Gelinlik+Moda+Tasarım+Zerafet+Kalite+16 yıllık tecrübe=İğne İplik Moda! Harika gelinlikler, muhteşem tasarımlarda büyük avantajlar…

39 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
1300 TL
İndirim
%97
Kazanç
1261 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
09.10.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Aralık 2012’ye kadar geçerlidir.
 • 39 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenebilir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0216 330 09 67 veya 0216 330 09 68’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Harika bir gelinlikle çok güzel görüneceksiniz.
 • 39 TL’lik indirim kuponunuzla ortalama fiyatları 2000 TL olan 50 farklı model gelinlikten birine sadece 900 TL ödeyeceksiniz. Üstelik aksesuarları dahil ve bedeninize özel uyarlanacak. Kazancınız tam 1300 TL
 • Aynı kuponla dilerseniz sıfırdan size özel dikilecek bir gelinlikte tam % 20 indirim kazanacaksınız. Örneğin 3000 TL’lik bir gelinlik seçtiğinizi varsayarsak kazancınız tam 600 TL olacak.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • 100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

İğne İplik Moda
Web sitesi

Söğütlüçeşme Caddesi No:90 Kadıköy İstanbul

Büyük haritada göster

Gelinlik dikimi, profesyonel ve titiz bir çalışma gerektirir. En iyi gelinlik; ayrıntıların zenginliğe ve şıklığa hizmet ettiği, parçanın bütüne uygun olduğu gelinliktir. En iyi gelinlik; gelinin bedenine uyumlu olarak tasarlanmış olan gelinliktir. Modelinizi seçtiniz; aynı modeli 400 TL ye de bulursunuz 20,000 TL ye de!

Farkı yaratan; kumaş, dikiş ve süslemelerde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Dikiş kalitesi o kadar önemlidir ki; en pahalı ve kaliteli kumaşı değersiz bir hale getirebilir. Kişiye özel tasarımlarda hata payı hemen hemen hiç yoktur.
Bu yüzden seçeceğiniz moda evinin tecrübeli ve kaliteli olması gerek. İşte bu niteliklerde bir firmanın fırsatlarını sunuyoruz sizlere. İğne İplik Moda

 gelinlik fırsatları

“Daha İğne İplik Moda olmadan önce,16 yıl evvel bu yola ilk adımımızı atarken eşimle aldığımız karar şu idi bizi tercih eden her müşterimiz bizden mutlu, hayallerine kavuşmuş ayrılacak ve bugün tam 16 yılın sonunda aldığımız bu kararın sonucunu, Kadıköy de Altıyolda 6 katlı yeni şubemizi açarak kutladık.
16 yıllık tecrübe ve birikimimiz ile gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetlerinizi Haute Couture (kişiye özel) dikmekteyiz.

 gelinlik fırsatları

Bu kadar yıllık zaman içersinde edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle müşterilerimizin isteklerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye devam ediyoruz .
Gelinlerimizi dinleyerek, vücut tiplerine uygun gelinliği kendi tecrübemizi de katarak, modacımız ve stilistlerimizin çizimleri eşliğinde, hayallerini gerçekleştirirken tamamen kişiye özel çalışmalar yapıyoruz .

 gelinlik fırsatları

Biz İğne İplik Moda olarak bugün bile ilk gün ki heyecanımızı kaybetmeden her yeni tasarımda profesyonelce ve aynı heyecanla Beraber Düşleyip Beraber Gerçekleştirelim diyoruz.
Dünya moda merkezlerini birebir bağlantılarımız ile ve de Avrupa’ya yaptığımız sık seyahatlerle takip ederek en yeni trendleri koleksiyonlarımıza kusursuzca ekliyoruz…

 gelinlik fırsatları

Sizlerde hayallerinizdeki kusursuz gelinliği kendinizle bütünleştirmek için sadece arayıp randevu almanız yeter” diyor İğne İplik Moda .
Şimdi sizlere İğne İplik Moda’nın hazırlamış olduğu fırsatları sunalım…

 gelinlik fırsatları

Birbirinden farklı tam 50 model gelinlik. Hepsi birbirinden güzel bu gelinliklerin fiyatları ortalama 2000 TL olup, sizler bedeninize uyarlanarak, aksesuarları dahil sadece 900 TL ödeyeceksiniz.
Veya gerek İğne İplik Moda’nın tasarımlarından, gerekse birlikte karar verebileceğiniz herhangi bir model için, size özel sıfırdan dikilecek bir gelinlik için tam % 20 indirim avantajınız olacak. 3000 TL’lik bir gelinlik seçtiğinizi varsayarsak kazancınız tam 600 TL

 gelinlik fırsatları

Süper fırsatlar, harika bir moda evi… Yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu almak, İğne İplik Moda ile iletişime geçmek, harika bir gelinliğe karar vermek…

Keyifli alışverişler dileriz…