Böyle fırsat zor bulunur. Şoförlü, süslenmiş klasik araç, gelin başı ve profesyonel makyaj hepsi sadece 500 TL. Bitmedi, klasik araç ve gelinliklerde ŞOK fiyatlar.

25 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
700 TL
İndirim
%96
Kazanç
675 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
30.04.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Rezervasyon ve tarih sorgulaması yapmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için lütfen 0532 694 07 55’i arayınız.

Öne çıkanlar

 • Düğününüzde muhteşem güzellikte bir klasik aracınız olacak, gelin başı ve makyajınızla göz kamaştıracak, hatta harika bir gelinlikle çok güzel olacaksınız.
 • 4 farklı pakette süper indirimler kazanacaksınız.
 • Bu muhteşem paketlerde 700 TL’ye varan indirimler sizi bekliyor.
 • Gelinlik paketimizdeki gelinlikler kişinin bedenine özel uyarlanacaktır.
 • Birbirinden muhteşem paketlerin detayları aşağıda belirtilmiştir. Lütfen inceleyiniz.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • HAVALE veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com ‘a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Taç Klasik Rent A Car
Web sitesi

Akasya Sok.Sönmez Apt.No:18 /1 Pendik

Büyük haritada göster

1940’lı yıllardan 1970’lere kadar üretilen klasik otomobillerin hep ayrı bir ruhu olmuştur. Bu otomobiller, üretildikleri yıldan beri popülerliklerini kaybetmediği gibi, aksine daha da popüler hale gelmiştir.
Günümüzde düğün arabası olarak oldukça talep edilen bu harika araçlardan biriyle nikahınıza gitmek, gerçekten bir çok gelin ve damat adayının hayali. Klasik araç fırsatımıza değinmeden önce gelin adaylarımızı ilgilendirecek birkaç konuya daha değinmek istiyoruz.

Her genç bayanın arzusudur güzel bir gelinlik. Genç kızlarımızın evlilikle ilgili kurdukları tüm hayaller, gelinlikle başlar. Bu yüzden çok farklı olmalıdır gelinliğiniz, çok da güzel… Yakışmalıdır, sizi bambaşka yapmalıdır. Bembeyaz bir gelinlik, yepyeni bir hayatın imzasıdır.

Gelin başı ve makyajınız; ne kadar güzel bir gelinlik olursa olsun, saçınız ve makyajınız size uymadığı sürece sizi yeterince anlatamaz. Saçınız, makyajınız yüzünüze uygun ve de teninizle uyuşmalı. Kısacası tüm bunların birbirini tamamlayabilmesi için gerçek bir uyum gerekmektedir.
Klasik araçtan bahsettik, gelinlikten, gelin başı ve makyajdan söz ettik. Tüm bunlar düğün hazırlığı ile ilgili olsa da, bu ayrıntıların bu sayfada bir arada ne işi var diyeceksiniz. Araç, gelinlik ve kuaför.

Sizi daha fazla meraklandırmayalım ve konuya gelelim. Taç Klasik Rent A Car liderliğinde tam 3 aile şirketi bir araya gelip siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika fırsatlar hazırladı.
Taç Klasik Rent A Car, Taç Kuaför ve Nurtaç Moda Evi birbirinden harika, dolu dolu paketler hazırladılar.

Dilerseniz bu paketlerin tüm detaylarına bir göz atalım.

PAKET 1: Gelin başı ve profesyonel makyaj, süslenmiş şekilde, şoförüyle birlikte 1956 Chevrolet, 1963 İmpala veya 1950 Chevrolet Deluxe araçlardan biri tüm gün sizin ve bu muhteşem paketin fiyatı 1100 TL yerine sadece 500 TL ye sizin olabilir.

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

PAKET 2: 1956 Chevrolet, 1963 İmpala veya 1950 Chevrolet Deluxe araçlardan biri şoförü ile birlikte düğün gününüze özel 600 TL yerine size özel fiyat sadece 300 TL
PAKET 3: Muhteşem bir araç olan 1955 Chevrolet Belaır şoförü ile birlikte 1000 TL yerine fırsat fiyatı 650 TL

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

PAKET 4: Nurtaç Moda Evi’nde muhteşem fırsat reyonu. 50 Farklı gelinlik ve size özel fiyat. Her biri 1250 TL olan bu gelinliklere ödeyeceğiniz tutar sadece 550 TL olup, bu gelinliklerin her biri bedeninize uyarlanacaktır.

gelin arabası fırsatı gelin damat fırsatı düğün arabası

Her biri sektöründe çok kıymetli olan bu 3 kuruluşun fırsat yağmurundan sonra, artık size düşen detayları iyice inceleyip, size uygun olanını seçtikten sonra bir an önce indirim kuponunuzu alıp Taç Klasik Rentacar ile iletişime geçip randevu almak. Bu kadar fırsattan mutlaka size uygun olanı vardır.

Keyifli alışverişler dileriz…