Harika bir koreografiyle düğün gecenizin yıldızı olmak ister misiniz? Uluslararası başarılara imza attıran Dance House kurucusu ve eğitmeni Margarita Nesterova’dan 4 ders düğün dansı sadece 495 TL…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
105 TL
İndirim
%95
Kazanç
100 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
13.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL eğitim bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve gün teyidinde kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0535 712 51 87’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir düğün dansıyla konuklarınızı şaşırtacaksınız.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla normalde 600 TL olan 4 ders düğün dansı eğitimi için sadece 495 TL ödeyeceksiniz.
 • Sadece koreografi değil, salona girişiniz, seçeceğiniz müzik, duruşunuz, yüz ifadeniz, pasta kesilme anı vermeniz gereken fotoğraf gibi estetik konularda da yardım alacaksınız.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Dance House
0535 712 51 87
Web sitesi

Tepecik Yolu Cevher Sk. NO:6 Etiler / İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün koşuşturması, telaşı bitti, sıra geldi artık o geceyi yaşamaya. Harika bir mekan ve sizi bekleyen meraklı gözler. Davetlilerinizin odaklandığı tek nokta sizin nasıl bir giriş ve nasıl bir dans sunacağınız. Unutmamak gerekir ki bu gösteri sadece dans ile sınırlı değil, mekana girişten başlayıp, dansınızın sonuna kadar sürecek görsel bir şölen. Ancak detayları unutmamak gerekir.

Örneğin nasıl bir giriş müziği, gelin ve damadın giriş esnasında bakışları, yürüyüşü, sizin girişiniz esnasında mekanın dikkat etmesi gereken hususlar.

Kısacası düğün dansınıza hislerinizi katarak bulutların pistlere ineceğiniz göreceğiniz muhteşem bir koreografi için çok özel bir eğitmenden söz edeceğiz…

Dance House kurucusu ve eğitmeni Margarita Nesterova bu konuda sizlere ışık tutacak yetenekli, yetiştirmiş olduğu dansçılara uluslararası başarılar kazandırmış bir uzman…

düğün dansları

Dance House, yakın dostlukların kurulduğu ve dansın hem sportif hem de sosyal anlamda öğretildiği bir kurum. Kurucusu ve eğitmeni Margarita Nesterova, Salon Dansları Uluslararası Jüri Üyesi olarak tüm dünyada yarışmalarda görev almakta ve yetiştirmiş olduğu çiftler bu yarışmalarda yarışmaktadır.

Dance House aynı zamanda dans eğitim kampları düzenlemekte, eski yeni tüm öğrencilerimiz keyifli vakit geçirirken dans tekniklerini ilerletme fırsatı bulmaktalar. Eğitim kampları yarışma stili ve sosyal danslar için iki ayrı tipte yapılmaktadır. Yarışma stili kampları uluslararası katılım olmakta ve tüm dünyadan eğitim almaya gelen çiftler 1 hafta boyunca uluslararası başarı kazanmış hocalardan ders almaktadırlar.

düğün dansları

2007 The First European Sport Games 21-22 Temmuz’da Kiev’de gerçekleştirildi. Salon Dansları Latin kategorisinde Türkiye’yi Fatih Dönmez – Negina İskakova temsil etti. Türkiye ilk defa uluslararası dans yarışmasında başarılı bir derece aldı. Fatih – Negina çifti 8. oldu. Bunun yanında sosyal danslar için de eğitim kampı organizasyonları olmakta ve hobi olarak dans eden katılımcılara dans ile dolu tatil organizasyonları yapmaktadır…

Dilerseniz bu harika kurumun kurucusu ve eğitmeninden söz edelim biraz da…

düğün dansları

Margarita Nesterova dans hayatına 1975 yılında Rusya’da Uluslararası Salon Dansları Yarışmalarında görev alarak başlamıştır. 1990 yılına kadar Rusya’da dans çalışmalarını sürdüren Margarita, 1990 yılında Türkiye’ye gelmiş, Swiss Otel ve Akademi İstanbul’da dans hocası olarak görev almıştır. Dans çalışmalarını, 1999 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği ve Alper Dans Akademikte sürdürmektedir. 2007 yılından itibaren Türkiye’de Uluslararası Salon Dansları kampları düzenlemektedir ve birçok Dünya Dans Şampiyonunu kamplarında eğitmen olarak misafir etmiştir. WDC profesyonel hakemlik belgesine sahiptir ve uluslararası dans yarışmalarında hakemlik ve antrenörlük yapmaktadır.

Dansa gönül vermiş, kariyeriyle tam bir uzman Margarita Nesterova. Bugüne kadar vermiş olduğu eğitimle insanlara sadece dans öğretmeyi değil, dansı sevdirmiş bir profesyonel…

Yalnızca teknik değil, duyguya, hislere önem veren bir profesyonel. A’dan Z’ye girişten dans sonuna kadar tüm detaylarınıza özen gösterecek olan Margarita Nesterova ile bir araya gelip siz Nikah Fırsatı üyelerimize harika bir fırsat hazırladık.

düğün dansları

Muhteşem bir koreografinin yanı sıra, seçeceğiniz müzik, yürüyüş, bakış, yürüyüş temposu ve el ele tutuşunuza kadar alacağınız 4 derslik eğitim için 600 TL yerine sadece 495 TL ödeyeceksiniz…

düğün dansları

Hayatınızdaki bu çok özel gününüzde misafirlerinizin alkışları eşliğinde yapacağınız ilk dansınızı, Margarita Nesterova ile çok kısa sürede hazırlayabilir, unutulmayacak evlilik töreninize, unutulmayacak bir ilk dans ile başlayabilirsiniz.
O gecenizi unutulmaz kılmak, alkışları duymak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp bir an önce Margarita Nesterova ile iletişime geçmek.

Keyifli alışverişler dileriz…