Düğünlerin vazgeçilmezi çikolata ve kurabiyelerde muhteşem fırsat! EmEla Çikolata’dan dayanılmaz lezzetler, harika tasarımlar tam % 20 indirimle düğününüzü şölene dönüştürüyor…

6 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%97
Kazanç
194 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
30.12.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • 6 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Sipariş aşamasında firma ürün tutarının tamamını isteyebilir.
 • Siparişlerinizin 7 gün önceden verilmesi gerekmektedir.
 • Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapılmaktadır.
 • Kargo ücreti alıcıya aittir.
 • Sipariş ve daha detaylı bilgi için 0533 524 75 58 veya 0535 619 39 85’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem çikolata ve tasarımlar özel günlerinize ayrı lezzet katacak.
 • 6 TL’lik indirim kuponunuzla nişan, nikah, kına, bebek doğumu, gibi tüm konseptlerde, çikolataların kilosunda *tam % 20 indirim kazancınız olacak.
 • Dilerseniz aynı kuponla nişan, kına, düğün, doğum günü, sevgililer günü konseptlerde özel tasarımlı orta boy kurabiyelerde 1-10 adet arası % 10 , 10-20 adet arası % 15 ve 20 daha üzeri adetlerde tam % 20 kazancınız olacak.
 • Ayrıca Osmanlı ve Zebra desenli gondollarda yine % 20 indirim sizin olacak.
 • 1000 TL’lik bir alışverişte kazancınız tam 200 TL olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız 1000 TL’lik bir alışveriş esas alınarak hesaplanmıştır. Siparişinizin daha az ya da fazla olması durumunda bu tutar – + değişkenlik göstermektedir.
 • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, söz, nişan, kına, kız isteme, bebek doğumu, doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, şirket kutlamaları gibi organizasyonu olan herkes yararlanabilir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

EmEla Çikolata Evi
0533 524 75 58-0535 619 39 85
Web sitesi

Sümerler Mh. Harbiye Cd
Doğuş Lisesi Karşısı
Bulvar Apt. No:43
Antakya/HATAY

Büyük haritada göster

İnsan hayatında yaşanan özel günler parmakla sayılacak kadar az olduğundan, o günün çok özel olmasını isteriz. Özel günlerin sırrı da detaylarda gizlidir.
Kız istemede çiçeğin yanında götürülecek çikolatanın görüntüsü ve sunumu, nişan da ikram edilecek çikolata, düğünlerde nikah şekeri yerine ikram edilen kurabiyeler, bebek doğumu, doğum günü gibi tüm özel davetlerde, sizin için unutulmaz dediğiniz günlerde ikram edeceğiniz lezzetler hem damağa hitap edebilmeli hem de gözlere…

Tüm bu detayların her açıdan mükemmel olabilmesi için, hem tadı ile hem de görüntüsü ile herkesi hayran bırakacak iyi bir lezzet tasarımcısı size iyi bir çözüm olacaktır. Biz de sizlere bu niteliklerde bir firmadan söz edeceğiz.
EmEla Çikolata ve Kurabiye Evi; çikolata ve kurabiye sektöründe sunduğu kaliteli ve farklı çeşit hizmeti, bununla birlikte memnuniyete dayalı kalıcı müşteri ilişkileriyle daima devler arasında yer almaktadır.

özel gün çikolataları

Türkiye’de düşük maliyetli ve yüksek kar getirisi olan işletmeler arasında artan rekabetin ortağı olmak, yerel ve ulusal düzeyde ticareti kolaylaştırmak için standardizasyon faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olanı sağlamak temel ilkeleri…

özel gün çikolata

EmEla Çikolata ve Kurabiye Evi kurucusu Cemile Mazmanoğlu; özel günlerinizi çok daha anlamlı, kişiye özel ve farklı hediyelerle kutlamak için muhteşem tasarımlarıyla tüm davetlerin en gözde detaylarını üretmektedir. Pasta, kurabiye ve çikolataya sadece lezzet değil, sunumuyla, görüntüsüyle ve aksesuarlarıyla heyecan katıyor, aynı zamanda seçeceğiniz konsepte göre romantizm, coşku, aşk gibi duyguları da yansıtıyor. Cemile Mazmanoğlu ürünlerini en iyi malzemeleri kullanarak, en bilinen markalardan ve Türk Gıda Kodeksine uygun hammaddelerle sağlık katarak gerçekleştiriyor.

indirimli nikah şekeri

Çikolatalarını ülkemizin önde gelen markalarından almakta olup, sizi gerçek çikolatayla buluşturuyor.
Sayfamıza hangi ürünü koyacağımıza karar veremedik, koyamadıklarımıza üzülüyoruz. İyisi mi sizler http://www.facebook.com/EmElaCikolataVeKurabiyeevi tıklayarak, diğer harika tasarımları görmenizi, seçeceğiniz ürünlere öyle karar vermenizi öneriyoruz…

indirimli nikah şekeri

Şimdi dilerseniz EmEla Çikolata ve Kurabiye Evinin sizler için hazırlamış olduğu fırsat detaylarına geçelim.
Nişan, nikah, kına, bebek doğumu, gibi tüm konsept çikolataların kilosunda *tam % 20 indirim kazancınız olacak.

düğün pastası fırsatı

Veya Nişan, kına, düğün, doğum günü, sevgililer günü konsepti gibi özel tasarımlı orta boy kurabiyelerde 1-10 adet arası % 10 , 10-20 adet arası % 15 ve 20 daha üzeri adetlerde tam % 20 kazanç sizin olabilir.

dugun kurabiyesi fırsatı

Ayrıca Osmanlı ve Zebra desenli gondollarda yine % 20 indirim sizin olacak.

emela çikolata fırsatı

Bu harika tasarımları görmezden gelip, bunlar olmadan bir özel gün, özel gün olamaz… Tüm bu tasarımları ve harikaları için Cemile Mazmanoğlu’nu kutluyoruz ve markasının başarıyla devam edeceğine inanıyoruz.
Sizde farklı olmak, özel günlerinize özel bir anlam katmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, tüm harikaları incelemek, varsa ilave etmek istediğiniz hayallerinizi EmEla Çikolata ve Kurabiye Evi ile paylaşmak ve sipariş vermek…

Keyifli alışverişler dileriz…