Flower Moda’dan 2012 model trend gelinliklerde harika 4 fırsat. İster özel dikim, ister hazır, muhteşem gelinlikler harika fırsatlar sizleri bekliyor.

39 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
805 TL
İndirim
%95
Kazanç
766 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
03.05.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 20/05/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 405 27 70 veya 0549 731 39 93’yi arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika bir modaevinden edineceğiniz bir gelinlikle süper görüneceksiniz.
 • Size özel dikilecek gelinliklerde tam 600 TL avantajınız olacak.
 • Hayalinizdeki veya başka bir katalogdan seçebileceğiniz, size özel dikilecek herhangi bir gelinlikte tam %20 indirim sizin olacak.
 • Fırsat reyonunda, hiç giyilmemiş değeri ortalama 2000 TL olan 2012 model yaklaşık 20 gelinlik sadece 1195 TL’ye sizin olacak.
 • Tüm gelinlik paketlerimizde fiyatlara aksesuarlar dahildir.
 • Tüm detaylar aşağıda belirtilmiştir.
 • İndirim kuponu bölümündeki değer semboliktir. Seçeceğiniz gelinliğe göre değişebilir.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Geçerlidir. Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Flower Moda

Söğütlüçeşme Cad.No:172/B Kadıköy-İstanbul

Büyük haritada göster

Osmanlı geleneğinde gelinlikler genelde kırmızı iken, 19. Yüzyılda hızlanan batılılaşma süreciyle birlikte renkler gittikçe açılmaya başlamıştır. Beyaz gelinliği Türk’ler de ilk kez 1898 yılında Kemalettin Paşayla evlenen Naime Sultan giymiştir.

Günümüzde ise beyaz gelinlik nikah ve düğün törenlerinin vazgeçilmezi olmuştur. Artık gelinlerin tercihi tamamen beyazdan yanadır. Bu yüzden gelinlik denince akla ilk gelen renk beyaz olsa da kırık beyaz, fildişi, beyaz üstüne altın simle çiçek, taş veya işleme motif tarzında gelinliklerde revaçta.

Gelinlik, o özel günde sadece bir kez giyilebilecek ve o anı taçlandıracak olması bu kıyafetin seçilirken; kumaşından duvağına, modelinden dikimine ve üzerindeki süslemelerine kadar ayrıcalıklı olmasını sağlıyor. Öyle ki, bu özel giysi daha eş seçilmeden bile tasarlanıp, hayalleri süsleyebiliyor.

Bu kadar özel bir giysi olan gelinliği gösteren modelidir diye düşündük ve sizlere nasıl güzel modeller sunabiliriz diye Flower Moda’nın kapısını çaldık. İçeri girdiğimizde gerçekten harika gelinliklerle karşılaştık. Üstelik hepsi de sıfır, hiç giyilmemiş gelinlikler. Biz modeller arasında şaşkınlığımızı gizleyemezken, Flower Moda kurucuları Ercan Bey ve Elif Hanım, bize daha farklı süper modeller gösterdiler. Bunlardan iki tanesini çok beğendik ve siz Nikah Fırsatı üyelerimize çok özel avantajlarla sunmak istedik. Onlarda bizi kırmayıp oldukça geniş seçenekli fırsatlar sundular.

Dilerseniz bu muhteşem gelinliklere bir göz atalım.
Bu aşağıda görmüş olduğunuz harika gelinlik, sadece size özel dikilecek ve tüm aksesuarları dahil normal fiyatı 2100 TL yerine yalnızca 1495 TL

Gelin gelinlik fırsatları

Ucuz gelinlik fırsatları

Aşağıda ki diğer model ise, gene sıfırdan size özel dikilecek ve yine tüm aksesuarları dahil 2200 TL yerine sadece 1595 TL

 gelinlik fırsatları

ucuz gelinlik fırsatları

Diyelim ki aklınızdaki modeller bunlar değil, farklı modeller var hayalinizde. O halde, dilediğiniz model bir gelinliğin size özel dikimi için tam %20 indirim.
Son fırsatımız! Fırsat reyonunu unutmayalım, 2012 model harika 20 model gelinlik, hepsi de sıfır, sadece siz giyeceksiniz. Bedeninize uyarlanacak ve aksesuarlar dahil bu modeller yaklaşık 2000 TL. Fakat indirim kuponunuzla bu gelinlikler sizin için sadece 1195 TL

indirimli gelinlik fırsatları

Gelin adaylarımız; hepsi harika modeller, hepsi harika fırsatlar. Flower Moda’nın güler yüzü, titizliği ve tecrübesi gerçekten şahane. Bu kadar güzel modeller için indirim kuponunuzu alıp bir an önce randevu almak için acele ediniz. Unutmayın süre çok kısıtlı.

Keyifli alışverişler dileriz.