Düğünden önce daha formda bir vücut, sağlıklı gözler ve gençleşmek isteyen herkes için harika bir fırsat! Femi Güzellik’ten tüm bayanların güzelliğine güzellik katacak indirimler sizi bekliyor…

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%96
Kazanç
191 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
12.12.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • 9 TL paket bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 411 12 09’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Tam donanımlı bir güzellik merkezinde sağlıklı, formda ve güzel bir bedene kavuşacaksınız.
 • 9 TL’lik indirim kuponunuzla EyeCell ile 6 seansta göz çevresi bakımı ve doku canlandırma paketine 600 TL yerine sadece *500 TL ödeyeceksiniz.
 • Dilerseniz aynı kuponla Dermaterapi ile 8 seans cilt gençleştirme ve canlandırma programı için 1600 TL yerine yalnızca 1400 TL ödeyerek *10 yaş gençleşebilirsiniz.
 • Veya Dr. Chauchard programı ile 12 seans düşük frekanslı ultrason+ 12 seans bölgesel LPG ile son derece kolay ve hızlı kilo kaybedebileceğiniz bu pakete 1200 TL değil, sadece 1000 TL ödeyerek incelebilirsiniz.
 • Ayrıca Femi Güzellik Salonundan sizler için Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama, Vücut Bakımı, Cilt Bakımı, Kimyasal Peeling, Göz Çevresi Bakımı, Body Detoks, Refleksoloji, El Ayak Bakımı, Makyaj, İğneli Epilasyon, Ağda ve Masaj gibi hizmetlerde size özel fiyatlar; lütfen arayınız.
 • Paket ve hediye detayları aşağıdadır, lütfen inceleyiniz.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Femi Güzellik Salonu
0216 411 12 09
Web sitesi

Tütüncü Mehmet Efendi Cd. (Göztepe İstasyon Caddesi),
Selma Apt. No:58/6, Göztepe / KADIKÖY – İSTANBUL

Büyük haritada göster

Kozmetik teknolojisinin ilerlediği, genç kalmanın yollarının arttığı bu dönemde, herkes bir gençlik formülünün, sağlıklı ve formda gözükmenin peşinde olduğunu unutmamak gerek. Ama emek vermeden genç kalmanın mümkün olmadığını da unutmamalıyız. Bir sihirli değnekle iki dakikada güzelleşmeyi, formda bir vücuda sahip olmayı beklememeliyiz.

Uyku düzenimizden, beslenmemize, cilt bakımından, spora hepsi sağlıklı ve genç kalmak için özen göstermemiz gereken konular. Ayrıca sağlıklı, formda, bakımlı ve güzel görünmenin insan psikolojisine ne kadar pozitif ve kendine güven verici bir unsur olduğunu unutmamak gerekir…
Tabi bu konuda her ne kadar bir çok formül olsa da, uzman bir kadroyla yeterli donanıma sahip, hijyenik bir güzellik salonundan destek almanız gerekmektedir. Bizler sizlere bugün tüm bu özelliklere sahip bir merkezden söz edeceğiz…

gelin güzellik firsatı

Femi Güzellik Salonu kurucusu Femiha Özden; sektörde uzun zamandır hizmet veren bir uzman…
Femiha Özden: “Burası bir güzellik salonundan ziyade bir kulüp. Bir araya gelip neşelendiğimiz, güzelleştiğimiz, motive olduğumuz bir kadın kulübü. İçeri girdiğimiz andan itibaren kötü enerjileri, somurtkan suratları, derdi tasayı geride bırakıyoruz. 2004 yılında kurulduğumuz ilk günden beri birtakım ilkeleri vazgeçilmezimiz haline getirdik. Güler yüz, tatlı dil ve elbette siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti… Hijyenik koşullar bizim için çok önemli. Kullandığımız tüm malzemeler ve kozmetik ürünler sağlıklı güzelleşmeniz için son derece titiz şartlarda hazırlanıyor. Bölgesel incelme için tercih ettiğimiz makineler son teknolojiyi takip ediyor. Güzellik trendlerini yakından izliyor ve anında Femi Güzellik Salonu’na taşıyoruz. Uzman kadromuz misafirlerimizle çok kısa süre içinde güzel dostluklar kuruyor ve her sene yılbaşı partilerinde bir araya geliyoruz. Uygun fiyat politikamız ve kampanyalarımızla bütçelere zarar vermeden değişimin gücünü sizlere yaşatıyoruz” diyor…

gelin paketi firsatı

Bugün Femi Gzellik Salonunun sizler için hazırlamış olduğu fırsatlardan söz etmek istiyoruz…
Sağlıklı Gözler İçin: EyeCell ile 6 seansta göz çevresi bakımı ve doku canlandırma paketine 600 TL yerine sadece *500 TL ödeyeceksiniz.

gelin paketi firsat

10 Yaş Gençleşme Paketi: Dermaterapi ile 8 seans cilt gençleştirme ve canlandırma programı için 1600 TL yerine yalnızca 1400 TL ödeyerek *10 yaş gençleşebilirsiniz.

gelin güzellik paketi firsatı

Formda Bir Vücut İçin: Dr. Chauchard programı ile 12 seans düşük frekanslı ultrason+ 12 seans bölgesel LPG ile son derece kolay ve hızlı kilo kaybedebileceğiniz bu pakete 1200 TL değil, sadece 1000 TL ödeyerek incelebilirsiniz.

gelin firsatı

Ayrıca, Femi Güzellik Salonundan sizler için Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama, Vücut Bakımı, Cilt Bakımı, Kimyasal Peeling, Göz Çevresi Bakımı, Body Detoks, Refleksoloji, El Ayak Bakımı, Makyaj, İğneli Epilasyon, Ağda ve Masaj gibi hizmetlerde size özel fiyatlar; lütfen arayınız.

gelin güzellik firsatı

Eğer sizde kendinizi şımartmak, özgüveninizi yeniden kazanmak için sağlıklı, formda ve güzel bir görünüm istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Femi Güzellik Salonunu arayıp randevu almak. Gerçekten göz kamaştıracak bir değişim sizi bekliyor…

Keyifli alışverişler dileriz…