • Kargo ücreti alıcıya aittir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0533 736 12 11’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Kaligrafik yazılarla davetiyeleriniz çok şık görünecek.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla 100 adedi 100 TL’ye yazılan davetiyelerin yazılmasına sadece 70 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız 100 adette 30 TL olacak, bu miktar arttıkça kazancınız aynı oranda artacaktır.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Damla Şahin Kaligrafi
0533 736 12 11
Web sitesi

Ulus/İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün davetiyenizi seçerken rengine, yazılarına, kağıdına yani şekline ve görünüşüne bakarsınız değil mi? Ama davetiyenizi seçerken dikkat etmeniz gereken çok önemli başka noktalar da mevcut. Teması, zarfı, zamanlaması derken ufak detayları gözden kaçırmamanız gerekir. Özelliklede bu kadar özenle seçmiş olduğunuz, her yönü ile sizi anlatan bu davetiyelerin zarflarının üzeride çok güzel olmalı değil mi?

Düğün davetiyelerinizi, göndereceğiniz zarfların üzerine yazacağınız isimleri tükenmez kalemle yazarsanız basit ve özensiz duracaktır. Onun yerine, zarflarınızı ve davetiye metinlerinizi yazması için bir kaligraf ile çalışmanız daha güzel olacaktır.

Kaligrafi, kısaca güzel yazı sanatı demektir. Kaligrafi; Latin harflerini kullanarak uygulanan bir sanattır. Bu kişilere kaligraf denir. Hat sanatı ise Arap alfabesini kullanılarak yazılan bir sanattır. Bu kişilere de hattat denir.

nikah düğün davetiye

Davetiyelerinizi ya da masa kartlarını yazdırmak isteyen çiftlerimiz şunu unutmamalıdır. Seçmiş oldukları şık ve estetik davetiyelere isim yazdırmaya karar verdiklerinde güzel ve şık bir yazı tercih etmelidirler. Çünkü bu davetiyeleri konuklarınıza gönderirken 18 yaşındaki bir insana da 90 yaşındaki bir insana da takdim edeceksiniz. Bu şekilde olması sizin o kişiye karşı göstermiş olduğunuz bir saygının göstergesidir.

nikah düğün davetiye

Bugün sizlere oldukça yetenekli bir kaligraf ve fırsatından söz edeceğiz. Damla Şahin
On yaşındayken öğretmeninin “Damla kalk kızım senin yazın güzel, dersin adını ve konuyu tahtaya yaz” demesiyle başlayan, yazıcı Damla serüveni O’nu bu günlere kadar getirdi. On dört yaşında resim hocasının eline tutuşturduğu ucu kesilmiş resim fırçasıyla “Damla bundan sonra okulun bütün diplomalarını, karnelerini, teşekkür belgelerini sen yazacaksın” sözü ile tahtadan kağıda terfi etmiş oldu…

nikah düğün davetiye

Damla Şahin zamanla kendisini arkadaşlarının düğün davetiyelerini yazarken bulmuş. Bu sayede O’nu tanıyan herkes önce düğün davetiyelerini, sonra da şirketlerinin özel gün davetiyelerini hatta sertifikalarını yazdırmaya başlamışlar…

nikah düğün davetiye

Şimdi de açmış olduğu işyerinde davetiye yazımı, dövme için yazı tasarımı, t-shirt baskıları için yazılar, albüm kapağı, kitap önsözü, başarı belgeleri, diplomalar, sertifikalar, çok özel mektuplar gibi çalışmalar yapmaktadır.
Damla Şahin; sizler için davetiye, monogram, kart, zarf, program, menü, teşekkür kartları, masa kartı, kurumsal kimlik veya kişiye özel organizasyonlarınız için harika bir fırsat hazırlayarak, o muhteşem yazılarıyla sizlere şık bir sunum imkanı sağlıyor…

güzel yazı

Damla Şahin; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yazılacak tüm davetiyelerinizi ulaştırmanız halinde, her 100 adet davetiye için 100 TL değil, sadece 70 TL ödeyerek size tam 30 TL kazanç sağlıyor… Tabi ki adetleriniz arttıkça da kazancınız daha fazla olacaktır .

indirimli kaligrafi

Sizlerde bu fırsattan faydalanmak, Damla Şahin’in sanatından yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, Damla Şahin’le iletişime geçmek, davetiyelerinizi göndermek ve istediğiniz yazı şekline karar vermek…

Keyifli alışverişler dileriz…