Klaket Davetiye’den ilginç, neşeli, romantik, uçarı, heyecanlı ve şaşırtıcı düğün davetiyelerine ne dersiniz? Üstelik tam % 15 indirimle bu muhteşem davetiyelere sahip olabilirsiniz.

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
112.50 TL
İndirim
%92
Kazanç
103.50 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
10.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/08/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Klaket Davetiye firmasına ait web sitesinden alışveriş yapıldığı takdirde tutarın tamamının firmaya ödenmesi gerekmektedir.
 • Firmanın adresinde sipariş verildiği takdirde kaparo istenebilir.
 • 300 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti satıcı firmaya aittir.
 • Siparişinizi firma adresinden teslim alabilirsiniz.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0212 577 36 88 veya 0532 653 08 55’i arayabilir, ya da www.klaketdavetiye.com’uziyaret edebilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika ve görülmemiş davetiye çeşitlerinden birini seçerek, davetlilerinize ilginç bir tasarım sunabilirsiniz.
 • Birbirinden harika kaliteli davetiyelerin her birinde *tam % 15 indirim sizin olacak.
 • Ortalama olarak yüz adet fiyatı 150 TL’lik davetiyeden 500 adet yaptıracak olsanız kazancınız tam 112.50 TL olacak.
 • Klaket Davetiye firmasına ait web sitesindeki fiyatlar 100 adet fiyatıdır.
 • Web sitesi üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, firma adresini ziyaret edip orada da sipariş verebilirsiniz.
 • Klaket Davetiye’nin kağıt ve baskı kalitesi üst düzeydedir ve bu konuda garanti vermektedir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Klaket Davetiye
Web sitesi

Maltepe Mah. Fazılpaşa Cad. 4 ZER Sitesi. No:70 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Büyük haritada göster

Yakın çevreniz zaten siz onlara davetiye vermeden düğün gününü ve düğüne davetli olduklarını bilirler. Fakat biraz daha uzak çevreye evleniyor olduğunuza dair ilanı düğün davetiyeniz yapar.

Davetiye konusuda, evliliğin diğer aşamaları gibi çoğunlukla zorlu bir karar sürecinden geçer. Piyasada binlerce çeşit bulunmaktadır. Bu kadar çok çeşit arasında seçmekte mutlaka zorlanacaksınız. Size yardımcı olmak için bu gün sizlere oldukça ilginç davetiyeleri olan bir davetiye firmasından bahsedeceğiz.

Klaket Davetiye sunmuş olduğu birbirinden harika davetiyelerle inanın bizi şaşırttı. Öyle güzel, öyle farklı görülmemiş davetiyeler ki, gerçekten sadece bu davetiyeler uğruna insanın yeniden evlenesi geliyor. Film çekiminde kullanılan klaket şeklinde, hareketli davetiyeler, gazete şeklinde, garanti belgesi tarzında, tapu şeklinde, hatta poşet içinde… Ve tabii ki klasik davetiyeler.

düğün davetiyesi

İnanın bu güne kadar değişik espriler taşıyan, heyecan veren, güldüren, düşündüren, bazen nostaljik, bazen neşeli, bazen de şaşırtabilecek konseptleri bir arada görmemiştik. İnsana farklı duyguları yaşatabilen bu davetiyeler arasında tabii ki klasikten vazgeçemeyen gelin-damat adaylarımız için de oldukça farklı seçenekler var.

düğün davetiyesi

Klaket Davetiye 2006 Yılında Kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren davetiye alanında hizmet vermektedir. 6 yıla aşkın tecrübesiyle ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize en iyilerini sunmayı hedeflemektedir. Klaket Davetiye yeni kataloğu, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile siz müşterilerimize hizmet vermekte ve kalite konusunda oldukça hassasiyet göstermektedir.

düğün davetiyesi

“Bizim Kullandığımız kağıt birinci kalite 300 gr. Amerikan Bristol montaj arka kısmı yapıştırılan toplam kalınlık 600 gr. yapılmaktadır. Not!!!: Fotokopi çekilen kağıt 80 gr. olduğuna göre bizim kullandığımız 600 gr. kağıt kalınlığını tahmin edebilirsiniz :) “ diyen Klaket Davetiye yetkililerinin en büyük şikayeti taklit edilmek. Ama unutmamak gerekir ki GÜZEL OLAN TAKLİT EDİLİR

düğün davetiyesi

Dilerseniz sözü bırakıp bu harika davetiyelerin bazı görsellerine bir bakalım. Sayfamız da maalesef firmaya ait tüm ürünleri sunamıyoruz. Fakat sizler, dilerseniz firmanın web sitesinden tüm çeşitleri görebilirsiniz. Tüm bu davetiyelerde kullanılmak üzere siz Nikah Fırsatı üyeleri için tam % 15 indirim avantajınızı hatırlatırız.

düğün davetiyesi

Bu kadar güzel davetiyelere sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp firma ile iletişime geçmeniz. İnanın sizler de, davetlilerinizde çok hoşnut kalacaksınız.

düğün davetiyesi

Keyifli alışverişler dileriz.