Bir dönem ünlü modacı Cemil İpekçi’yle çalışıp harika modeller tasarlayan Kısmetim Gelinlik’ten 3 harika fırsat; 20 birbirinden şık, özel dikim ve hayal edip çizdiğiniz gelinlikler, sürprizler, hediyeler sizleri bekliyor.

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1750 TL
İndirim
%97
Kazanç
1701 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
13.05.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir gelinlik için geçerlidir.
 • İndirim kuponunuz 31/07/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Özel dikilecek gelinlik için kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0506 990 62 72 veya 0530 580 04 03’ü arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • İndirim kuponunuzla; ortalama fiyatları 1500-3500TL olan 20 farklı gelinlik modelinden birisini sadece 600-1750TL’ye sahip olacaksınız. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır ve stoklarla sınırlıdır. El çiçeği, takı kesesi, duvak, taç HEDİYE.
 • Aynı kuponla, gerçek değeri 2500TL olan sıfırdan kişiye özel dikilecek Paris,Milano,Berlin,Londra,Roma model gelinliklerde 1250 TL’ye varan indirimlere sahip olacaksınız. Ayrıca el çiçeği, takı kesesi, duvak, taç HEDİYE.
 • Modellerin görsel ve fiyatları aşağıda belirtilmiştir.
 • Aynı kuponla hayal edip çizdiğiniz size özel dikilecek gelinliklerde de tam %35 indirim kazanacaksınız.*
 • Fırsat sınırlı sayıdadır.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’ a e mail atınız.

Şirket

Kısmetim Gelinlik
Web sitesi

Yavuz Selim Cad.No:2/1 Fatih/İstanbul

Büyük haritada göster

Düğün hazırlıkları içerisinde gelinleri en çok ilgilendiren ve en çok zamanını alan gelinlik olur. Gelinlik seçiminde de zevk, beğeni ve fiyatların yanı sıra mekan da belirleyici rol oynar. Kır düğünleri için gelinliğin kuyruklu olmaması gerekir. Hafif kumaşlardan yapılmalı, belden aşağısı ağır olmamalı, rahat yürünebilmeli, belki de bilekte bitmeli. İşlemesi az, organza çiçeklerle süslü gelinlik kır düğününe çok yakışır. Büyük düğünlerde gelinlik kuyruklu olmalı. Çan açılan ve arkaya doğru uzanan gelinlik her tür bedende iyi durur. Gelini daha uzun boylu ve görkemli gösterir. 100-200 kişilik mütevazi düğünler için ise, kısa kuyruklu, az kabarık, üzeri hafif işlemeli, alta doğru sakin inen gelinlikler uygun olur. Uzun duvak şık durur.

Kısmetim Gelinliğin 2012 koleksiyonunda evaze, straplez, tek omuzlu ve asimetrik yakalar, gelinlere ve düğünlere klasik, romantik ve değişik gelinlikler sunuyor olmaktan dolayı çok heyecanlı. Kişiye özel ürünlerin ve özel tasarımların yer aldığı, adeta ihtişamın ve lüksün bir göstergesi gelinliklerden biri mutlaka size göre. 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonu daha çok taş, güpür ve çiçek desenlerinden oluşuyor. Gelinlik güzellik demektir, en güzel olmak için işinde uzman eller sizleri bekliyor…

Kısmetim Gelinliğin sahibesi Saime Hanım, gelinlik sektöründe ki 16 yılık tecrübe ve birikimini, ünlü modacı Cemil İpekçi’yle 3 sene çalışarak perçinlemiş ve bir dönem Sezen Aksu ve Asuman Krause’nin kostümlerini tasarlayarak bu işin uzmanı olduğunu bir kez daha kanıtlamış.
Şimdi gelin, Kısmetim Gelinlikle Nikah Fırsatı üyeleri için hazırladığımız fırsatlara bir göz atalım.

49TL’lik kuponunuzla ortalama fiyatları 1500-3500TL olan 20 farklı, birbirinden şık gelinlik modellerinden birisine sadece 600-1750TL’ye sahip olacaksınız. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır ve stoklarla sınırlıdır.

Aynı kuponla, gerçek değeri 2300TL olan sıfırdan kişiye özel dikilecek Berlin model gelinliğe sadece 1490TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca el çiçeği, takı kesesi, duvak, taç HEDİYE.

gelinlik fırsatları

Milano Model Gelinlik; 2350TL yerine sadece 1530TL

Gelin damat gelinlik fırsatları

Roma Model Gelinlik; 2400TL yerine sadece 1560TL

ucuz gelinlik fırsatları

Londra Model Gelinlik; 2100TL yerine sadece 1350TL

gelinlik fırsatı

Bitmedi! Dilerseniz aynı kuponla hayal edip çizdiğiniz size özel dikilecek gelinliklerde de tam %35 indirim kazanacaksınız.

İndirim kuponunuzu almak için acele edin ve bu süper fırsattan yararlanmak için bir an önce randevunuzu alın.

Keyifli alışverişler dileriz.