Üç boyutlu ve sonsuz çeşit düğün davetiyeleri %25 indirim fırsatıyla sizlerle buluşuyor.

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
150 TL
İndirim
%94
Kazanç
141 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
13.05.2012

Kullanım şartları

  • Bir indirim kuponu sadece bir alışveriş için geçerlidir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
  • Kuponu 31/07/2012‘ye kadar kullanarak davetiyelerinizi sipariş edebilirsiniz.
  • Resimler temsilidir.
  • Ürünler ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için 0212 999 44 68 veya 0533 554 27 34’ü aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • Sadece 9 TL’ ye alacağınız indirim kuponunuzla tüm davetiyelerde tam %25 indirim alacaksınız.
  • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Vanilia Printing Works
Web sitesi

Davut Paşa Cad.Güven İş Merkezi A-38 Topkapı/İstanbul

Büyük haritada göster

Düğünü nerede yapacağınıza, tarihine karar verdiniz. Peki, sevdiklerinizi, akrabalarınızı ve dostlarınızı düğününüze nasıl davet edeceksiniz. E-mail, SMS gibi teknolojik olanaklar da olmasına rağmen, davetiyeler halen vazgeçilmez.

Geleneksel bir düğün davetinin en önemli unsurudur davetliler. Mutluluk, paylaştıkça çoğalır sözünün ne kadar haklı olduğunun en büyük kanıtı hiç kuşkusuz düğünlerdir. Yeni bir dünyaya, birlikte yaşamaya adım atan çiftler, bekli de bu en mutlu günlerini sevdikleriyle, yakınlarıyla paylaşmak ister. Onları yanlarında görmek istemeleri en doğal haklarıdır.

Bu mutlu günün ne zaman ve nerede yapılacağının, o kişilere duyurulmasının yolu da davetiyelerden geçer. Davetiyeler, düğün hazırlığının en önemli kısımlarından biridir. Seçimi de ince eleyip, sık dokunarak yapılır. Davetiyenizin rengi, şekli, kullanılan materyal, içine yazılan yazı tüm bunlar evlenen çift için çok önemlidir.

Saflığın ve romantizmin simgesi olan davetiyelerin, düğün atmosferiyle sağlayacağı bütünlüğün önemli olduğunu vurgulanır. Gelinlik, çiçekler, düğün pastası gibi, düğünlerin olmasa olmazlarıyla şık bir konsept oluşturması gerekiyor. Bu nedenle de davetiyede beyaz ve krem her zaman öncelikli ve klasik renkler oluyor.

düğün davetiyesi

Bunun yanında, çoğunlukla düğün sezonunun bahar aylarında hareketlendiğini de dikkate aldığımızda, bahar coşkusunun ve renklerinin davetiyelerdeki yansıması da kaçınılmaz bir hal alıyor.

düğün davetiye

Atılım Basımevi bünyesinde oluşan Vanilia Printing Works baskı konusunda her türlü hizmeti vermektedir.40 yıllık bir geçmişi olan firma Vanilia Printing Works, yenilikçi atılımlarıyla sizler için öyle davetiyeler hazırladı ki; romantik, eğlenceli, nostaljik. Mutlaka bunlardan sizi anlatan, tarzınızı yansıtan bir seçenek bulabilirsiniz.

nikah davetiye

Bu davetiyeleri siz Nikah Fırsatı üyeleri için çok özel fırsatlarla hazırladık. Sonsuz çeşitteki ve 3 boyutlu davetiyelerden seçeceğiniz herhangi bir modelde tam %25 indirim siz Nikah Fırsatı takipçilerinin olacak.

nikah davetiyesi

Bu çok özel davetiyelere sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu almak ve acele etmek.

Keyifli alışverişler dileriz.