İstanbul’da ilkbahar, ilkbaharda düğünler çok romantiktir. Gelin bu en özel gününüzü Cüneyt Nasır ile karelere taşıyın, 850 TL’ye dış mekan, 1200 TL’ye tam gün çekiminden yararlanın…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
550 TL
İndirim
%98
Kazanç
541 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
01:00
14.03.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30 Nisan 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Gün teyidi esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 594 71 01 veya 0532 675 06 60’ı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gününüze ait unutulmaz fotoğraflara sahip olacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla dış mekan çekimi, 35×65 ebadında albüm, 1 adet büyük boy fotoğraf ve tüm fotoğrafların DVD tesliminden oluşan pakete 1100 TL yerine sadece 850 TL ödeyeceksiniz.
 • Veya aynı kuponla tam gün çekim, 50 fotoğraflık 35×65 ebadında panoramik albüm, 1 adet büyük boy fotoğraf, 100 adet 10×15 fotoğraf baskısı ve ortalama 1500 adet fotoğrafın DVD tesliminden oluşan pakete 1750 TL yerine yalnızca 1200 TL ödeyebilirsiniz.
 • Her iki pakette de yaklaşık 4 dakika süren müzikli video slayt HEDİYE.
 • Bu fırsat sadece Mart ve Nisan aylarında geçerlidir. Diğer zamanlar için lütfen fiyat sorunuz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Cüneyt Nasır Fotoğraf
0216 594 71 01-0532 675 06 60
Web sitesi

Yenişehir Mah.Cevahir Cad.Kerim Sok.No:34 Ümraniye/İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün fotoğrafı çekmek kesinlikle çok yorucu bir iş; bundan emin olabilirsiniz. Yorucu ama sonuçları herkesle beraber görünce insanların mutluluğu, özellikle gelin ve damadın mutluluğu fotoğrafçıyı mutlu ediyor. Sonuçta ortada tarihe geçen değerli bir anı var ve bunu kaydeden, insanların istedikleri zaman tekrar bakacağı kanıtları oluşturuyor fotoğrafçı.

Aynı zamanda düğün fotoğrafı çok dikkat gerektiren bir iş. Çekim sırasında gelinin, damadın ve onların ailelerinin nelere önem verdiklerini, albümlerinde neleri görmek istediklerini çok iyi analiz etmeniz ve uygulamanız gerekiyor. Geri dönüşü olmayan bir gün! Tabii bütün bunları yapabilmeniz için de tecrübe gerekiyor. Birde tutku…

gelin damat fotoğrafları

Cüneyt Nasır son zamanlarda adından sıkça bahsedilen bir fotoğrafçı olmakla birlikte en çok aranan fotoğraf sanatçılarımızdan biri… Belgesel Fotoğrafçılıkta kendine has tarzı ve farklı bakış açısıyla birçok çifti çok güzel fotoğraflara kavuşturdu. Tutku haline getirdiği bu hobiyi Studio Gülümse’yi açarak, hayalini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyor. Birçok dergide editörlüğün yanı sıra, Lale Belkıs, Yıldız Kenter, Tarık Akan, Şebnem Azade, Zerrin Tekindor gibi sanat dünyasından önemli kişilerin fotoğrafçılığını da yapıyor.

gelin damat fotoğrafları

Cüneyt Nasır’ın kendine özgü çekim tarzı var. Kendisi ve asistan fotoğrafçı arkadaşı ile 2 farklı bakış açısı ile çekiminizi gerçekleştiriyor. Çekimlerinde bol miktarda aksesuar kullanıyor ve bu durum çekimlerin oldukça eğlenceli geçmesini sağlıyor. Hep beraber eğleniyor ve ortaya çok keyifli fotoğraflar çıkıyor. Ayrıca kullandığı fotoğraf makineleri Nikon D700 ile üst düzey 6 farklı objektif kullanarak çekiminizi gerçekleştiriyor. Sahip olduğu bu ekipmanları sayesinde (ki çok pahalı olmalarından dolayı düğün fotoğrafçılarının %90 ı kullanmıyor) fotoğraflarınızın kalitesi mükemmel düzeyde renkler ise çok canlı oluyor. Farkını fotoğraf baskılarında çok net görüyorsunuz.

gelin damat fotoğrafları

Tüm paketlerimizde çekmiş olduğumuz tüm fotoğrafları DVD formatında teslim ediyor. Mekan tercihlerinizi karşılıklı görüşmenizde yapıyor. Kişiye özel çalıştığı için sizleri daha yakından tanıyıp size özel konsept hazırlığı yapıyor. Çekimlerde kullanacağı aksesuarları size özel seçiyor. Bu şekilde çekimler çok daha eğlenceli ve doğal fotoğraflardan oluşuyor.

gelin damat fotoğrafları

Aslında fotoğraf sanatçısı Cüneyt Nasır’ı anlatmak, yaptıklarını, çekmiş olduğu fotoğrafları bu sayfaya sığdırabilmemiz mümkün değil. O’nu daha yakından tanımak, fotoğraflarını görmek istiyorsanız http://cuneytnasir.dphoto.com/ tıklayabilirsiniz…

gelin damat fotoğrafları

Şimdi gelelim sizin için hazırlanan paketlere ve detaylarına…
DIŞ MEKAN ÇEKİMİ: Yaklaşık 2 saat süren dış mekan çekimi, ortalama 300 kare fotoğraf ve bunların tamamının DVD formatında teslimi, 1 adet 35×65 ebadında albüm, 1 adet büyük boy fotoğraftan oluşan bu pakete 1100 TL yerine sadece 850 TL ödeyeceksiniz. Ayrıca bu paketle birlikte yaklaşık 4 dakikalık müzikli video slayt HEDİYE edilecek…

gelin damat fotoğrafları

TAM GÜN ÇEKİMİ: Sabahtan başlayıp kuaför hazırlıklarını kapsayan, dış mekan çekimi, gelinin evden çıkışı gibi tüm detayları kapsayan gün boyu süren çekimle birlikte, 1 adet 50 fotoğraflık 35×65 ebadında panoramik albüm, 1 adet büyük boy fotoğraf, 100 adet 10×15 ebadında fotoğraf baskısı ve gün boyu çekilen yaklaşık 1500 adet fotoğrafın DVD formatında teslimi. Ve 4 dakikalık müzikli video slayt HEDİYE ile birlikte bu pakete 1750 değil, yalnızca 1200 TL ödeyerek harika bir çekimden yararlanabilirsiniz…

gelin damat fotoğrafları

Bu kadar dolu, bu kadar zengin ve bu kadar geniş içerikli paketleri bu harika profesyonelden almak için, indirim kuponunuzu bir an önce alıp ve randevu için Cüneyt Nasır’ı aramanız iyi olacaktır.

gelin damat fotoğrafları

Keyifli alışverişler, mutlu kareler dileriz.