Gelin ve damat adaylarının hayallerini tatlandıran sihirli ellerin sahibi Seçil Şengül’den muhteşem bir fırsat! Dilimi sadece 6 TL’den harika düğün pastaları…

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
150 TL
İndirim
%96
Kazanç
144 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
01:00
24.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Pastalar en fazla 80 kişilik yapılabilmektedir.
 • 6 TL’den pasta fırsatı minimum 50 kişilik ve üzeri pastalar için geçerlidir.
 • Pastanızı 15 gün önceden sipariş etmeniz gerekmektedir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0532 395 97 47’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

Öne Çıkanlar:

 • Tamamen hijyenik koşullarda, harika görsellerden oluşan bir düğün pastanız olacak.
 • 6 TL’lik indirim kuponunuzla dilimi 9 TL olan düğün pastalarından birini sadece 6 TL’den (bir dilimi) yaptırabileceksiniz.
 • Minimum 50 kişilik olması gereken bir pasta için, 50 kişilik varsayacak olursak 450 TL yerine, ödeyeceğiniz tutar sadece 300 TL .
 • Düğününüzde dağıtılmak üzere hazırlanacak kurabiyeler için çok özel fiyatlar sadece sizler için. Firma ile iletişime geçmenizde yarar var.
 • Firmanın oldukça fazla pasta çeşidi olduğundan bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, doğum günü, yıldönümü, söz, nişan, kurumsal organizasyonu olan herkes faydalanabilir.
 • Diğer çeşitleri görebilmeniz için lütfen harita üzerindeki web sitesini tıklayınız.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Seçil Şengül
Web sitesi

Maltepe/İstanbul

Büyük haritada göster

Birbirinden göz alıcı tasarımlarda hazırlanan düğün pastaları nefis tatları ve göz alıcı şekilleri ile düğünün unutulmazları arasında yer alıyor. Muhteşem tasarımlarla yaratılan pastaları, düğün konseptine, gelinliğinize, mekana uygun çeşit çeşit aksesuarla süsleyebilirsiniz.

Kır düğününü yapıyorsanız pastel renkleri, kış düğünlerinde beyaz ve tonlarını, yaz düğünlerinde bol meyveli tatları öneririz. Düğün pastası gelirken mekanın ışıklarının biraz karartılması ile başlayan daha önceden belirdiğiniz pasta müziğinin eşliğinde davetlilerin alkışlarıyla bu anı bir şölene dönüştürebilirsiniz.

dugun pastasi

Önce Göze Sonra Mideye
Kimine göre pasta, kimine göre kurabiye. Ama bize göre bu lezzetlerin gerçek ismi; Tatlı Düşlerin Gerçek Hali
“Ayy ben bunu yemeye kıyamam” dedirten farklı şekil ve tarzdaki kurabiyeler, “Ayy ben bunu yerim, dayanamam” dedirten renkli renkli, cıvıl cıvıl pastalar. Siz hayalinizi söyleyin, biz onu tatlandıralım.

dugun pastasi

Bu sözler muhteşem görsellerle harika lezzetleri bir araya getiren Seçil Şengül’e ait. 1980 Edirne doğumlu Seçil Şengül , Marmara Üniversitesi resim öğretmenliğinden 2001 yılında mezun olduktan sonra öğretmenliğe başlamış. Öğretmenlikle birlikte hobi olarak başladığı, rengarenk pastalar ve kurabiyeler artık onun için çok zevkli bir uğraş ve iş olmaya başlamış. Bunları yaparken kendisine destek olan eşine, ailesine, yaptığı işleri överek daha da çok üretmeye teşvik eden sayısı her geçen gün artan müşteri portföyüne çok teşekkür ediyor.

dugun pastası

Seçil Şengül için en önemli detay sadece görsellik değil. Kullandığı kuvertür, ganaj, tere yağ, yumurta, kakao, krema, dış hamuru, damla çikolatası, pralin, fıstık ve meyveler onun için çok önemli. Mutlak kalite diyen Seçil Şengül malzemelerinde en iyi markaları kullanmakta. Pastalarının en önemli malzemeleri bu işe duyduğu aşk ve heyecan. Her pastayı kendi ailesine yedirecek titizlik ve temizlikle tasarlayan Seçil Şengül siz Nikah Fırsatı üyelerine çok özel bir fırsat hazırladı.

indirimli dügün pastasi

Bu gün piyasada dilimi yaklaşık 11-12 TL’den aşağıya satılmayan pastaların, daha az kazanç ve daha çok müşteri anlayışı ile 9 TL. Ancak sizler bu pastalardan dilediğinize dilimi sadece 6 TL ödeyerek bu lezzet harikalarından tadacak ve tattırabileceksiniz. Fotoğraf karelerindeki en güzel görüntü gelin ve damattan sonra inanın bu pastalardan biri olacak ve minimum 50 kişilik bir pasta için ödeyeceğiniz tutar 450 TL değil, sadece 300 TL olacak.

dugun pastasi cupcake

Ayrıca Seçil Şengül sizler içim harika tasarımlardan oluşan kurabiyeleri için çok özel fiyatlarla sizlerin telefonunu bekliyor.
Bu kadar uygun bir fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, öncelikle diğer çeşitleri görebilmeniz için firmanın web sitesini ziyaret etmenizi önemle hatırlatırız. Tüm kutlamalarınız için, hayallerinizi *Seçil Şengül’le paylaşıp, indirim kuponunuzla birlikte siparişinizi vermekte geç kalmayın ve bu nefis lezzetlerden sizde yararlanın.

dugun pastacısı

Keyifli alışverişler dileriz.