Profilo AVM’ deki Beyaz Cadde de, Nihan Haute Couture sizler için hem süper bir fırsat sunuyor, hem de tam 1000 TL’lik hediye çeki veriyor.

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
500 TL
İndirim
%90
Kazanç
451 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
23.05.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/08/2012’ ye kadar geçerlidir.
 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için geçerlidir.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Daha detaylı bilgi için 0212 272 34 73 veya 0212 531 78 78’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • 49 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla ister Profilo AVM’ deki mağazadan, dilerseniz de Fatih’ teki mağazadan tam % 20 indirim fırsatı sizin olacak.
 • Bu indirimi isterseniz 2012 model hazır sıfır gelinliklerde, dilerseniz de size özel dikilecek harika bir gelinlikte kullanabilirsiniz.
 • SÜRPRİZ: Facebook sayfamızı 5 arkadaşınıza beğendirin, indirim kuponunu hediye edelim. Detayları aşağıda belirtilmiştir.
 • VE BÜYÜK SÜRPRİZ: TAM 1000 TL’ LİK HEDİYE ÇEKİ: Dilediğiniz gelinlikte kullanabileceğiniz tam 1000 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatı. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’ a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Nihan Haute Couture
Web sitesi

Cemal Sahir Cad.Profilo AVM No:33 Z-37 Mecidiyeköy-Şişli /İstanbul

Büyük haritada göster

Kadıköy, Ümraniye, Nişantaşı derken şimdide gelinlikte yeni bir merkez açıldı. Mecidiyeköy Profilo AVM. Bu alışveriş merkezinin içindeki Beyaz Cadde’de harika bir gelinlik firması olan Nihan Haute Couture yerini almıştır. Zaten oldukça iyi bilinen, yıllardır Fatih’teki yerinde hizmet veren Nihan Haute Couture artık sizlere bu yeni mağazasından da hizmet verecektir.
Oldukça modern, şık ve son model gelinliklerini üretici firma olmanın vermiş olduğu avantajla, yine sizlere en uygun fiyatları ile hizmet vermeye devam edecektir.
Bu kadar zengin çeşit, bu derece harika gelinliklerin hepsini bir marka altında görmek inanın her firmanın harcı değil. Size tek önerimiz bu gelinlikleri görmeniz.
Nihan Haute Couture hakkında fazla bir şey söylememize gerek yok. Zaten, gelinlik deyince ilk sıralarda akla gelen firmamız, sizler için harika bir fırsat sunuyor. Hem Profilo AVM’ deki, hem de Fatih’ teki mağazalarında sizleri bekleyen muhteşem 2012 model gelinliklerden birinde ( bunların her biri sıfır) tam % 20 indirim fırsatı sunuyor. Dilerseniz size özel dikilecek herhangi bir gelinlik için de % 20 indirim fırsatı geçerlidir.

fırsat indirimli gelinlikler

Sürprizler

Birinci sürprizimiz indirim kuponunuz ile ilgili. Facebook sayfamızı siz ve 5 arkadaşınıza beğendirin, 49 TL değerindeki indirim kuponunuzu hediye edelim. Sayfamızı beğenen arkadaşlarınızın isimlerini destek@nikahfirsati.com ‘a yollayın, hediye kuponunuzu anında kazanın. Dikkat aşağıdaki linke tıklayarak sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir.

Facebook sayfamızı beğenmek için lütfen tıklayın: www.facebook.com/NikahFirsati

VE BÜYÜK SÜRPRİZ:
TAM 1000 TL’LİK HEDİYE ÇEKİ KAZANMA FIRSATI

fırsat gelinlikler

Nihan Haute Coutoure ve nikahfirsati.com’ un Facebook sayfasını sadece 40 arkadaşına beğendiren ilk gelin adayımıza dilediğiniz bir gelinlikte kullanmak üzere tam 1000 TL’ lik HEDİYE ÇEKİ veriyoruz. Bu hediye çekini Nihan Haute Couture’un dilediğiniz mağazasından alacağınız, dilediğiniz bir gelinlikte kullanabilirsiniz. Örneğin mağaza etiketi 1800 TL olan bir gelinliği, kazanan talihli gelin adayımız sadece 800 TL ödeyerek bu gelinliği alabilir. Bunu için sayfamızı ve firmanın sayfasını beğenen arkadaşlarınızın isimlerini destek@nikahfirsati.com’a yollayın,Hediye Çekinizi kazanın.

fırsat gelinlik

Kurallar:
1- Arkadaşınız daha önce sayfalarımızı beğenmemiş olmalıdır.
2- Arkadaşlarınız hem nikahfirsati.com’ un, hem Nihan Haute Couture’ un Facebook sayfalarını beğenmelidir.
3- Yolladığınız listenin doğruluğu kontrol edilecektir. Listede yanlışlık varsa bir sonraki adaya geçilir.
4- Kazananı Facebook sayfamızda duyuracağız. Bize yollanan listeler sırayla kontrol edilecektir. Doğru liste gönderen ilk gelin adayımız 1000 TL’lik hediye çeki kazanır. Biz Facebook sayfamızda kazananı duyurana kadar hepinizin kazanma şansı devam etmektedir.

gelinlik modelleri

Tavsiyeler:
1- Kampanyayı Facebook sayfanızdan hemen duyurun ve arkadaşlarınızı yardıma çağırın.
2- İş arkadaşlarınıza ve diğer arkadaşlarınıza e-mail atın.
3- Linkler aşağıda verilmiştir. Vakit kaybetmeyin, hemen tıklayın!

Facebook sayfamızı beğenmek için lütfen tıklayın: www.facebook.com/NikahFirsati

Nihan Haute Couturun facebook sayfasını beğenmek için lütfen tıklayın: http://www.facebook.com/pages/nihan-haute-couture/198999770137768

fırsat moda gelinlik

Bizce hem fırsat harika, hem de hediye çeki kampanyası. Acele etmenizde yarar var.

Keyifli alışverişler dileriz.