Evlilik hazırlıkları yapan tüm adaylarımıza dayanıklı ve estetik avizelerde muhteşem indirim. Dekor Tasarımdan % 40 indirim fırsatıyla eviniz ışıl ışıl…

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
400 TL
İndirim
%95
Kazanç
381 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
19.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir alışveriş için geçerlidir.
 • % 40 indirim sadece peşin alımlarda geçerlidir.
 • Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde indirim oranı % 30’dur.
 • Daha detaylı bilgi için 0216 521 55 01 (Libadiye Şb.) veya 0216 346 79 18 (Kadıköy Şb.) ‘ni arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Eviniz muhteşem avizeler, lambalar ve aydınlatma aksesuarları ile göz kamaştıracak.
 • Birbirinden şık harika tasarımlarda peşin alımlarda tam % 40 indirim sizin olacak.
 • Aynı ürünlerde kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde tam % 30 avantaj sizin olacak.
 • Ortalama 1000 TL’lik bir alışverişte nakitte 400 TL kredi kartı ile 300 TL kazancınız olacak.
 • İndirim kuponu bölümündeki kazancınız sembolik olup, ortalama 1000 TL’lik alışveriş göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bu rakam yapacağınız alışveriş tutarına göre değişkenlik gösterebilir.
 • Alışverişinizi Libadiye Cad.No:23/A Üsküdar / İSTANBUL veya Kırtasiyeci Sok. No: 26/A-B Altıyol/Kadıköy-İSTANBUL adreslerinden yapabilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Dekor Tasarım

Libadiye Cad.No:23/A Bulgurlu-Üsküdar/İstanbul

Büyük haritada göster

Ev dekorasyonunda avizeler yüzyıllardır kullanılmaktadır. Her şey çağ atlar da onlar atlamaz mı? Tabi ki onlarda çağ atladılar. Ama yine de her zaman, son yüz yıl içerisinde kullanılan avizelerde tercih hep klasik avize modeli anlayışı oldu. Yani kristallerden oluşan ışıl ışıl avize modelleri oldu. Tabi ki ebatları büyüdü, genişledi, kullanılan aksesuarları arttı derken onlarda çok çok farklılıklar gösterdi. Bu arada modern ve farklı avizelerin hakkını da yememek gerekir.

Yaşam alanlarımızın olamazsa olmazı lambalar. Lambalarla ilgili araştırma yaptığımızda o kadar olağanüstü tasarımlara rastladık, içlerinden sadece bir veya bir kaçını seçmek yetmiyor insana, keşke tavanımızda onlarca lamba kullansak ta o gün hangisini istiyorsak onu yaksak” diye düşündük.
Dekorasyona hoş bir hava katan aydınlatma çeşitlerinden biri de duvar aydınlatmalarıdır. Doğal ve hoş bir aydınlatma sağlayan duvar aydınlatmaları dekoratif seçenekleriyle de evlerimizi ve yaşadığımız alanları renklendirerek, aydınlatıyor.

aydınlatma fırsatı

Yaşadığınız her mekana göre bulabileceğiniz sınırsız çeşit duvar aydınlatma modellerine rastlamanız mümkün. Evinizin duvar dekorasyonunuza şıklık katacak birbirinden güzel duvar aydınlatmalarıyla evinizi aydınlatırken, dekorasyonunuza hoş bir hava katabilirsiniz.

indirimli duvar aydınlatması

Işıkların her türlüsünü severim ama abajurların yeri bir başka diyorsanız, haklısınız. Çünkü onların mistik havası evlerimize çok uyum sağlıyor ve huzur veriyor. Onların loş ışıkları bize bütün işlerimizin bitip kendimize dinlenmek için vakit ayırdığımızı hissettiriyor. Böylece gözlerimizi kapatıp, evimizdeki sessizliği dinleyip, beynimizi de susturup, ortamın yani evimizdeki huzurun tadını çıkartmamızı sağlıyor.

abajur fırsatı

Ne kadar çok alternatif var değil mi? Bu alternatiflere bir de yüzlerce tasarım ekleyecek olursak işimiz çok zor. Bu kadar çok alternatifi, şık ve yeni moda tasarımları, klasikleri bir arada görebileceğiniz, üretici ve ithalatçı firma avantajı ile zaten oldukça uygun fiyat politikası prensipleri olan bir kuruluştan söz edelim. Dekor Tasarım .

abajur fırsatı"

“Firmamız 30 yıllık imalat tecrübesi ve isteğe uygun tasarımlarla cevap verebilen tecrübeli kadrosu ile hizmetin en iyisini sunmayı hedef edinmiştir. Kendi imalatı olan yüzlerce ürünün yanı sıra, dünyada popüler olmuş ürünleri de ithal ederek portföyünü tamamlamıştır” diyen Dekor Tasarım sizlere harika bir fırsat hazırladı.

dekor tasarım

Yüzlerce seçenek içinden seçeceğiniz her türlü aydınlatma tasarımları, avizeler ve diğer tüm çeşitlerde tam % 40 indirim sizin olacak. (sadece peşin alımlarda, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde % 30).

dekor tasarım

Üstelik bu avantajı adreslerini yukarıda belirttiğimiz her iki şubeden de kullanabilirsiniz. Bu harika fırsattan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, Dekor Tasarım mağazalarından birini ziyaret etmek ve sizin zevkinize en uygun olanı seçmek.

dekor tasarım

Keyifli alışverişler dileriz.