Siz gelinliğinizi hayal edin, İla Haute Couture hayallerinizi gerçeğe dönüştürsün! 1000 TL’den başlayan gelinlikler, sıfırdan özel dikilecek gelinliklerde % 25 indirim burada…

29 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1500 TL
İndirim
%98
Kazanç
1471 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
10.02.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mayıs 2013’e kadar geçerlidir.
 • 29 TL gelinlik bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Bu sayfada görmüş olduğunuz resimler temsili olup, modelleri görmeniz için mağazaya gitmenizde yarar vardır.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0212 534 94 05 veya 0533 622 09 39’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika bir gelinlikle hayallerinizin gelini olacaksınız.
 • 29 TL’lik indirim kuponunuzla fiyatları ortalama 2500 TL olan 20 adet farklı gelinliğe, aksesuarları dahil sadece 1000 TL ödeyeceksiniz.
 • Bu gelinliklerin her biri bedeninize özel uyarlanacaktır.
 • Veya size özel sıfırdan dikilecek bir gelinlikte tam % 25 indirim sizin olacak.
 • 3000 TL’lik bir gelinlik diktirecek olsanız kazancınız tam 750 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir

Şirket

İla Haute Couture
0212 534 94 05

Fevzi paşa Cad. Galeri Ülkü Çarşısı No: 208 Giriş Kat Fatih-İstanbul

Büyük haritada göster

Haute Cuoture gelinliğin hazır bir gelinlikten ne farkı vardır?

Dünya kadar fark vardır, en önemlisi de işçilik. Haute Couture gelinliğin her şeyi elde yapılır, içinde kilometrelerce emek vardır ve tabii ki duruşu, düşüşü çok farklı olur. Kişiye özel dikildiği için vücut hatlarının iyi gözükmesi sağlanır. Estetik operasyona girmiş gibi müdahale edilebilir. Küçük göğsü büyük, sarkık göğsü dik, beli ince gösterilebilir. Straplez gelinliklerde gelin bir kere bile gelinliğinin göğüs kısmını yukarı çekmez. Çünkü göğüs kısmı bir kere bile düşmez. Bu lüksü geline sağlayabilmek için çok fazla prova yapılır, gelinlik kalıp gibi vücuda oturtulur. Kısacası Couture diken bir tasarımcının elinde sihirli değnek vardır.

Tam 16 yıldır moda sektöründe hizmet veren Ayten Uludere bir süredir kendi markası İla Haute Couture adı altında gelinlerimizin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

 gelinlik fırsatları

16 yıllık tasarımcı Ayten Uludere bugüne kadar kişiye özel gelinlik, nişanlık ve abiye dikiminde tam bir uzman. Kumaş seçiminden tutunda en ufak bir detaya kadar oldukça titiz bir yapıya sahip olan İla Haute Couture sahibesi sözlerine şöyle devam ediyor. "Gelin adaylarımızın hayallerinin gerçeğe dönüşebilmesi için, her bütçeye uygun fiyatla gelinlik tasarlayabiliyorum, modellerimi sunabilmem için adaylarımızı bir çay içmeye davet ediyorum”.

 gelinlik fırsatları

İstanbul’un gelinlik merkezi sayılan Fatih ilçesindeki meşhur Gelinlikçiler Çarşısındaki ikinci mağazasını açan İla Haute Couture size yakışacak kusursuz tasarımları, trend modelleri, olağanüstü koleksiyonları, yüksek kalitesi, aksesuar seçimi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla her detayda 16 yıllık tecrübe, bilgi birikimi ve titizliğiyle sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek. İşte siz Nikah Fırsatı üyeleri için hazırladığımız fırsatlar.

 gelinlik fırsatları

Tam 20 farklı model gelinlik. Bu gelinliklerin her biri sizin bedeninize özel uyarlanacak ve aksesuarları dahil normalde 2500 TL tutarındaki bu gelinlikler size özel sadece 1000 TL…
Bu gelinlikleri mağazaya gidip görmenizi ısrarla öneririz…

 gelinlik fırsatları

Veya dilerseniz sizin hayalinizdeki bir model ya da İla Haute Couture’ün koleksiyonundan seçeceğiniz bir gelinlik, size özel sıfırdan dikilecek ve tam % 25 indirim avantajınız olacak. Örneğin, 3000 TL’lik bir gelinlik diktirecek olsanız kazancınız tam 750 TL olacak…

 gelinlik fırsatları

Gelin adaylarımız; hepsi harika modeller, hepsi harika fırsatlar. İla Haute Couture ve kurucusu Ayten Uludere’nin güler yüzü, titizliği ve tecrübesi gerçekten şahane. Bu kadar güzel modeller için indirim kuponunuzu alıp bir an önce randevu almak için acele ediniz. Unutmayın süre çok kısıtlı.

 gelinlik fırsatları

Keyifli alışverişler dileriz.