Cüneyt Nasır’la düğün fotoğrafı fırsatları,yoğun istek üzerine yeniden sizlerle... Dopdolu içeriği ve kalitesiyle tüm gelin ve damat adaylarımızın yüzünü güldürecek.

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1000 TL
İndirim
%98
Kazanç
981 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
01.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 594 71 01 veya 0532 675 06 60’ı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Düğün gününüze ait unutulmaz fotoğraflara sahip olacaksınız.
 • Ekonomik pakette 500 TL, Standart Pakette 550 TL, Full Pakette 700 TL, Mega Pakette ise tam 1500 TL’ye varan indirimler kazanacaksınız.
 • Tüm paketler oldukça kapsamlı hediyeler içermektedir.
 • Paketler oldukça dolu olduğundan, lütfen aşağıdaki detayları dikkatlice okuyunuz.
  *İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Cüneyt Nasir Photography
Web sitesi

İkbal Cad.No:170 Çamlık-Şerifali/İstanbul

Büyük haritada göster

Başrollerini sizin paylaştığınız bir hikaye başlıyor. Bu hikayede de aşkınızın, fotoğraflara yansıması gerekiyor. Fotoğrafların konuşacağı bu hikaye, belki sabah kuaförde başlıyor, belki ev içi hazırlıklarda, belki de sizin için çok özel bir mekanda.

Düşünecek olursanız tüm bu anların fotoğraflanması ve yıllar sonra bile ilk günkü heyecanı yaşatması ne kadar güzel olur. Güzel bir gelin, yakışıklı bir damat, düğün mekanı harika, her şey mükemmelse eğer, bütün bu güzelliklerin fotoğraflara da yansıması gerekir.

Cüneyt Nasır son zamanlarda adından sıkça bahsedilen bir fotoğrafçı. Belgesel Fotoğrafçılıkta kendine has tarzı ve farklı bakış açısıyla birçok çifti çok güzel fotoğraflara kavuşturdu. Tutku haline getirdiği bu hobiyi Studio Gülümse’ yi açarak, hayalini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyor. Birçok dergide editörlüğün yanı sıra, Lale Belkıs, Yıldız Kenter, Tarık Akan,Şebnem Azade, Zerrin Tekindor gibi sanat dünyasından önemli kişilerin fotoğrafçılığını da yapıyor.

düğün fotoğrafları

Cüneyt Nasır ve kendisi gibi fotoğrafçı asistanıyla iki farklı bakış açısı ile çekiminizi gerçekleştiriyor. Kullandıkları fotoğraf makineleri Nikon D700 ve Canon 5d mark 2 ile üst düzey 6 farklı objektif kullanarak çekiminizi gerçekleştiriyor. Bu ekipmanlar sayesinde, fotoğraflarınızın kalitesi mükemmel düzeyde, renkler ise çok canlı oluyor. Farkı fotoğraf baskılarında çok net görüyorsunuz.

Evet Nikah Fırsatı üyelerimiz, bu kadar yetenekli ve teknolojiyi yakından takip eden, tüm detayları oldukça titizlikle düşünen Cüneyt Nasır, paketlerini hazırlarken sizlere dopdolu içerikler hazırladı. Dilerseniz buyurun detayları inceleyelim.

cüneyt nasır düğün fotoğrafları

EKONOMİK PAKET: Birlikte karar verilecek bir mekanda 2 saatlik dış mekan çekimi,35×65 ebadında son derece kaliteli albüm, 15 adet 20×30 ebadında fotoğraf, seçilecek müzik eşliğinde yaklaşık 40-50 fotoğraftan oluşan seyrine doyamayacağınız video klip, aileler için duvarlarına asabilecekleri seçilen 3 adet fotoğrafı foto blok olarak teslim ediyoruz. Daha bitmedi ! Aileler için albümdeki 15 poz fotoğrafı 15×21 ebadında hediye ediyoruz, ayrıca tüm fotoğraflar DVD de teslim.
Bu harika paketin geçek fiyatı 1150 TL olup sizler hafta içi 650 TL hafta sonu ise sadece 750 TL ödeyeceksiniz.

