Aşk-ı Memnu gibi birçok eserin koreografisini düzenlemiş muhteşem bir eğitmenden tüm gelin ve damat adayları için harika bir fırsat! İnes Kiremitçi ile 5 ders düğün dansı sadece 490 TL…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
260 TL
İndirim
%97
Kazanç
251 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
14.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Bir kupon bir çift adayımız için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0 532 660 52 01’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem bir düğün dansı ile tüm konuklarınızı büyüleyeceksiniz.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla tam 5 dans dersi için 750 TL yerine sadece 490 TL ödeyeceksiniz.
 • Tam 260 TL avantaj kazanacaksınız.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

İnes Kiremitçi
Web sitesi

Şişli/İstanbul

Büyük haritada göster

Hayatınızdaki en önemli, en özel günlerden birisi olan düğün gününüzü güzel bir dans ile renklendirebilir, sevdiğiniz bir müzik eşliğinde, özel bir koreografi ile yakınlarınıza ve dostlarınıza güzel bir dans gösterisi hazırlayarak sürpriz yapabilirsiniz.
Genellikle Latin Amerikan danslarından rumba, düğün dansı olarak önerilmektedir.

Öğrenmesi kolay, aynı zamanda zarif ve etkileyici bir dans olan rumba, dört dörtlük ölçüye sahip olan birçok parçayla rahatlıkla yapılabilir. Rumbanın dışında vals de düğünde yapılabilecek güzel ve duygulu bir danstır.

Düğün dansı hazırlıklarına olabildiğince erken başlamalısınız. Dans hazırlıklarının son sıralara bırakılması, heyecanınızın iyice arttığı bir dönemde sizi çok büyük bir strese sokabilir. Bu nedenle, dans çalışmalarınıza düğünden birkaç ay önce başlamalısınız.

düğün dansları

Ama zamanınız kısıtlı ise, iki aydan daha kısa bir süre içinde alacağınız 5 derslik hızlandırılmış bir program ile konuklarınızı hayran bırakacak bir performans sergileyebilirsiniz. Daha önceden dans tecrübeniz olmasa, ya da kendinizi dans konusunda yeteneksiz görseniz bile, sistemli bir eğitimle ve sizin için hazırlanmış özel bir programla dans etmeyi öğrenebilirsiniz.

düğün dansları

Peki nasıl bir eğitmenden bu dersi almalıyım, kaç paraya mal olacak bu eğitim, seviyem yeterli olabilecek mi gibi sorular soruyorsanız işte size cevabı!

düğün dansları

İnes Kiremitçi; Azerbaycan/Bakü doğumlu, Azerbaycan Devlet Klasik Bale Mezunu mükemmel bir profesyonel.
RAŞİT BEYBUDOV Azerbaycan Bale ve Müzik Devlet Tiyatrosu: Bu toplulukla Moskova, St. Petersburg, Taşkent; Türkiye’ye geldikten sonra ise Atatürk Kültür Merkezi, Ankara Büyük Sahne, İzmir Devlet Konservatuarı başta olmak üzere çeşitli büyük sahnelerde görev almış.

düğün dansları

Barok Sanat Merkezi, Tan Sağtürk Bale Okulu, Gülen Andak ve Ahmet Güvenç Dans ve Müzik Merkezi, Akademi İstanbul, Kuzey Yıldızı, Malena Dans Stüdyosu. Tolga Han Dans Okulu’nda bale ve modern dans eğitimine halen devam etmekte olan İnes Kiremitçi ile bir araya geldik ve siz düğün hazırlığı içinde olan gelin ve damat adaylarımız için harika bir fırsat hazırladık.
Bir çift için standart paket 5 saat özel ders, gelinin gelinlik modeline, seçeceğiniz müziğe ve mekânın büyüklüğüne uygun dans koreografisi normalde 750 TL, fakat siz Nikah Fırsatı üyeleri için sadece 490 TL’ye harika bir düğün dansı eğitimi alabileceksiniz.

düğün dansları

Birçok TV ve sahne yapıtına imzasını atmış, bir takım reklam filmlerinde ve elliden fazla klipte rol almış, şehir ve devlet tiyatrolarının birçok eserinde koreograf olarak görev almış. Önemli sayıda kurumsal şirketlerin çalışanlarına ders veren ve çok önemli özel okullarda çocuklara da eğitim veren bu muhteşem eğitmenimiz İnes Kiremitçi’nin kariyerini ve yaptıklarını buraya sığdırabilmemiz mümkün değil.

düğün dansları

Gerçek anlamda bir eğitmen, süper bir fiyat ve muhteşem bir koreograf için yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, İnes Kiremitçi ile iletişime geçmek ve randevu almak. Hem harika bir dans için, hem de bu mükemmel insanı tanıyacağınız için çok memnun kalacağınızdan eminiz.

Keyifli alışverişler dileriz.