Gelin adaylarımıza harika bir haber; modacı Feraye Hocaoğlu stok gelinlik fiyatlarıyla size özel dikilecek gelinlik fırsatı sunuyor.

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
800 TL
İndirim
%94
Kazanç
751 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
28.04.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir gelinlik için kullanılabilir. Birkaç kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • 39 TL gelinlik fiyatı değil, indirim kuponu fiyatıdır. Kupon değeri bölümündeki tutar alacağınız gelinliğe göre değişebilir.
 • Kuponunuz 31/7/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Randevu almanız gerekmektedir. Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0532 391 51 69 veya 0543 636 53 53’ü arayarak Feraye Hanım’la görüşebilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • 39 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla size özel dikilecek harika bir gelinliğiniz olacak.
 • Normal fiyatı 1500 TL olan Prenses model gelinlik, size özel sıfırdan dikilecek ve bu gelinlik için ödeyeceğiniz tutar sadece 990 TL olacak. Kazancınız tam 510 TL!
 • Normal fiyatı 2250 TL olan Nilüfer model gelinlik, yine size özel sıfırdan dikilecek ve bu gelinlik için ödeyeceğiniz tutar yalnızca 1450 TL. Kazancınız tam 800 TL
 • Her iki model gelinlikte tüm aksesuarlar HEDİYE.
 • Lütfen aşağıdaki detaylara bakınız.
 • %100 ÜCRET İADE GARANTİSİ: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi geçerlidir. Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Modacı Feraye Hocaoğlu
Web sitesi

Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi No:162 Ümraniye İstanbul

Büyük haritada göster

Mutluluktan uçuyorsunuz. Hayatınızı birleştireceğiniz insan, hayatınızda ki en güzel teklifi yaptı. Benimle evlenir misin? EVET dediniz ve bir anda her şey değişti. Söz, nişan derken evlilik tarihi yaklaştı. Her şey güzel olmalı, ama en güzel gelin olmalı.

Gelini en güzel yapan da gelinliktir, gelinliği en güzel yapan unsurlar da başta tamamen size özel dikilmiş olmasıdır. Sizin vücudunuza göre dikilecek bir gelinlik, gerçekten göz kamaştıracaktır. Sadece size özel dikilecek olması yeter mi? Elbette yetmez. Kumaşı, aksesuarları, modeli ve modacınız. Tüm bu özelliklerin bir araya gelmesi gerekir. Fakat bu kadar özellik bir araya gelince de; birde en iyisi olacaksa işin bir de ekonomik yönü ortaya çıkıyor.

Kolay değil, ev hazırlıkları, fotoğraf, gelin arabası, gelin başı, çiçek, düğün daveti, davetiye, nikah şekeri, düğün dansınız ve daha bir çok masraf. Bunca gider arasında zaman zaman gelinliğe yeteri kadar bütçe ayıramayıp, ya kiralama, ya da daha önce kullanılmış veya eski bir model gelinliğe razı olmak zorunda kalıyorsunuz. Fakat biliyoruz ki, sizde iyi bir modacı ile çalışarak, size özel, ölçülerinize göre dikilecek, kumaşı özenle seçilecek, aksesuarları tamamen modelinizi ve sizi tamamlayacak bir gelinlik istiyorsunuz. Bu da en doğal hakkınız.

Bu yüzden basın ve moda dünyasının önemli bir ismi Feraye Hocaoğlu’nun kapısını çaldık. Yapmış olduğu defileleri, katılmış olduğu TV programları ve bunca yıllık deneyimiyle gelinlik sektörüne önemli katkıları bulunan Feraye Hocaoğlu; katıldığı birçok oturumda kendisinin ne kadar önemli bir modacı olduğunu ispatlamıştır.
Modacı Feraye Hocaoğlu, her gelin adayının kendisine özel dikilecek bir gelinlik giymek hakkıdır ilkesiyle yola çıkarak, siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika iki model gelinliğe çok özel fiyatlar sundu.

Dilerseniz bu iki model gelinliğin detaylarına bakalım.

Prenses Model Gelinlik

Gelin gelinlik fırsatları

Gelin gelinlik fırsat

Bu muhteşem gelinlik, sadece size özel dikilecek, normalde 1500 TL olup, size sadece 990 TL’ye sunuyoruz. Üstelik tüm aksesuarları HEDİYE!

Nilüfer Model Gelinlik

Gelin damat gelinlik fırsatları

Gelin damat gelinlik fırsatları

Ucuz gelinlik fırsatları

Yine size özel dikilecek bu harika gelinliğe, 2250 TL yerine 1450 TL’ye sahip olabilirsiniz. Elbette yine tüm aksesuarları HEDİYE.

Artık yapmanız gereken, bu iki model gelinlikten birini seçmek, indirim kuponunuzu alıp randevu için Modacı Feraye Hocaoğlu’nu aramak. Bu fiyatlara kişiye özel sıfırdan dikilecek gelinlik bulmak zor. Kaçırmayın!

Keyifli alışverişler dileriz.