Masal gibi bir düğününün hayal ötesi fotoğraflarla gerçeğe yansıması! Fotoğraf Sanatçısı İdris Ekinci’nin objektifinden inanılmaz kareler için harika paketler sadece 795 TL’den başlayan fiyatlarla…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
210 TL
İndirim
%96
Kazanç
201 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
19.05.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Ağustos 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve gün teyidi esnasında kaparo istenebilir.
 • Fiyatlar sadece İstanbul ili için geçerlidir. Diğer iller için lütfen firma ile iletişime geçiniz.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0505 343 12 80’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika fotoğraflar, mutlu düğününüzün en büyük kanıtı olacak.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla Düğün Hikayesi Paketi için 1950 TL yerine yalnızca 1750 TL ödeyerek tam 200 TL avantajınız olacak.
 • Aynı kuponla Esnek Paket için 1300 TL değil, sadece 1090 TL ödeyerek 210 TL kazancınız olacak.
 • Dilerseniz aynı kuponla Standart Paket için 1000 TL yerine sadece 795 TL ödeyerek 205 TL avantajınız olabilir.
 • Tüm paket detayları aşağıda sunulmuştur; lütfen dikkatlice inceleyiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
  3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

İdris Ekinci Photography
0505 343 12 80
Web sitesi

Üsküdar/ İstanbul

Büyük haritada göster

Herkes için düğün fotoğrafları önemlidir ve muhteşem olmalıdır. Özellikle seneler öncesinden hayalini kurduğu düğün günü gelinler için çok daha önemlidir. İnsanlar böyle anları ailesiyle ve dostlarıyla birlikte yaşamak paylaşmak ister hatta gelecek nesillere de aktarılmasını arzu eder. İşte İdris Ekinci burada devreye giriyor. Karşısına geçtiğiniz objektif, aşkınızı belgeleyecektir.

Sizin farkına dahi varmadığınız birçok detayı İdris Ekinci görür yakalar ve kaydeder. Siz düğünün heyecanını ve telaşını yaşarken İdris Ekinci düğün günü yaşanan o coşkuyu, sevinci,
hüznü, kısacası tüm duyguları kendi bakış açısıyla kompozisyonlar, sizin farkına bile varmadığınız en doğal ve sempatik hallerinizin içerisinde olduğu bir düğün albümünü size sunar.

gelin damat fotoğrafları

Fotoğraflara değer katan anlattıklarıdır, içinde barındırdığı duygulardır. Çektiği karelerle, düğünü anlatabilmeyi başaran hikaye fotoğrafçılığının kültürünü anlamış birinin çok iyi işler çıkarabildiği, bu dalda artık düğün sırasında oynayan insanları halay guruplarını çekmek veya stüdyoda zoraki pozlardan oluşan suni gülümsemelerin tamamladığı sıradan fotoğraflardan oluşan bir albüm hazırlamak düğün fotoğrafçılığı değildir.

gelin damat fotoğrafları

Düğün fotoğrafçılığı, aslında düğün anında başlayan bir iş olmaktan çıkıp düğünün hazırlık aşamasına inmiştir. Her düğünün anlatılacak bir hikayesi vardır, her hikayenin içerisinde sevinçler, mutluluklar, biraz hüzün, biraz gözyaşı insana ve hayata dair bir sürü etkileyici kareler vardır.

gelin damat fotoğrafları

Moda, katalog, ürün, reklam, mekan, dergi çekimlerinde adından sıkça söz edilen İdris Ekinci düğün fotoğrafçılığında da aranılan bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. 1980 yılında İstanbul’da doğmuş, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Turist Rehberliği bölümünden mezun olmuş ve bir süre çeşitli tur firmalarında turist rehberliği yapmış. 2008 yılında da aşık olduğu fotoğrafçılığa profesyonel olarak başlamış. Başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemizin zengin kültürünü ve tarihini fotoğraflayıp projeler üretiyor. Daha fazla bilgi edinmek için http://www.facebook.com/idrisekinciphotography tıklayarak
bu harika fotoğrafları yakından görebilirsiniz…

gelin damat fotoğrafları

Şimdi gelelim İdris Ekinci’nin o harika paketlerine ve fırsatlarına…
DÜĞÜN HİKAYESİ PAKETİ: Gelin ve damadın ilk hazırlık anından, düğün mekanına girişine kadar geçen süre boyunca her anın fotoğrafı çekilir, gün içinde gelin ve damatla önceden belirlenen mekan veya mekanlarda kurgusal çekim yapılır. Seçilen 40 adet fotoğraf işlenir. 1 adet 35×65 ebadında panoramik albüm, 2 adet cep boy panoramik aile albümü, 15 adet 13×18 ebadında baskı fotoğraf, istenilen bir adet fotoğrafın 75×100 ebadında baskısı, seçilen fotoğraflardan oluşan slayt DVD, çekilen 1000-3000 fotoğrafın orijinal halleri DVD teslim edilir. Bu dolu paketin fiyatı normalde 1950 TL olup sizler için sadece 1750 TL

gelin damat fotoğrafları

ESNEK PAKET: 2-3 saatlik gelin ve damatla önceden belirlenen mekan veya mekanlarda kurgusal çekimler, seçilen 50 adet fotoğraf işlenir, 1 adet 35×65 ebadında panoramik albüm, 2 adet cep boy panoramik aile albümü, 15 adet 10×15 ebadında fotoğraf, 15 adet 13×18 ebadında baskı fotoğraf, istenilen bir adet fotoğrafın 75×100 ebadında çerçeveli baskısı, istenilen bir adet fotoğrafın 75×100 ebadında baskısı, seçilen fotoğraflardan oluşan slayt DVD, çekilen 500-800 fotoğrafın orijinal halleri DVD teslim edilir. Bu harika paketin fiyatı normalde 1300 TL olup, sizler sadece 1090 TL ödeyeceksiniz.

gelin damat fotoğrafları

STANDART PAKET: 2-3 saatlik gelin ve damatla önceden belirlenen mekan veya mekanlarda kurgusal çekimler, seçilen 40 adet fotoğraf işlenir, 1 adet 35×65 ebadında panoramik albüm, 2 adet cep boy panoramik aile albümü, istenilen bir adet fotoğrafın 50×60 ebadında baskısı, seçilen fotoğraflardan oluşan slayt DVD, çekilen 300-500 fotoğrafın orijinal halleri DVD teslim edilir. Bu ekonomik paketin fiyatı da gerçekten çok uygun olup, 1000 TL yerine sadece 795 TL’dir.

gelin damat fotoğrafları

gelin damat fotoğrafları

Muhteşem bir profesyonelden tam 3 harika paket. Her biri sizin o gününüzü unutulmaz kılacak, ömür boyu saklanacak ve hatırlatacak. Siz de bu paketlerden birine karar verdiyseniz, yapmanız gereken çok kolay; indirim kuponunuzu almak, İdris Ekinci ile iletişime geçip, gerisini O’nun objektifine bırakmak…

gelin damat fotoğrafları

Keyifli alışverişler dileriz…