80 çeşit gelinlikte muhteşem indirim. Fiyatları ortalama 2250 TL olan gelinlikler sadece 990 TL'ye sizin olacak (SINIRLI SAYIDA)

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1250 TL
İndirim
%96
Kazanç
1201 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
24.01.2012

Kullanım şartları

  • Bir indirim çeki bir model için bir defa kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
  • Kuponunuz 31 Mart’a kadar geçerlidir.
  • Randevu ve detaylı bilgi için 0212 233 17 93’ü aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • 49 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla 80 farklı gelinlik modelinden herhangi birini 1250 TL’lik indirimle sadece 990 TL’ye alacaksınız.
  • Gelinlikler tamamen size özel dikilecektir.
  • Duvak ve takı kesesi hediyesiyle.
  • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
  • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

Esin Arıcan Gelinlik
Web sitesi

Halaskargazi Cad. No:245 D:2 Osmanbey İstanbul

Bazı gelinler düğün gecesi güzel olmak, güzel görünmek ister. Ama bazılarına bu yetmez… Onlar muhteşem görünmek, tüm dikkatleri çekmek ister.

Şimdiki fırsatımız düğün günü muhteşem görünmek isteyen gelinlerimiz için.

Osmanbey’in meşhur gelinlikçilerinden Esin Arıcan Houte Couture ve NikahFirsati.com işbirliğiyle size muhteşem bir fırsat sunuyoruz.

gelinlik damatlık fırsatı

Ortalama fiyatları 2250 TL olan 80 çeşit gelinlikten beğendiğinizi seçin, bedeninize özel tekrar uyarlansın, ve düğün gecesinin yıldızı siz olun.

Üstelik duvak ve takı kesesi de bu indirim kuponuyla hediye!

gelinlik abiye düğün fırsat
gelinlik düğün fırsatı

Esin Arıcan Gelinlik diyor ki; "Esin Arıcan’ın moda serüveni 1990 yılında üniversite eğitimini tamamladığı Ankara’dan İstanbul’a gelmekle başlar. Önceleri uluslararası moda trendlerini takip ederek, tekstil firmaları için kumaş ve renk kolleksiyonu hazırlar , bu kumaşların imalat ve sevkiyat takibini yapar. Daha sonra stilist ve dikim tekniği kurslarına giderek, sahip olduğu kumaş bilgi birikimini kendi tasarımları üzerinde tatbik etmeye başlar. Kısa zamanda ilgi çeken bu tasarımlar ve artan talepler, Esin Arıcan’ın daha özel bir imalat tarzı olan Gelinlik ve ince dikişli kıyafetlere yönelmesine sebep olur.

gelinlik abiye ayakkabı fırsatı
2002 yılından itibaren Esin Arıcan bir markadır ve Esin Arıcan Tekstil İthalat ve İhracat Ltd. Şti olarak Osmanbey’de faaliyet göstermektedir. Esin Arıcan şu anda İstanbul Gelinlik Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği başkanlığını da sürdürmektedir.
"