Farklı 100 model gelinlikte şok indirim. Fiyatları ortalama 1500 TL olan gelinlikler sadece 499 TL'YE sizin olacak (SINIRLI SAYIDA)

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1000 TL
İndirim
%95
Kazanç
951 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
15.01.2012

Kullanım şartları

  • Bir indirim çeki bir model için bir defa kullanılabilir. Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
  • Randevu ve detaylı bilgi için 0212 621 90 52’yi aramanızı rica ederiz.

Öne çıkanlar

  • 49 TL’ye alacağınız indirim kuponunuzla 100 farklı gelinlik modelinden herhangi birini 1000 TL’lik indirimle sadece 499 TL’ye alacaksınız.
  • Gelinlikler tamamen size özel dikilecektir.
  • Kupon 31 Mart’a kadar geçerlidir. Şimdiden gelinliğinizi almanızı tavsiye ederiz.
  • Tanıdıklarınıza tavsiye edebilir veya kupon hediye edebilirsiniz.
  • 3D güvenli alışveriş avantajı (Alışverişi yaparken bankanızın güvenli 3D sayfasına yönlendirilirsiniz.)

Şirket

Nokta Modaevi Gelinlik
Web sitesi

Fevzipaşa Caddesi No:101 Kat 2-3-4 Fatih İstanbul

Evlilik, hayatımızın en önemli anlarından biridir. Sevdiğimiz insanla yepyeni bir hayata adım attığımız bu anın herşeyiyle özel olmasını isteriz. Bayanlar için en önemli detay da o gün kendisini muhteşem hissedebilmesini sağlayacak gelinliği olacaktır! Ancak çoğu zaman gelin adayının stres altına girdiği, birçok detayla uğraşması gereken sıkıntılı bir dönem haline gelir. Bu karmaşada heyecan uyandırıcı ve güne güzellik katan birçok detay gözden kaçar.

Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken çok fazla ayrıntı vardır. Vücuda uygun olması, rengi, danteli, kumaşı, duvak boyu gibi…Gelinliğinizi üzerinize giydiğinizde mutluluğunuzun daha da artması her gelinin hakkıdır.

gelinlik fırsatı

Şimdi bu isteğinizi Nikah Fırsatı gerçekleştiriyor. 100 farklı gelinlik modelinde geçerli 1000TL’lik indirim kuponunuzla beğendiğiniz gelinliği sadece 499TL’ye alabilirsiniz. Mutluluğunuzu daha da perçinleyecek olan bu fırsatı sakın kaçırmayın!

gelinlik abiye fırsatı

Nokta Modaevi diyor ki; " Evlilik hazırlık süreci çoğu zaman gelin adayının stres altına girdiği, birçok detayla uğraşması gereken sıkıntılı bir dönem haline gelir. Bu karmaşada heyecan uyandırıcı ve güne güzellik katan birçok detay gözden kaçar.

abiye fırsatı

Nokta Moda Evi “Gelinlerin Güncel Rehberi” olmak için, dinamik, araştırmacı, yenilikçi ve trendleri takip eden bir ekiple yola çıktı. Biz, o gün bir aksilik yaşayıp sonradan keşke dememeniz için buradayız.

Evlilik hazırlık sürecinin de, düğün günü kadar eğlenceli ve renkli geçmesi gerektiğini düşünüyoruz.

abiye fırsatı

Bizce yaşamın güzellikleri detaylarda gizlidir. Siz büyük güne hazırlanırken, mevsimsel hatalara düşmenizi engelleyecek onlarca öneriyle, yaratıcı fikirlerle, tüm dünyada konuşulan trendlerle, düğün gününü organize etmenizi kolaylaştıracak eğlenceli araçlarla ve tanıtımlarla size ilham vermek istiyoruz.

abiye fırsatı

Böylece herşeyiyle içinize sinmiş,” işte bu benim düğünüm” diyebileceğiniz büyük günde, düğününüzün hakimi, gözden kaçan detaylar ve yanlış alınmış kararlar değil, siz olacaksınız.Hayranlık uyandıran bir düğünde göz kamaştıran bir gelin olmak için bizi takip edin."