Düğün gecenizde göz kamaştıracak bir dansa ne dersiniz? Muhteşem yetenek Mehmet Canakay’la, Dansoloji Dans ve Sanat Merkezinde 5 ders düğün dansı eğitimi 700 TL yerine yalnızca 390 TL…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
310 TL
İndirim
%98
Kazanç
305 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
09.04.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Temmuz 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL ders bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0212 259 17 98 veya 0538 066 43 45’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir koreografiyle ilk dansınızda herkes size hayran kalacak.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla Dansoloji Dans ve Sanat Merkezinde toplam 5 derslik düğün dansı paketine 700 TL yerine sadece 390 TL ödeyeceksiniz.
 • Bu fırsattan kazancınız tam 310 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Dansoloji Dans Sanat Merkezi
0212 259 17 98
Web sitesi

Hüsrev Gerede Cad. No:54 D1-2 Nişantaşı Beşiktaş / İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün gününüzde bütün bakışlar üzerinizdedir. Eşinizle birlikte yapacağınız düğün dansınızda seçeceğiniz şarkı kadar yapacağınız dans figürleri de önemlidir. İlk dans konusunda, bir an önce bitse de rahatlasak diyenler çoğunlukta olmakla birlikte, iyi bir dans eğitmeninden yardım almak işinizi kolaylaştırabilir.

Size özel kolay koreografi ve ilk dans şarkısı eğitmeniniz tarafından da sağlanabiliyor. Seçtiğiniz bir şarkı için de eğitmeninizden dans figürleri konusunda destek alabilirsiniz. Klasik bir dans şarkısı ile koreografinizi sergileyebileceğiniz gibi, iki bölümden oluşan esprili bir gösteri ile hafızalarda yer edebilirsiniz.

Ne şanslısınız ki düğün ilk dans dersleri için eskiye oranla birçok eğitmen alternatifi bulunmakta. Düğün dansı için eğitmeninize giderken düğünde giyeceğiniz ayakkabılarınız ile gitmenizde fayda var. Gelinlik modeli ile ilgili bilgilendirmeyi unutmayın.

düğün dansları

İşte size o birçok eğitmenden biri! Son dönemin en popüleri, en çok aranılan isimlerinden biri olan, bugüne kadar bulunmuş olduğu etkinliklerle ve kazanmış olduğu başarılarla adından sıkça bahsedilen ve daha da bahsedilecek olan bir yetenek, dansa gönül vermiş bir isim Mehmet Canakay ve açmış
olduğu sanat merkezi Dansoloji Dans ve Sanat Merkezi…

düğün dansları

Dansoloji Dans ve Sanat Merkezi 2012 yılında dans eğitmeni ve koreograf Mehmet Canakay tarafından kurulmuştur. Konusunda uzman kadrosu ve güler yüzlü personeliyle siz dans severlere İstanbul’un gözde semti Nişantaşı’nda aynı anda 4 farklı salonunda Bale (Çocuklar ve Yetişkinler için), Sosyal Latin Dansları (Salsa, Bachata, Menenge, Cha Cha), Hip Hop, Zumba, Tango, Oryantal, Çocuk Pop/hip hop, Plates, Yoga, Grup ve Bireylere Özel Dans Dersleri, Özel Koreografiler, Düğün Dansı, Özel Günler için dans gösterileri, R&B ve Latin geceleri, Konsept parti ve organizasyonlarla hizmet veren tam bir sanat merkezi…

düğün dansları

Her hafta sonu düzenlenmekte olan Latin gecesi ve pratik saatlerinde eğlenceli vakit geçirebilir, öğrendiklerinizi hocalarla beraber pekiştirebileceğiniz Dansoloji Dans ve Sanat Merkezinde sadece dans eğitimi verilen bir dans okulu olmayıp, düzenlediği organizasyonlarla kültür, sanat ve eğlence yaşamına önemli katkılar sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.
Ve kurucusu Mehmet Canakay 1981 doğumlu. 1995 yılında dans hayatına başladı. Yurt içi ve yurt dışında yerli ve yabancı birçok dans eğitmeni ile çalıştı. 2000 yılında Arjantinli ünlü şarkıcı Giselle D’Cole konserinde sanatçıya sahnede dansları ile eşlik etti.

düğün dansları

2001 yılında Dünyaca ünlü yönetmen Said El Marouk tarafından çekilen Asse Hilani ve Grace Dip’ in video kliplerine koreograflık yaptı. Bir çok TV programı, klip, konser, müzikal, özel tanıtımlarda ve organizasyonlarda gerek dansçı gerekse koreograf olarak bulundu.

2008 T.D.S.F. (Türkiye Dans Sporları Federasyonu) Freestyle dans yarışmasında koreograflığını yaptığı “Dance Time” adlı grupla şampiyon oldu.

2008 I.D.S.F. ( International Dance Sport Federation ) Salsa ve Arjantin tango dünya şampiyonasında açılış gösterilerinin koreografilerini hazırladı.

düğün dansları

Aynı zamanda T.C. M.E.B. Latin Amerikan dansları eğitmenlik belgesine ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Türkiye Dans Sporları Federasyonu Hip Hop Serbest Stil dansları antrenörlük diplomasına sahip olan Mehmet Canakay’ı anlatmak bu sayfaya yetmez. Bu harika merkezi ve yetenekli kurucusunu daha yakından tanımak için http://www.dansoloji.com tıklamanızı öneririz…

düğün dansları

Şimdi dilerseniz Dansoloji Dans ve Sanat Merkezinin sizler için hazırlamış olduğu fırsattan söz edelim…

Seçeceğiniz müzik konusunda destek, salona giriş esnasında yürüyüşünüz, gelin/damat olarak vermeniz gereken poz, duruşunuz, bakışlarınız gibi estetik tekniklerin yanı sıra Mehmet Canakay’la tam 5 derste muhteşem bir koreografi eğitimi alacak ve harika dans edeceksiniz. Ve bu 5 derslik pakete 700 TL yerine sadece 390 TL ödeyerek tan 310 TL kazancınız olacak…

düğün dansları

Dansoloji Dans ve Sanat Merkezinde nezih ve ferah salonlarında eğlenmek, stresten uzaklaşmak, kendiniz için bir şeyler yapmak, yeni şeyler öğrenmek, sosyalleşmek, bedeninizi formda tutmak ve mutlu olmanız adına, ayrıca düğününüzde muhteşem bir dans gösterisi sunmak, Mehmet Canakay gibi bir yetenekle tanışmak ve çalışmak için acele ediniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir telefonla randevu almak. Sonrası konuklarınızın size hayranlık dolu bakışları…

Keyifli alışverişler dileriz…