“An” lar yalnızca bir kez yaşanır. Mutluluğunuzu Onat Dicle Photography’le ölümsüzleştirin.

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
800 TL
İndirim
%98
Kazanç
781 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
25.05.2012

Kullanım şartları

Kullanım Şartları:

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0530 226 8709 veya0530 226 8708’i arayabilirsiniz

Öne çıkanlar

 • “An” lar yalnızca bir kez yaşanır, mutluluğunuzu ölümsüzleştirin.
 • Tam gün belgesel çekimi Cuma-Cumartesi-Pazar günleri için2000TL yerine sizler için sadece 1200TL. Üstelik 1 büyük boy albüm, 2 adet aile albümü, tüm fotoğraflar DVD formatında teslim ve 100 adet photoshop uygulanmış fotoğraf HEDİYE.
 • Diğer günler 1200TL yerine sadece 850TL.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Onat Dicle Photography
Web sitesi

Yeşilköy / İstanbul

Bazı günler çok hızlı geçer, düğün gününüz gibi. Anı yaşar, ancak sonradan detayları hatırlayamazsınız. Düğün gününüzden hatırlayabildiğiniz birkaç anı, ya da düğün sonrası konuşmalardan aklınızda kalanlardır. Ya da bir fotoğraf karesinin size hatırlattıkları…
O gün, kuaförde saç, makyaj yapılırken fotoğraflarınız çekilir. Dış mekanda düğün fotoğrafı çekimi devam eder. Damat ve gelinin romantik pozları için İstanbul’un en güzel köşeleri seçilir. Çekimler akşam düğün mekanında ilk dansa kadar devam eder.
Fotoğraflar o güne ait tüm güzellikleri barındırır. Düğün gününün daha önceleri hiç çekilmemiş daha özgün, daha farklı pozları bu sayede fotoğraflanır.

düğün fotoğrafları

Mutlu gününüzün güzelliklerini en iyi şekilde fotoğraflara aktarmalı. Sabahın erken saatlerinde başlayan o tatlı heyecanda yanınızda olarak, evlenecek çiftlerin unutulmaz düğün fotoğrafı karelerini belgesel düğün fotoğrafçıları ölümsüzleştiriyor. O güne dair her detay, aksesuarlar, düğün mekanı ve süslemeler düğün fotoğraf çekimi serüveninize ekleniyor. Hazırlanma sürecindeki son dokunuşların ardından dış mekan düğün çekimlerine başlanıyor. Çekimler ilk dans seremonisine kadar sürüyor. Tüm gün yaşanan o koşuşturmadan geriye herkesin yüzünde bir tebessüm ve aklınızda o özel güne dair paylaşacak güzellikler kalıyor.

düğün fotoğrafları

Onat Dicle, baba mesleği olan profesyonel fotoğrafçılığı yapmanın gururu ve mutluluğu içerisinde; hayallerinizi fotoğraflarla masala dönüştürmek için burada. Çocukluk döneminden beri hayatı fotoğraf makineleri, filmler, fotoğraflar içerisinde geçmiş. Bu işe ne zaman başladın derseniz, “Bu işin içinde doğdum” diyor Onat Dicle.

düğün fotoğrafları onat dicle

Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına, yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlamak için siz Nikah Fırsatı takipçileri için Onat Dicle Photography ile bir araya gelerek güzel fırsatlar hazırladık.

düğün fotoğrafı

Tam gün belgesel çekimi Cuma-Cumartesi-Pazar günleri için2000TL yerine sizler için sadece 1200TL. Üstelik 1 büyük boy albüm, 2 adet aile albümü, tüm fotoğraflar DVD formatında teslim ve 100 adet photoshop uygulanmış fotoğraf HEDİYE.

onat dicle düğün fotoğrafları

Aynı belgesel çekimi diğer günler için 1200TL yerine sadece 850TL

 düğün fotoğrafları

Bu kadar güzel bir paketten yararlanmak için indirim kuponunuzu bir an önce alıp Onat Dicle Photography’den randevu almanızı öneririz.

Keyifli alışverişler dileriz.