Gerçekten çıldırmadık! Amacımız sadece gelin-damat adaylarımıza katkıda bulunmak. Altın Gelinlik’ ten 300 TL’den başlayan gelinlikler, özel dikimde % 30 indirim, bindallı hediyesi, nikah şekerinde indirimler; hepsi bu fırsatta…

39 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
700 TL
İndirim
%94
Kazanç
661 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
09.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/12/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 329 38 28 veya 0530 389 37 17’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Bütçenize uygun harika bir gelinlikle göz kamaştıracaksınız.
 • İndirim kuponunuzla fiyatları 1000 TL olan 50 farklı model gelinlikten birine sadece 300 TL vererek sahip olacaksınız.
 • Aşağıda resimlerini sunduğumuz 5 farklı model gelinlik 1500 TL yerine sadece 800 TL
 • Size özel dikilecek dilediğiniz bir model gelinlik için tam % 30 indirim sizin olacak.
 • Yukarıdaki tüm kampanyalarda saç aksesuarı, duvak, takı kesesi ve bindallı kiralaması HEDİYE.
 • Ayrıca firmanın nikah şekeri imalatı olup, nikah şekeri siparişiniz için tam % 20 indirim sizin olacak.
 • Davetiye, kuaför, düğün fotoğrafı çekimlerinde kombin çalışılan firmalardan çok özel fiyatlar .
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Altın Gelinlik
Web sitesi

Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Çeşme Sok. No:7/B
Ümraniye / İSTANBUL

Büyük haritada göster

Hepimiz biliyoruz ki; evlilik kararı verildiğinde gelin adaylarının düşündükleri ilk şey, kendilerini içinde bir kuğu gibi hissedecekleri gelinlik olacaktır. Tüm dünya toplumlarında evlilik çok özel bir sosyal olaydır. Her ne kadar adetler farklılık gösterse de, beyaz gelinlik giyme adeti dünya genelinde kabul görmüştür. Değişen moda akımlarıyla zaman zaman farklı renklerde gelinlik modelleri görüyoruz ama, beyaz ve kırık beyaz renkte olanlar her zaman gelin adaylarının gözdesi olmuştur.

Bir de işin mali portresi var tabii ki. Onca masraf içerisinde, özellikle düğün harcamaları esnasında en büyük pay gelinliğin. Bizler siz gelin adaylarımıza bir nebze katkıda bulunabilmek için, sizlere oldukça zengin çeşitleri ve geniş fiyat alternatifine sahip bir gelinlik firmasından bahsetmek istiyoruz.

Altın Gelinlik gelin adaylarımızın ruhlarındaki inceliği yansıtmayı hedefleyen kişiye özel çizgileriyle gelinlikler hazırlamaktadır. Önceliği, en kaliteli işçiliği gelin adayımızın taşıyacağı en güzel gelinlik modelleriyle birleştirmektir. Sizlere özel tasarımlarla mutluluğu üzerinizde taşımanızı sağlayan Altın Gelinlik tam 15 yıldır büyük bir titizlik, güler yüz ve emekle gelin adaylarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir. Aynı zamanda nikah şekeri imalatı da yapmakta olan firma ile oturup siz Nikah Fırsatı üyeleri için muhteşem fırsatlar hazırladık. Şimdi dilerseniz bu fırsatlara bir göz atalım.

Fırsat 1: Bu sayfada görmüş olduğunuz tüm gelinlik modellerinin normalde fiyatı 1500 TL. Fakat sizler için bedeninize uyarlanacak, saç aksesuarı, kesesi, duvağı dahil olmak üzere sadece 800 TL . Üstelik bindallı kiralaması için ücret alınmayacak, hediye olacak.

gelinlik fırsatları

gelinlik fırsatları

gelinlik fırsatları

gelinlik fırsatları

gelinlik fırsatları

Fırsat 2: Birbirinden farklı tam 50 model gelinlik. Her birini mağazamızda görebilirsiniz. Fiyatları tam 1000 TL. Bu gelinlikler bedeninize özel uyarlanıp, aksesuarları dahil sadece 300 TL . Evet yanlış okumadınız sadece 300 TL ve bindallı kiralaması HEDİYE .

Fırsat 3: Hayalinizdeki veya Altın Gelinlik koleksiyonundan size özel dikilecek bir gelinlik için tam % 30 indirim ve yine bindallı kiralaması hediye sizi bekliyor.

Fırsat 4: Nikah şekeri siparişiniz için tam % 20 indirim yine sizlere özel fırsatlarımız arasında.

gelinlik fırsatları

Ve bunların dışında, Altın Gelinlik firmasının birlikte çalıştığı davetiye, kuaför ve fotoğraf çekimi ile ilgili firmalardan çok özel fiyatlar, indirimler sizin olacak.

Bu kadar mükemmel fırsatları görünce çıldırmış olduğumuzu düşünmeyin. Amacımız sadece düğün hazırlıklarınızda sizlere bir nebze daha yararlı olabilmek. Size önerimiz bu harika fırsatlardan bir an önce faydalanabilmeniz için indirim kuponunuzu almakta acele etmeniz, Altın Gelinlik ile bir an önce iletişime geçmeniz.

Keyifli alışverişler dileriz.