Gelinlerimizin çok güzel, damatlarımızın çok yakışıklı olmasını istiyoruz. İndirim kuponunuzla komple güzellik paketini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. (SINIRLI SAYIDA)

14 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
240 TL
İndirim
%94
Kazanç
226 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
04.01.2012

Kullanım şartları

  • Kupon 1 Mart’a kadar çerlidir
  • Randevu ve detaylı bilgi için 0216 370 39 95’i aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • Düğününüzde muhteşem görünmeye hazır olun.
  • Komple güzellik paketiyle güzelliğiniz uzun süre konuşulacak.
  • Gelinler için teklife porselen gelin makyajı + kına gecesi makyajı + komple ağda + cilt bakımı + 50 dk solaryum + kaş şekillendirme + dudak üstü tüy + manikür + pedikür dahildir.
  • Damatlar için teklife 50 dk solaryum + cilt bakımı + manikür + pedikür + 45 dk masaj dahildir.
  • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
  • Birden fazla kupon alabilirsiniz.
  • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

La Belle Vie Güzellik Salonu

İnönü Caddesi No:14/32 Maltepe İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün gecesi muhteşem görünmek hem gelinlerimizin, hem damatlarımızın en doğal hakkı… Ödüllü makyözlerden hizmet almak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var.

NikahFirsati.com ve Maltepe’nin ilk güzellik merkezi ünvanını taşıyan La Belle Vie, gelin ve damatlarımızın en mutlu günlerinde harika görünmeleri için bir fırsat sunuyor. (SINIRLI SAYIDADIR)

Güzellik Paketi indirim kuponunuzla gelinlerimiz porselen gelin makyajı + kına gecesi makyajı + komple ağda + cilt bakımı + 50 dk solaryum + kaş şekillendirme + dudak üstü tüy + manikür + pedikür paketini 565 TL yerine sadece 325 TL’ye alabilirler.

Damatlarımız ise 50 dk solaryum + cilt bakımı + manikür + pedikür + 45 dk masaj paketini 350 TL yerine 250 TL’ye alabilirler.

Bol sertifikalı, iyi eğitimli ve ödüllü bir ekibe kendinizi emanet etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

gelin damat fırsatı güzellik salonu
gelin damat fırsatı
gelinlik damatlık fırsatı
gelinlik damatlık solaryum fırsat

La Belle Vie diyor ki:
La Belle Vie, yenilenme anlayışını ürün,teknoloji,program seçimlerinde kullanan, ön planda ticari amacı değil, sizin bakım ve güzellik ihtiyaclarınızı karşılamakta özen göstermektedir. Vazgeçilmeyen hijyen kurallarıyla, değişmeyen dürüstlük ve kalite anlayışıyla, deneyimli ve alanında ödüllü, istinasız diplomalı kadrosuyla cilt bakımları, vücut bakımları, el ayak bakımlar, epilasyon, depilasyon, makyaj ve kalıcı makyaj, kaş şekillendirme, kirpik protez, ozonlama, solaryum işlemleriyle sizi, görünüme güzellik ve kalite katmak isteyenleri bekliyoruz…

Hayatın en önemli günlerinden biri olan nikah günü,bir mutluluk günü olmalı… Bunun için gelin ve damat için hazırladığımız bu bakım paketleri en iyi şekilde değerlendirmenizi dileriz… Gelin makyajı en önemli işlemlerden biridir. La Belle Vie’de makyaj, BEAUTY-TURKEY’’99 MAKE-UP Yarışmasında ödül kazanan makyöz tarafından profesyonel ürünlerle yapılmaktadır.

Bu inanılmaz fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

Keyifli alışverişler dileriz.