Hayatınızın en önemli gününü, düğün dansınızla ölümsüzleştirin. Beraberliğinizin hatırasını taşıyan bir müzik eşliğinde, ilk dansınız ve akabinde Ankara Misket, Zeybek veya Kolbastıyla harika bir dans gösterisi fırsatı

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
155 TL
İndirim
%88
Kazanç
136 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
26.04.2012

Kullanım şartları

 • Kupon 30 Haziran 2012’ye kadar geçerlidir.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • İndirim kuponunuzu satın almadan önce 0532 373 49 52-0505 380 59 22 veya 0216 362 73 27’i arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün dansınız için, uzman eğitmenlerden dans dersi alacaksınız.
 • 4 ders eğitim alıp, masalsı bir başlangıçla eşinizle misafirlerinize unutulmaz bir dans gösterisi sunacaksınız.
 • 14 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla 4 ders eğitim için 650 TL yerine, sadece 495 TL ödeyeceksiniz.
 • Bu fırsattan faydalanan herkese düğün dansının yanı sıra, Ankara Misket, Zeybek, Kolbastı vb. ikinci bir dans eğitimi HEDİYE.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Art Academy Dans Okulu
Web sitesi

Ayşe Kadın Durağı Şakacı Sok.No:58 Suadiye-İstanbul

Büyük haritada göster

Beraberliğin hatırasını taşıyan bir müzik eşliğinde düğün dansı yapmak, çiftler için de gerçekten yaşanılası bir mutluluktur. Düğün dansı düğünün kendisini gölgede bırakacak kadar etkili ve bir o kadar da farklı olabilir. Düğün dansınızı daha zarif ve daha eğlenceli yapmak sizin elinizde. Hem kendinize güzel bir anı, hem de konuklara unutamayacakları bir gece yaşatabilirsiniz.

düğün dansı gelinlik damatlık fırsatı

düğün dansı gelinlik fırsatı

Evlilik hazırlıkları esnasında detay gibi görünen, ancak son derece önemli olan dans eğitimi, profesyonel destek ile çiftleri düğün öncesi stresten kurtaran bir uygulama haline geldi.
Her biri alanında uzman eğitmenler ile anılarınız ölümsüz olacak. Hangi müziğin seçileceğinden tutunda, dansın ne kadar sürede öğrenileceğine kadar sizleri kaygıya düşüren tüm soruların yanıtları Art Academy Dans Okulunda yanıt buluyor.Art Academy Dans Okulu sizler için güzel bir paket hazırladı.4 saatlik bir paket yanında sürpriz danslarıyla sizin olacak.

düğündansı prova

Profesyonel eğitmenler; Sezen Aksu, Hande Yener gibi sanatçıların kliplerinde başrol oynamış, TRT1 dans yarışması birincisi ve saymakla bitmeyecek ödülleri olan (daha fazla bilgi için www.breakdans.net ziyaret edebilirsiniz) Yılmaz Nişancı.

Bir dönem Gülben Ergen’in dans kareograflığını yapmış dünyaca ünlü dansçı Kahraman Nasirov’un kendi yetiştirdiği öz torunu Elmar Nasirov.

Piyano ve bale eğitmeni, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Avusturya Mozarteum Müzik Üniversitesi mezunu Güldiyar Tanrıdağlı.

düğün dans gelinlik fırsat

Bu kıymetli eğitmenlerden alacağınız 4 ders dans için ödeyeceğiniz ücret 650TL yerine, sadece 495TL. Ankara Misket, Zeybek veya Kolbastı gibi konuklarınızı şaşırtacak ikinci bir dans eğitimi de HEDİYE.

Sevgili gelin ve damat adaylarımız, siz de bu harika fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bir an önce indirim kuponunuzu alıp, hemen Art Academy Dans Okulu’nu arayın ve randevunuzu alın.

düğün dansı 2012 gelinlik modelleri

Keyifli alışverişler dileriz.