%25 İndirim Kuponu sadece 5 TL! Gelin Buketi, düğün masası süslemesi ve diğer tüm alışverişlerinizde geçerli bu fırsatı kaçırmayın

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
100 TL
İndirim
%95
Kazanç
95 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
19.12.2011

Kullanım şartları

  • Kupon 2 ay boyunca geçerlidir.
  • İndirim çekinizi satın almadan önce 0216 550 60 00’ı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.

Öne çıkanlar

    Cadde Çiçek Evi’nden NikahFirsati.com üyelerine özel inanılmaz bir indirim
  • Sadece gelin buketi, düğün arabası süslemesi, düğün masası süslemesi gibi düğün alışverişlerinizde değil, diğer tüm alışverişlerinizde de geçerli %25’lik indirim kuponu sadece 5 TL.
  • Kupon tüm alışverişlerinizde geçerli %25’lik bir indirim sağlar. Kupon değeri bölümündeki 100TL sembolik bir rakamdır ve ürüne göre daha fazla veya az bir indirim olabilir.
  • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz)

Şirket

Cadde Çiçek Evi
Web sitesi

Bağdat Caddesi No:127 Feneryolu İstanbul

Büyük haritada göster

Gelin buketinizi, düğün arabası süslemenizi, gelin masası süslemenizin muhteşem olmasını istemez misiniz? Düğün gününüzün en güzel süsü olan çiçeklerde büyük fırsat!

Cadde Çiçek Evi’nden NikahFirsati.com üyelerine özel harika bir indirim sunuyoruz.

düğün çiçeği gelin buketi

Gelin buketi, gelin arabası süslemesi, düğün masası süslemesi ve diğer düğün alışverişlerinizde geçerli %25’lik indirim çeki sadece 5 TL. Üstelik bu kupon sadece düğün alışverişlerinizde değil, diğer tüm çiçek alışverişlerinizde de geçerli…

gelin arabası çiçek süslemesi

Cadde Çiçek Evi diyor ki: “Çiçek siparişlerinizde kaliteli çiçekçilik ve zamanında teslimat birinci ilkemizdir. Bununla birlikte güler yüzlü, deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize tecrübemizi sunmaktayız. Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek, hüzünlü günlerinizde sizlerin acılarını paylaşarak çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz.”

gelin masası süslemesi

Bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

Keyifli alışverişler dileriz.