Hayatınızın bu özel anında sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Düğün gecenize özel dans dersi sadece 350 TL.

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
250 TL
İndirim
%92
Kazanç
231 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
28.05.2012

Kullanım şartları

  • İndirim kuponunuz 31/07/2012’ye kadar geçerlidir.
  • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
  • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0212 244 97 37 veya 0536 780 33 38’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

  • Düğün gecenizde harika bir dans sergileyerek konuklarınız size hayran kalacak.
  • Uzman eğitmenler tarafından alacağınız 4 ders dans için 600 TL yerine sadece 350 TL ödeyeceksiniz.
  • Vals, tango, salsa veya dilediğiniz bir dans eğitimi alabileceksiniz.
  • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Dans İstanbul
Web sitesi

Asmalı mescit mah. İstiklal Cad. Demir Han No: 164 K:3
Beyoğlu-İstanbul

Büyük haritada göster

Düğününüzün ilk dansı aslında karı-koca olduktan sonraki ilk dansınız da olacaktır. Büyük ihtimalle fotoğraf ve kameralarla da ölümsüzleşecek ve her zaman hatırlayacağınız ilk dans olacaktır. Sizde düğün dansınızı hafife almayın ve özel bir şova dönüştürerek hem sizin için, hem de düğünün davetlileri için hoş bir an yakalayın.

Ben dans edemem, aman heyecandan beceremem düşüncesini beyninizden silip atın. Önünüzde uzun bir zaman varsa ertelemek yerine, bir an önce bir dans kursundan veya bir dans eğitmeninden ders almaya başlayın. Hem düğün için size özel bir kareografi ve dans figürleri oluşturabilir, sizi zorlayacak danslar yerine rahatlıkla yapabileceğiniz ve tamamen size özgü bir dans yaratabilirsiniz.

İşte size bu konuda yardımcı olabilecek harika bir dans kursu ve uzman eğitmeni. Dans İstanbul ve kurucusu Ece Dilek Yıldırım . İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, TV, Sinema bölümü ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale ve Modern Dans Bölümü mezunu. New York’ta Broadway Dance Center ve Dance Space Center’ da yarı burslu olarak jazz, modern, bale, funk, hiphop dersleri aldı. Nike Dance yarışmasında 2006 yılı İstanbul finalisti oldu. Tarkan, Kenan Doğulu ve Serdar Ortaç’la da çalışan Ece Dilek Yıldırım’ın daha birçok organizasyonda başarıları mevcut.

düğün dansı fırsatı

düğün dansları

Nikah Fırsatı üyelerimiz için Dans İstanbul ile işbirliği yapıp sizler için harika bir fırsat yarattık.

düğündansı prova

Düğün dansınız için tango, vals, rumba, salsa veya dilediğiniz bir dans kareografisi için alacağınız 4 ders dans normalde 600 TL. Fakat sizler için bu fiyat sadece 350 TL

indirimli düğün dansı

Özellikle bu yoğun düğün döneminde böyle fırsat bulamayacağınızı düşünüyor, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, bir an önce Dans İstanbul’u arayıp randevu almak.

Mutlu bir dans dileğiyle.