Farklı 25 model gelinlikte süper indirim. Fiyatları ortalama 1800 TL olan gelinlikler sadece 990 TL'ye sizin olacak (SINIRLI SAYIDA)

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
900 TL
İndirim
%95
Kazanç
851 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
23.01.2012

Kullanım şartları

  • Bir indirim çeki bir model için bir defa kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
  • 14 Şubat’a kadar randevu alınması şarttır.
  • Randevu ve detaylı bilgi için 0212 533 52 32’yi aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • 49 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla 25 farklı gelinlik modelinden herhangi birini 900 TL’lik indirimle sadece 990 TL’ye alacaksınız.
  • Gelinlikler tamamen size özel dikilecektir.
  • 14 Şubat’a kadar ön sipariş vermeniz şartıyla tüm sene geçerlidir.
  • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
  • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

Azurabella Gelinlik
Web sitesi

Fevzipaşa Cad No:21 K:2 Fatih / İstanbul

Büyük haritada göster

Gelinlik denildi mi İstanbul’da akla ilk Fatih semti gelir. Fatih semtinde ise en tanınmış isimlerden biridir Azurabella gelinlik…

Bugün NikahFirsati.com ve Azurabella Gelinlik sizlere süper bir fırsat sunmak için bir araya geldi. Kiralık gelinlik yerine size ait, ömür boyu saklayabileceğiniz ve kuşaktan kuşağa aktarabileceğiniz harika bir gelinliğiniz olacak.

Bitmedi! Duvak, taç, el buketi, eldiven, korse ve takı kesesi de bu indirim kuponuyla hediye!

gelinlik fırsatı

Modellerde organze,saydam organze,tafta kumaşlar kullanılmış olup bazıları kristal tüllü,swarovski taş işlemeli,fransız danteli kullanılmıştır. Gelinliklerin gerçek fiyatları ortalama 1800 TL civarındadır. İndirim kuponunuzla sadece 990 TL’ye alacaksınız.

gelinlik abiye fırsatı

Azurabella Modaevi diyor ki; " Herkesin zevki farklı olsada, modanın esintilerinden etkilenmeyen yok gibidir. Her yıl degişen trend, öne çıkan ayrıntılar, gelinlik modelini seçerken kararınızı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı, bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir. Gelinliğin geleneksel olgusunu dünya çapında isim yapmış öncü markaların sundugu modellerin ışığında ve sizin tarzınız beğeniniz doğrultusunda kendi yorumlarımızla birleştiriyor, rüyalarınızın gelinliğini hazırlıyoruz. Sizlere hayatınızın en önemli anında “MASAL PRENSESİ” hissini yaşatmayı vaadediyoruz.

gelinlik abiye fırsatı

20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla kaliteden ödün vermeden sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz."