Evlilik yolunda attığınız adımları ölümsüz karelere yansıtmak ister misiniz? Sanatçı Esra Pozan’ın objektifinden harika fotoğraflar! Tam 100 adet 13x18 cm. ve 5 adet 20x30 cm. baskı fotoğraf 250 TL yerine 80 TL…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
170 TL
İndirim
%97
Kazanç
165 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
14.12.2012

Kullanım şartları

 • Kuponunuz 30 Haziran 2013’e kadar geçerlidir.
 • 5 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Bu fırsattan yararlanabilmeniz için Esra Pozan’ın çekim paketlerinden birini almanız gerekmektedir.
 • Randevu ve çekim paketleri hakkında bilgi için info@esrapozan.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Muhteşem fotoğraflarla, düğün gününüzün en güzel anları ölümsüz olacak.
 • 5 TL’lik indirim kuponunuzla tam 100 adet 13×18 cm. ve 5 adet 20×30 cm. ebadında baskı fotoğrafa 250 TL yerine sadece 80 TL ödeyeceksiniz.
 • Kazancınız tam 170 TL olacak.
 • Bu fırsat Esra Pozan’ın farklı paket içeriklerinden birini aldığınız takdirde geçerlidir.
 • Bu fırsat Esra Pozan’dan satın aldığınız çekim paketine ek olarak sunuluan baskı paketinin fiyatıdır.
 • Hafta içi, hafta sonu, tam gün, yarım gün, dış mekan, hikaye gibi farklı paketler hakkında fiyat ve bilgi için info@esrapozan.com adresinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Esra Pozan
Web sitesi

İstanbul

Büyük haritada göster

Her düğün hatırlanmak, fotoğraflarla ölümsüzleşmek ve gelecek nesillere kendinden bahsettirmek ister. Düğün fotoğrafları, günlerce hazırlandığınız özel gününüzden geriye kalan anıların belgeleri olacaktır. Ancak düğün fotoğrafları hakkında birkaç detaya dikkat.

Geleneksel çekimlerden daha resmi pozlara, spontane çekimlerden farklı pozlara kadar bir çok seçeneğin olduğunu göreceksiniz. Düğün gününün koşturma ve stresi gelin ve damada yansıyabilir. Bu stresi azaltmanın en iyi yollarından biri fotoğrafları dış çekim dediğimiz doğal ortamlarda çekmek. Bir düşünün bütün bu telaşın dışında, fotoğraflarınızı dış çekim de, fon olarak ta doğanın gerçek güzelliklerini birebir yaşayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bir başka seçenek ise düğün gününüzü hikaye tadında yaşamanız. Çekimler, düğün sabahı gelin evinden sabah kahvaltısından başlayıp, kuaför faslı ve tüm hazırlıklar gün boyu yaşanan tüm koşturmacalar, ilk dans ve pasta kesimine kadar geçen sürede hiç ummadığınız kadar doğal yüzlerce pozla ölümsüzleşir. Ve tabi ki, en önemli detay seçeceğiniz fotoğrafçı…

gelin damat fırsatı

Bu konuda sizlere Esra Pozan’ın çalışmalarına bakmadan düğün fotoğrafçınıza karar vermemenizi öneririz. Çünkü gerçekten çekmiş olduğu fotoğraflarla kendini kanıtlamış, farklı bakış açıları, yakalamış olduğu ilginç anları, teknik bilgisi çok yüksek bir sanatçı Esra Pozan.

gelin damat fırsatı

Esra Pozan; İzmir’de doğmuş, 5 yaşında tanışmış kamerayla. O küçük elleriyle ve meraklı gözleri fotoğrafçılığa duyduğu ilgiyi o zamandan belli etmiş. O, Üniversitede İstatistik okudu ve 4 yıllık lisans sonrası, 2 yıl süreyle Halkla İlişkiler okudu. Özel bir şirkette istatistikçi ve kampanya yönetmeni olarak çalıştı. O dönemler fotoğrafçılıkla daha çok bir hobi olarak ilgileniyordu.

gelin damat fırsatı

2007 yılında evlenmeye karar verdiğinde klasik fotoğraflar çekmeyen fotoğrafçılar aramaya başladı. Bu aramalar sonucunda, bütün gelinlerle aynı düşünüyorum diyerek bu mesleğe başlaması gerektiğine karar verdi. O günden beri de çiftlerin benzersiz gözü olarak çağırılıyor.

gelin damat fırsatı

Esra Pozan; sadece düğün değil, bebek, doğum, moda, konser gibi çekimlerde de oldukça başarılı çalışmalara imza atmış bir sanatçı…

gelin damat fırsatı

Esra Pozan’ın düğün çekimleriyle ilgili muhtelif paket ve içerikleri mevcut. Hafta arası, hafta sonu, yarım gün, tam gün, dış mekan, belgesel gibi değişik konseptlerdeki çekim detayları ve fiyatları hakkında bilgi almak için info@esrapozan.com a yazarak iletişime geçebilirsiniz…

düğün fotograf fırsatı

Ancak Esra Pozan bugün sizlere, paketlerinden birini alan herkes için harika bir fırsat sunuyor. Tam 100 adet fotoğraf; evet yanlış okumadınız, tam 100 adet 13 cm. × 18 cm. ebadında ve 5 adet 20 cm. × 30 cm. ebadında fotoğraf. 250 TL yerine *sadece 80 TL.

gelin damat fırsatı

Zamanınıza, bütçenize ve isteğinize uygun bir paket seçerek yararlanabileceğiniz bu harika fırsatla düğün gününüz muhteşem fotoğraflarla en kıymetli hazineniz olacak.
Bunun için yapmanız gereken tek şey Esra Pozan ile iletişime geçmek, bilgi ve detay sormak. Sonrası, adım adım düğün hikayenizin en güzel anları…

gelin damat fırsatı

Keyifli alışverişler dileriz…