Sadece saç tasarımı değil, aynı zamanda tarz yaratıcı, kaliteli hizmet ve sanatın buluştuğu marka! Ankara’da Dios Kuaförden muhteşem fırsat! Gelin saçı ve makyaj yalnızca 495 TL…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
255 TL
İndirim
%96
Kazanç
246 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
01:00
19.11.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 28 Şubat 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL hizmet bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0312 266 04 91 veya 0312 266 30 38’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Uzman bir kadronun elinden harika bir saç ve makyajla çok güzel olacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla normalde fiyatı 750 TL olan gelin saçı ve profesyonel makyaj için sadece 495 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız tam 255 TL olacak.
 • Ayrıca, dilerseniz tüm kreatin uygulamalarında % 20 indirim sizi bekliyor.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Dios Kuaför
0312 266 04 91-0312 266 30 38
Web sitesi

Bilkent Plaza A-3 Blok No:7 Bilkent-ANKARA

Büyük haritada göster

Her gelin, en güzel gelin olmak ister… Saç ve makyaj, gelinlik kadar önemlidir bu yüzden. Düğün fotoğraflarınızın bir ömür sizinle olacağını düşünürseniz, o fotoğraflara baktığınızda asla pişmanlık duymamalısınız!
Ancak hayatınızın en önemli günü, saçlarınızı emanet edeceğiniz, güzelliğinize güzellik katacak kuaför seçimi çok önemlidir.

Görselliğiyle beraber, farklı tasarımlar yaratabilen, Avrupa trendlerini takip eden, kaliteli, sanat edası ile saçlara yaklaşan, kozmetik ürünlerde seçici olması gereken, kadrosu ve hizmet anlayışı çağdaş bir marka seçmeniz sizi mutlu edecektir.

Dios Hair Design; sektörde oldukça başarılı bir marka olarak kendini kanıtlamıştır. Dios kurucuları Doğan Ramazanoğlu ve Erdal Acar*; 2000 yılından beri Ankara’nın en iyi semti olan Bilkent’te hizmet vermekteler.

gelin saci firsat

Sektörün tarz yaratıcısı olarak bilinen Dios kurucuları ve ekibi olarak her yıl Londra, Paris ve İtalya’da eğitimlere katılmakta ve daha iyisini yakalayabilmek adına sürekli kendini yenileyen bir Türk Markası olan Dios’u yarattılar.

gelin saci firsat

Dios kurucuları diyor ki :“ ekibimize özel eğitimler vererek tasarımlarımızı ve koleksiyonlarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Özümüzde kaliteli hizmet ve sanat anlayışı var. Kurulduğumuz günden bu güne dek tamamen farklı bir bakış açısı ile sektörün daha iyi ve daha profesyonel hale getirilebilmesi için birçok ilke imza attık.”

gelin saci firsat

Ayrıca her sezon yeni bir koleksiyon çalışması yapan Dios Koleksiyon Ekibi; her sezon yeni tasarımlar oluşturmaya devam etmektedir. Doğu, Batı, Kuzey, Güney temalı Türkiye Koleksiyonu, Kum, Sörf, Yosun temalı Akdeniz Koleksiyonu kendi yaratmış oldukları koleksiyonlardan bazıları. Koleksiyonları görebilmeniz için Dios’un web sitesini (harita üzerindeki web sitesini tıklayınız) ziyaret etmenizi öneriyoruz…

gelin sac model firsat

Kesinlikle Ezcacıbaşı- Schwarzkopf ürünlerinden şaşmayan Dios, sizler için harika iki fırsat sunuyor.
Gelin saçı ve profesyonel makyaj paketinin normal fiyatı 750 TL olup, sizler için sadece 495 TL’ye hazırlayan Dios tüm Ankaralı gelinlerin yüzlerini güldürecek…
Ayrıca kretain uygulamalarında da tam % 20 indirim avantajı ile tüm Ankaralı bayanları kapsayan bu fırsatı harika…

gelin sac model firsat

Elit bir marka, kalite, hijyen, rahat bir salon, süper bir kadro ve yetenekli uzman ellerden oluşan Dios Hair Design’ın sunduğu bu fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp, randevu için telefon açmak… Çok güzel olacaksınız…

gelin sac model firsat

Keyifli alışverişler dileriz…