25 harika model ve özel dikim rüya gibi gelinlikler, bindallı, profesyonel gelin makyajı, düğün salonu; harika indirimler, şık hediyeler sizleri bekliyor.

49 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1200 TL
İndirim
%96
Kazanç
1151 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
06.05.2012

Kullanım şartları

 • Bir indirim kuponu sadece bir fırsat için kullanılabilir. Birkaç kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Kuponunuzla 30/10/2012’ye kadar Samira Moda’dan alışveriş yapabilirsiniz.
 • 25 model gelinlik stoklarla sınırlıdır, kupon alanların en kısa sürede Samira Moda’ya giderek gelinliklerini ayırtmaları gerekmektedir.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Sipariş aşamasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve detaylı bilgi için 0532 206 18 68 veya 0216 506 16 66’yı arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Kapak fotoğrafındaki gelinlik Samira Moda’ya,makyaj da Make-up Semra Yıldız’a aittir.
 • İndirim kuponunuzla; ortalama fiyatları 1750TL olan 25 farklı
  gelinlik modelinden birini sadece 750TL’ye kiralayacaksınız. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır ve stoklarla sınırlıdır. Aksesuarlar HEDİYE edilecektir.
 • Aynı kuponla, gerçek değeri 3000TL olan gelinlik modellerinden birine sadece 1800TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca gelin çiçeği, duvak, taç ve bindallı kiralama bedeli HEDİYE.
 • Aynı kuponla size özel dikilecek gelinliklerde de tam %30 indirim kazanacaksınız.
 • Bitmedi! Bu fırsatlardan yararlananlara 2010 yılı en iyi make-up yarışmasında ikincilik ödülü alan Samira Moda’dan, profesyonel gelin makyajı 650TL yerine,sadece 250TL
 • VE SÜRPRİZ HEDİYE: Yukarıda belirttiğimiz gelinlik fırsatlarından birini alana; Bindallı kiralaması hediye ayrıca Güzelyalı Emrah Düğün Salonu’ndan %25 indirim fırsatı.
 • İhtiyacı olan bir tanıdığınıza tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilir veya başka bir fırsat kuponuyla değiştirebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Geçerlidir. Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak isterseniz destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirket

Samira Moda

Batı Mah.Dr. Orhan Maltepe Cad.No:58/1 Pendik-İstanbul

Büyük haritada göster

En özel günde, en güzel olmak her gelinin hakkıdır. Düğün gününüz giderek yaklaşıyor, uzun ve yorucu bir hazırlık dönemindesiniz; rüya gibi bir düğünle kusursuz, gözalıcı bir gelin olmayı düşlüyorsunuz. Her genç kızın hayalidir kendisini gelinlik içinde görmek, yanında sevdiği erkek, yüzünde mutlu bir tebessüm, parmağında aşkın halkası. Kabarık yerlere kadar gelinlik, pırıl pırıl mücevherler ve muhteşem bir siluet. Satenler, danteller, tüller, organzeler, işlemeler…

Sizin hayallerinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekip. Ekip lideri ise modacı Semra Yıldız diyor ki: ”Samira Moda Haute Couture şık, göze çarpan, kaliteli ve elegant tasarım stili ile , dünya trendlerini izleyerek zengin, orijinal koleksiyonlar hazırlamaktadır. Gelişen beğeni ve tercihlerinizi takip ederek her yıla özel kreasyonları (Haute Couture) kişiye özel dikim farkıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Farkımız kullandığımız malzemenin kalitesi ve işçiliğine verdiğimiz önemdir. ”

Semra Yıldız; tesettürde iddialı olduklarını ve model konusunda zorlanan gelinler için özel çizim, tasarım ve dikim yaptıklarını. Saç, mekan, fotoğraf, vs. konularında da gelinlere hızlı çözümler üreterek danışmanlık yapmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor.10 yıllık modacılık ve make-up tecrübesi olan Semra Yıldız’ın 2010 yılı Türkiye Make-up yarışmasında 2.lik ödülü var. Güzelliğinize profesyonel gelin makyajı ile güzellik katmak için, düğününüzü mükemmel kılacak, gelinlik, saç ve makyajınız konusunda yaratıcı ve hızlı çözümler Samira Moda’da.

İşte bu harika hayalleri gerçekleştirmek üzere biz Nikah Fırsatı ekibi, Samira Moda’nın kurucusu Semra Yıldız’la bir araya geldik ve size inanmakta zorluk çekeceğiniz harika fırsatlar hazırladık.
Dilerseniz bu muhteşem fırsatlara bir göz atalım.

49 TL’lik kuponunuzla fiyatları ortalama 1750 TL olan birbirinden güzel 25 farklı gelinlikten birini sadece 750 TL’ye kiralayacaksınız. Üstelik bu gelinliklerde duvak, el çiçeği, gelin tacı ve Bindallı kiralaması HEDİYE. Bu gelinlikler sizin bedeninize uyarlanacaktır.

Gelin gelinlik fırsatları

Aynı kuponla, gerçek değeri 3000TL olan gelinlik modellerinden birine sadece 1800TL’ye sahip olacaksınız. Ayrıca gelin çiçeği, duvak, taç ve bindallı kiralama bedeli HEDİYE.

Ucuz gelinlik fırsatları

Dilerseniz aynı kuponla, size özel dikilecek hayalinizdeki herhangi bir gelinlik modelinde tam %30 indirim kazanacaksınız

gelinlik fırsatları

samira gelin paketi

gelin paketi

gelin paketi

Bitmedi! Bu fırsatlardan yararlananlara,2010 yılı en iyi make-up yarışmasında ikincilik ödülü alan Samira Moda’dan, profesyonel gelin makyajı 650TL yerine,sadece 250TL.

makyaj fırsatları

Dahası da var; bu muhteşem gelinliklerden alan gelin adaylarımıza, Güzelyalı Emrah Düğün Salonu’ndan %25 indirim fırsatı.

İndirim kuponunuzu almak için acele edin ve bu süper fırsattan yararlanmak için bir an önce randevunuzu alın.

Keyifli alışverişler dileriz.