Gelin başı paketinde inanılmaz fırsat! Profesyonel makyaj, kaş, dudak üstü, kirpik, manikür, pedikür hepsi bu süper paketin içinde.

9 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
200 TL
İndirim
%96
Kazanç
191 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
27.04.2012

Kullanım şartları

  • Kupon 20 Temmuz 2012’ye kadar geçerlidir.
  • Randevu esnasında kaparo istenebilir.
  • Randevu ve detaylı bilgi için 0212 462 47 93 veya 0532 589 25 93’ü aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • Düğün günü gelinlerimiz harika görünecekler.
  • Sadece 9 TL’ ye alacağınız indirim kuponunuzla gelin paketinde TAM 200 TL indirim kazanacaksınız ve 300 TL yerine sadece 100 TL ödeyeceksiniz.
  • Pakette; gelin başı, profesyonel makyaj, kaş, dudak üstü, kirpik, manikür ve pedikür dahildir.
  • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • %100 ÜCRET İADE GARANTİSİ: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz)
  • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli.

Şirket

Burcu Sac Tasarım

İnönü Mah.Bakırköy Cad.28/1 Sok.Kat:2 Bağcılar-İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün gününüzde saç modeliniz ve makyajınız ile göz kamaştırıcı olacaksınız.
Düğün hazırlıklarının ve gelinin güzelliğinin en önemli unsurlarından biri gelin başının yapımında kuaför seçimidir. Gelin başı hazırlığı büyük bir ekip ve uzun bir uğraş gerektiren bir süreçtir. Tecrübeli bir kuaför hangi modelin geline yakışacağı konusunda yardımcı olarak gelini yönlendirir.

Gelin başının gelinlikle, gelin çiçeğiyle, düğün temasıyla, makyajla, fotoğraf çekimiyle uyumlu olması gerekir. Bir kır düğünü için açık saçlarda minik çiçekler çok daha hoş dururken, düğün salonu için topuz bir model ve ışıltılı bir taç çok güzel olacaktır. Saçlarınız için eğer duvak kullanmayacaksanız güzel bir taç, inci tokalar, mini çiçekler, boncuklar, ışıltılı tokalar çok şık aksesuarlar olacaktır.

Beyaz rüyanızın kraliçesi olmanıza sayılı günler kaldı, mutluluk tacınızı gelin saçı trendini yakından takip eden bir profesyonelin takmasına ne dersiniz?

30 yıllık kuaför Uğur Bulut; Burcu Saç Tasarım’da ekibiyle birlikte beyaz düşlerin hayat bulduğu gelinler için tasarladığı birbirinden güzel gelin başlarıyla gerçekle düş arasındaki ince çizgiyi kaldırıyor…
Dilerseniz gelin, siz Nikah Fırsatı takipçilerimize özel hazırladığımız paketin detaylarına bir göz atalım.

Paketimiz gelin başı, profesyonel makyaj, kirpik, manikür, pedikür, kaş ve dudak üstü hizmetlerini kapsamakta olup normalde fiyatı 300 TL. Fakat siz değerli Nikah Fırsatı ziyaretçilerimize özel bir fiyat talep ettik ve bizi kırmayıp bu paketi sadece 100 TL’ye sizler için hazırladılar. Sadece 9 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla tam 200TL indirim kazanmış olacaksınız.

gelin saci modeli

gelin sac model firsat

gelin damat saci firsat

gelin saci modeli 2012

gelin sac modeli firsat

Bu paketten faydalanmanız için yapmanız gereken tek şey, indirim kuponunuzu alıp, randevu için Burcu Saç Tasarım’ ı aramak.

Keyifli alışverişler dileriz.