düğün fotoğrafı

STANDART PAKET: Tüm gün hikayenizi fotoğraflarla anlatıyoruz. 35×65 ebadında son derece kaliteli albüm, panoramik tasarım ile yaklaşık 50 poz fotoğraf hazırlanır, seçilecek müzik eşliğinde seyrine doyamayacağınız yaklaşık 50 fotoğraflık video klip, aileler için duvara asabileceğiniz 3 adet 30×40 fotoğraf olarak teslim edilir, seçilecek 10 poz fotoğraf 15×21 ebadında fotoğraf, ayrıca seçilen 20 poz fotoğraf 10×15 ebadında fotoğraf, ayrıca tüm fotoğraflar DVD de teslim edilir.
Bu zengin paketin fiyatı 1350 TL olup, sizlere hafta içi sadece 800 TL hafta sonu ise 950 TL .

düğün fotoğrafları cüneyt nasır

FULL PAKET: Tüm gün süren hikayenizi fotoğraflarla anlatıyoruz. 35×65 ebadında Yüksek kalitede özel tasarımlardan oluşan panoramik albüm, aileler için 2 adet 20×38 albüm, 1 adet cep albüm, seçilecek müzik eşliğinde seyrine doyamayacağınız yaklaşık 50 fotoğraflık video klip, aileler için duvara asabileceğiniz 3 adet 30×40 fotoğraf olarak teslim edilir, ebat fotoğraf, ayrıca seçilen 10 poz fotoğraf 15×21 ebadında fotoğraf, seçilen 20 poz fotoğraf 13×18 ebadında fotoğraf hediye edilir. Ayrıca tüm fotoğraflar DVD de teslim edilir.
Bu mükemmel paketin fiyatı normalde 1700 TL olup sizler için hafta içi 1000 TL ve hafta sonu sadece 1150 TL

düğün fotoğrafları

MEGA PAKET: Tüm gün sürecek hikayenizi fotoğraflarla ve video belgeseli olarak anlatıyoruz. 35×65 ebadında yüksek kalitede özel tasarımlardan oluşan kristal panoramik albüm, aileler için 2 adet 20×38 kristal panoramik albüm,1 adet kristal cep albüm, seçilecek müzik eşliğinde seyrine doyamayacağınız yaklaşık 50 fotoğraflık video klip, aileler için duvara asabileceğiniz 3 adet 30×40 fotoğraf olarak teslim edilir. Seçilen 15 adet fotoğraf 15×21 ebadında teslim edilir. Ayrıca seçilen 20 poz fotoğraf 13×18 ebadında fotoğraf. Tüm fotoğraflar DVD de teslim edilir. Tüm gün yanımızda olacak profesyonel kameraman ile video belgeseli montajı yapılmış olarak DVD de teslim edilir.
Bu zengin paketin fiyatı ise 3500 TL yerine hafta içi 2000 TL hafta sonu ise yalnızca 2300 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

gelin damat fotoğrafları

Ve HEDİYE: Diyelim ki dışarıda herhangi bir yerdesiniz, arkadaşlarınıza veya aile üyelerine düğün fotoğraflarınızı göstermek istiyorsunuz ama yanınızda düğün albümünüz yok. Hiç üzülmenize gerek yok, bulunduğunuz ortamda internet olması yeterli. Size verilecek bir link bağlantısıyla Cüneyt Nasır’ın web sitesinden size özel şifreyle görebileceğiniz düğün fotoğraflarınızı ve video klipiniz keyifle izleyebileceksiniz. Ayrıca teslim edilecek tüm fotoğraflar photoshop düzenlemesi yapılmış olarak teslim edilir.

Bizler yazarken yorulduk. Bu kadar dolu, bu kadar zengin ve bu kadar geniş içerikli paketleri bu harika profesyonelden almak için, indirim kuponunuzu bir an önce alıp ve randevu için Cüneyt Nasır’ı aramanız iyi olacaktır.

Keyifli alışverişler, mutlu kareler dileriz.