Bahçelievler Fatih Saç Tasarım’ dan inanılmaz fırsat! Bütün gelinler 240 TL’ye harika görünecekler…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
160 TL
İndirim
%94
Kazanç
151 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
12.07.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/10/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0 212 442 41 04’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Fatih Kuaför farkıyla düğün gününüzde çok güzel olacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla Gelin başı, profesyonel makyaj, kaş, dudak üstü, manikür ve pedikürden oluşan paket için 400 TL yerine sadece 240 TL ödeyeceksiniz.
 • Tam 160 TL avantajınız olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Fatih Saç Tasarım
Web sitesi

Bahçelievler Mah.Ressam Halim Sok. Deniz

Apt No:4 Bahçelievler / İSTANBUL

Büyük haritada göster

Düğün hazırlıklarının ve gelinin güzelliğinin en önemli unsurlarından biridir gelin başını yapacak olan işinin ehli bir kuaför. Kuaförünüzü seçtikten sonra, varsa saç aksesuarlarınızı ve duvağınızı da yanınızda götürüp aksesuarlarınıza göre saç modelinizi belirleyin. Hatta mümkünse gelinliğinizin ve kullanacağınız takının bir fotoğrafını da gösterebilirsiniz.

Gelin Başı modelinize karar verirken gelinliğinizi düğünün, yapılacağı ortam ve düğün konseptini de göz önünde bulundurun. Bir kır düğünü için açık saçlarda minik çiçekler çok daha hoş dururken, balo salonu için topuz bir model ve ışıltılı bir taç çok güzel olacaktır. Ayrıca düğünün yapılacağı yerin iklim koşulları da seçiminizi etkileyecektir. Rüzgarlı bir günde kır düğünü yapıyorsanız, saçlarınızın dağılmayacağı bir modeli ve buna uygun aksesuarları seçmelisiniz.

gelin saci modeli

Saçlarınız için eğer duvak kullanmayacaksanız güzel bir taç, inci tokalar, mini çiçekler, boncuklar, ışıltılı tokalar çok şık aksesuarlar olacaktır. Kendi düğününüzün güzellik kraliçesi olmak istiyorsanız, örnek gelin tacı modelleri veya duvak modellerini önceden incelemeniz ve karar vermiş olmanız gerekiyor.

gelin sac model firsat

Eğer hazırlıklarınıza önceden başlar ve planlı bir şekilde ilerlerseniz, düğün gününüzde hiç stres yaşamazsınız. Unutmayın, kendinden emin, mutlu ve gülümseyen bir gelin kadar güzel bir şey olamaz.

gelin sac model firsat

Makyaj yüzün belli bölümlerini daha ön plana çıkarmak, ya da yüzde orantısız duran bölümleri kamufle etmek, kimi zaman yüzde canlılık ve farklılık yaratmak için yapılan işlemlerdir.
Yukarıdaki sözler bize değil, sektöre tam 17 yılını vermiş Fatih Babacan’a ait.

gelin saci firsat

Fatih Babacan 1995 yılında meslek hayatına İstanbul Bahçelievler’de başlamış. Kuaförlük mesleğine sıfırdan çıraklıkla başlayan Fatih Babacan aldığı sanatsal eğitimleri, yılların tecrübesini ve müşteri portföyünü birleştirerek tek bir çatı altında toplamış.
2005 yılında şimdiki sahibi olduğu salonu FATİH SAÇ TASARIM’ ı hizmete açmış. Salonuna gösterdiği özeni ve ilgiyi çalışma ekibine de yansıtmış, sektörün en iyilerini salonunda görevlendirmiş. Tecrübeli ve saygılı çalışan ekibiyle müşterilerinin övgülerini kazanan FATİH SAÇ TASARIM salonu müşterilerinin uğrak adresi haline gelmiş.
Her şeyden önce temizlik, hijyen ve kullanmış olduğum malzemelerin kalitesi diyen Fatih Babacan, makyaj malzemelerinde KRYOLAN ve M.A.C vazgeçemediği ürünler.
Fatih Saç Tasarım ile bir araya geldik ve siz değerli Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir paket hazırladık.

gelin saci modelleri 2012

Gelin başı, Profesyonel Makyaj, Kaş, Dudak Üstü, Manikür ve Pedikür’ den * oluşan paketin normal fiyatı 400 TL. Fakat sizler *sadece 240 TL ödeyerek kendinizi usta ellere emanet edip, güzelliğinize güzellik katacak ve tam 160 TL avantaj kazanacaksınız.

gelin saci modeli 2012

Deneyim, uzmanlık, kalite ve titizlik eşittir Fatih Saç Tasarım diyorsanız, bir an önce indirim kuponunuzu alıp, firma ile iletişime geçip randevu almanızı öneriyoruz. Emin olun ki, hayallerinizde ki güzelliğe kavuşacaksınız…

gelin saci modeli 2012

Keyifli alışverişler dileriz…