Düğün davetiyelerinde ve nikah şekerlerinde muhteşem çeşitler, harika tasarımlar ve çarpıcı modeller! Üstelik Davetix farkıyla şaşırtıcı fiyatlara hazır olun…

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
115 TL
İndirim
%95
Kazanç
109 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
01:00
25.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Ürünleri internet üzerinden sipariş edebileceğiniz gibi, firmanın adresinden de alabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0212 462 07 87- 0212 445 27 87 veya 0532 541 21 66’yı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Birbirinden farklı yüzlerce çeşit davetiye ve nikah şekerlerini uygun fiyata alabileceksiniz.
 • 6 TL’lik indirim kuponunuzla davetiye seçeneklerinde tam % 15 indirim fırsatı sizin olacak. Ortalama 500 TL’lik bir alışverişte kazancınız 75 TL olacak.
 • Aynı kuponla dilerseniz seçeceğiniz nikah şekerlerinde % 10 indirim kazanacaksınız. Yine 400 TL’lik bir alışveriş yaptığınızı varsayarsak avantajınız 40 TL olacak.
 • Her iki alışverişi gerçekleştirdiğinizde tek kuponla tam 115 TL avantajınız olacak.
 • Firmanın oldukça çok çeşidi olduğundan www.davetiyeservisi.com sitesini (harita üzerinde web sitesi yazılı yeri) tıklayarak yüzlerce davetiye çeşidini ve fiyatlarını görebilirsiniz.
 • Nikah şekerleri çeşitlerini görmeniz için www.nikahsekerin.com sitesini ziyaret etmenizde yarar vardır.
 • Firmanın internet adreslerinden sipariş verebileceğiniz gibi, firmanın kendi yerinde çeşitleri görüp, ürünlerinizi oradan da alabilirsiniz.
 • 250 TL ve üzeri tutan siparişleriniz için kargo ücretsizdir.
 • Kupon bölümündeki kazancınız, yukarıdaki alışveriş tutarları varsayılarak hesaplanmıştır. Yapacağınız alışverişin tutarı doğrultusunda eksi-artı değişkenlik gösterebilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Davetix
Web sitesi

Yavuz Selim Mah. Birlik Cad. No:99 Çiftlik – Bağcılar / İstanbul

Büyük haritada göster

Davetiyeler sadece düğün töreninizde görmek istediğiniz kişileri davet etmek amaçlı kullanılmıyor artık. Davetiyeler davetli sayısının belirlenmesinde önemli bir unsurdur. Düğün konseptleri değişeli davetli sayısı da mekanın ayarlanmasında, servis ve hizmetlerin, miktarının ve ücretlerinin belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Davetiyede kişi sayısını sınırlandırabilir, küçük çocukların getirilmemesini belirten ifadeler kullanılabilir, düğün mekanının küçük bir krokisini çizebilirsiniz.

Nikah Şekeri evlenen çiftlerin, kendileri için bu çok özel günün paylaşımı karşılığında, davetlilerine şükranlarını sunma yoludur. Ülkemize özgü geleneklerimizden nikah şekeri sunumu, şu ana dek, evlilik gündemindeki yerini korumaktadır. Düğünlerde, isminin nikah şekeri olarak bulunması yüzünden, kullanılmasına gerek yokmuşçasına kimi zaman kenara itilmekte olsa dahi, nikah şekeri, törene varan şahıslara o mutlu günü hatırlatacak ve teşekkürler ahbaplar, akrabalar ve sevenler diyebileceğimiz bir armağandır. Bu yüzden de ister nikah, ister düğün olsun her koşulda verilmek istenir.

düğün davetiyesi

Trendin veya genel beğenilerin çeşitliliği nedeniyle, çiftler bütçelerine göre davranmakta, davetiyeleri ile beraber bir konsept düşünmekte veya uzun müddet saklanabilecek hediyelikler vermek arzusundalar.

düğün davetiyesi

Gelin ve damat adaylarımız, aslında işiniz kolay değil. O kadar çok seçenek içinde tabii ki en güzeli olsun diyorsunuz ve bunu çok fazla dolaşmadan, fazla zaman harcamadan ve en ekonomik şekilde çözümlemek için, size konusunda deneyimli bir firmanın fırsatını hazırladık.

düğün davetiyesi

Davetix, uzun yıllardır hiç bir zaman kaliteden ödün vermemiş, her zaman sizler için en iyiyi en uygun fiyatlarla sunmanın gayreti içinde olmuştur. Tüm ürünlerin titizlikle, zamanında teslim ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere en iyi hizmeti vermek, herkesin bütçesine uygun seçenekleriyle sizlerin mutluluğunu paylaşmaktadır.

düğün davetiyesi

Şimdi sizlere Davetix ile Nikah Fırsatı işbirliği sonucu hazırladığımız fırsatlardan söz etmek istiyoruz.
Buradaki sayfamızda tüm ürünleri sergileme şansımız olmadığından öncelikle sizlere tüm çeşitleri görmeniz açısından, firmanın web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Bu sitede tüm çeşitleri fiyatları ile görme şansı bulacağınız gibi bu ürünlerden vereceğiniz siparişlerde tam % 15 indirim siz üyelerimizin. Ortalama 500 TL’lik bir alımda tam 75 TL avantajınız olacak.

düğün şekeri

Aynı firmanın nikah şekeri çeşitlerini, www.nikahsekerin.com adresini ziyaret ederek tüm çeşitleri fiyatları ile birlikte görecek ve düşündüğünüz modeller için tam % 10 indirim sizin olacak. Ortalama 400 TL’lik bir alışverişte kazancınız tam 40 TL olacak.

nikah şekerleri

Dilerseniz her iki alışveriş için tek kupon satın alarak iki fırsattan faydalanabilirsiniz. Böylece tek kuponla ortalama dediğimiz tutarlarda bir alışveriş gerçekleştirecek olursanız kazancınız 115 TL olacak.
Üstelik 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz .

düğün şekeri

Ama ben internetten alışveriş yapmak istemiyorum derseniz, Davetix sizlere bu sıcak günlerde soğuk bir limonata eşliğinde tüm çeşitlerini sunmak için sabırsızlanıyor.
Şimdi yapmanız gereken tek şey, internet sitelerini ziyaret edip, indirim kuponunuzu alıp, Davetix ile iletişime geçerek bu avantajlardan faydalanmak. Mutlaka zevkinize uygun tasarımlar sizi cezbedecektir.

Keyifli alışverişler dileriz.