İşte beklediğiniz fırsat, hayalini kurduğunuz o bembeyaz gün yaklaştı, 20 harika model ve özel dikim gelinlikler; hediyeler, indirimler, avantajlar parmağınızın ucunda. Kaçırmayın!

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1200 TL
İndirim
%96
Kazanç
1151 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
07.05.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir gelinlik için geçerlidir.
 • İndirim kuponunuz 30/10/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Özel dikilecek gelinlik için kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 354 09 25’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • İndirim kuponunuzla; ortalama fiyatları 1800TL olan 20 farklı gelinlik modelinden birisini sadece 750TL’ye kiralayacaksınız. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır ve stoklarla sınırlıdır. Aksesuarlar HEDİYE edilecektir.
 • Aynı kuponla, gerçek değeri 3000TL olan gelinlik modellerinden birine sadece 1800TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca gelin çiçeği, duvak, taç HEDİYE.
 • Aynı kuponla size özel dikilecek gelinliklerde de tam %30 indirim kazanacaksınız.
 • Fırsat sınırlı sayıdadır.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi geçerlidir. Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Aydın Taner Moda Evi

Batı Mah.İsmet Paşa Cad.No:16/1 Pendik-İstanbul

Büyük haritada göster

Daha evlilik teklifini almadan, hatta küçük yaşlardan itibaren gelinlik hayalleri kurar her geç kız. Kimi zaman seyrettiğiniz bir filmde, katılmış olduğunuz bir düğünde veya bir dergide gözünüze çarpan gelinliğe “işte hayalimdeki gelinlik” cümlesini defalarca kurmuşsunuzdur. İşte şimdi hayalleri gerçekleştirme zamanı. Hayatınızın en özel gününde size eşlik edecek, sizi gecenin yıldızı yapacak olan gelinliğinizle tüm bakışları üzerinize toplayacaksınız.

Gelinlik seçmek, gelin adayları için evlilik hazırlıklarının en zevkli, aynı zamanda da en stresli kısmıdır. Vücut yapınıza, yüzünüze, tarzınıza uymayan bir gelinlik modeli seçtiğiniz takdirde, gelinliğiniz içinde kendinizi bir yabancı gibi hissedersiniz. Katalogda çok beğendiğiniz bir gelinlik modeli sizde o güzellikte durmayabilir. Bu noktada kaliteli bir dikişin yanı sıra vücut tipinize uygun bir gelinlik seçimi de çok önemlidir.

Senelerin tecrübeli ismi Aydın Taner Moda Evi;" Gelinlik tasarlarken en büyük önceliğimiz hayatınızın en mutlu ve özel gününde giyeceğiniz gelinliğin görkemi, güzelliği ve orijinalliğinin yanında, kalitesi, fiyatının uygunluğu ve tabi ki siz değerli gelin adaylarının tercih ve istekleridir ”diyor.

Gelin gelinlik fırsatları

Ucuz gelinlik fırsatları

gelinlik fırsatları

Aydın Taner Moda Evi’nin hizmette sınır tanımayan anlayışını ve eşsiz güzellikteki gelinliklerinin büyüsünü yakından görmek istediğinizi düşünerek,Nikah Fırsatı olarak siz değerli üyelerimize harika fırsatlar hazırladık.

 gelinlik fırsatları

Dilerseniz bu muhteşem fırsatlara bir göz atalım.

49 TL’lik kuponunuzla fiyatları ortalama 1800 TL olan birbirinden güzel 20 farklı gelinlikten birini sadece 750 TL’ye kiralayacaksınız. Üstelik bu gelinliklerde duvak, el çiçeği, gelin tacı HEDİYE. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır.

Gelin nişan fırsatları

Aynı kuponla, gerçek değeri 3000TL olan gelinlik modellerinden birine sadece 1800TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca gelin çiçeği, duvak, taç ve bindallı kiralama bedeli HEDİYE.

Gelin nişan fırsatları

Dilerseniz aynı kuponla, size özel dikilecek hayalinizdeki herhangi bir gelinlik modelinde tam %30 indirim kazanacaksınız.
İndirim kuponunuzu almak için acele edin ve bu süper fırsattan yararlanmak için bir an önce randevunuzu alın.

Keyifli alışverişler dileriz.