Her gelin ve damat, dış mekanda fotoğraf çektirmek ister mi? EVET İSTER. Fiyatı 325 TL olur mu? EVET OLUR. Üstelik 24 yıllık bayan fotoğrafçı Hazan Araz’ın ölümsüz kareleriyle…

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
750 TL
İndirim
%99
Kazanç
744 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
16.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0536 473 69 84 veya 0533 631 09 83’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gününüzün en güzel anları fotoğraflanıp unutulmaz karelere dönüşecek.
 • Hafta içi dış mekan çekimine 600 TL yerine sadece 325 TL ödeyerek tam 275 TL avantajınız olacak.
 • Aynı paketi hafta sonu isterseniz 800 TL yerine sadece 490 TL ödeyecek ve tam 310 TL kazanacaksınız .
 • Muhteşem albüm ve hediyeler içeren hafta sonu dış mekan çekimi, 1500 TL yerine sadece 890 TL .
 • Düğün hikayesi paketinde tam 750 TL avantaj . 2000 TL yerine sadece 1250 TL Üstelik 3-4 dakikalık klip çekimi HEDİYE .
 • Tüm paket detayları aşağıda sunulmuştur, lütfen dikkatle okuyunuz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Hazan Araz
Web sitesi

İstanbul

Büyük haritada göster

Düğünü o an yaşamak, görmek ve mutluluğu o zaman içinde paylaşmak kadar olmasa da düğün fotoğrafçısı tarafından çekilen fotoğraflar ile yaşamakta oldukça önemlidir. Özellikle düğününüze gelemeyen, ya da sonradan tanıştığınız insanlara veya çocuklarınıza o anı anlatmak için en iyi yöntem fotoğraflardır. İşte bu sebepten dolayı düğün fotoğrafçısının en önemli anları yakalayabilmiş olması, düğünü en iyi anlatan fotoğrafları çekebilmesi önemlidir.

Bu fotoğrafçımız bir de bayan oldu mu? İnanın özellikle tüm gelin adayları çok rahat edecek. Hele bu bayan fotoğrafçı, 24 yıldır sayısız evlendirdiği çiftten sonra kazandığı tecrübeler… Makyaj mı bozuldu, kıyafette mi sorun oldu, saçlarda, duvakta, gelin adaylarımızın her türlü sorununa anında müdahale, anında çözüm bu fotoğrafçıda. Bayan olmanın avantajıyla şu ana kadar tüm gelin adaylarının kendilerini oldukça rahat hissettiği bu bayan fotoğrafçının adı Hazan Araz .

gelin damat

Kendisiyle bir düğün çekimi sırasında buluştuk. Gerçekten sanki fotoğrafçı değil, film yönetmeni. Biraz da çılgın! Damadın duruşundan, gelinin yaklaşımına, kollar, eller, gözler, bakışlar, her hareket sanki fotoğraf çekimi değil de, reytingi çok yüksek bir dizi çekimi gibiydi. Doğal duruşları, gerçek hisleri yansıtmak, mutluymuş gibi değil, mutlu pozlar alabilmek için adeta savaşıyor, o günün heyecanını hafifletmek için, bazen abla, bazen ağabey, bazen organizatör, bazen de sanatçı olabilen bu kişiliği inanın çekim yaptırmasanız bile tanımanızda yarar var.

gelin damat

Ekibi, asistanları tamamen bayan olan Hazan Araz tüm gelinlerin ve damatların güzel fotoğraflara sahip olması gerektiğine inanıyor ve bunun için de bize harika paketler ve fiyatlar sunuyor.
Dilerseniz bu paketlere bir göz atalım.

Paket 1: Hafta içi dilediğiniz bir mekanda 2 saatlik dış çekim, sınırsız fotoğraf, 30 adet 15×21 ebadında rötuşlanıp baskı yapılmış, diğer tüm karelerden oluşan bir CD. Bu paket 600 TL değil, sadece 325 TL .

gelin damat

Paket 2: Hafta sonu dilediğiniz bir mekanda 4 saatlik dış çekim, sınırsız fotoğraf çekimi, 50 adet 15×21 ebadında rötuşlanıp baskı yapılmış, 1 adet 30×40 baskı, diğer tüm karelerden oluşan bir CD. Bu paket 800 TL yerine sadece 490 TL’ye sizin.

gelin damat

Paket 3: Hafta sonu veya hafta içi, dilediğiniz bir mekanda 4 saatlik dış çekim, sınırsız fotoğraf çekimi, 50 adet 15×21 ebadında rötuşlanıp baskı yapılmış fotoğraf, bu fotoğrafların konuşlanacağı 10 yapraklı harika bir panoramik albüm, 1 adet 30×40 ebadında baskı fotoğraf, 2 adet cep albümü, 2 adet kayınvalide albümü ve tüm fotoğraflardan oluşan bir CD. Bu muhteşem paketin normalde fiyatı 1500 TL olup, siz Nikah Fırsatı üyelerine sadece 890 TL .

gelin damat

Paket 4: Tüm gün düğün hikayesi, sabahtan başlayıp, gelin evinde çekim, kuaföre gidiş ve geliş esnasında, evden alınma ve dilediğiniz bir mekanda dış çekim, sınırsız fotoğraf çekimi, 50 adet 15×21 ebadında rötuşlanıp baskı yapılmış fotoğraf, bu fotoğrafların konuşlanacağı 10 yapraklı harika bir panoramik albüm, 1 adet 30×40 ebadında baskı fotoğraf, 2 adet cep albümü, 2 adet kayınvalide albümü ve tüm fotoğraflardan oluşan bir CD. Bu harika paket 2000 TL olup sizlere sadece 1250 TL . bu harika pakette avantajınız tam 750 TL olmakla birlikte bir de HEDİYESİ VAR . Gün içindeki hazırlıklardan oluşan 3-4 dakikalık bir klip çekimi sadece Nikah Fırsatı üyelerine .

Hazan Araz Fotograf

Hazan Araz’dan fırsatlar şimdilik bu kadar. Sizler, bu paketlerden biri tam bana göre diyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp Hazan Araz’ı aramanız. İnanın kendisiyle karşılıklı bir kahve içseniz çok şey kazanırsınız.

Güzel ve mutluluk dolu kareler…