Sizi prenseslere dönüştürecek bir gelinlikle hayallerinizin gelini olabilirsiniz! Harika bir koleksiyon, muhteşem bir moda evi, süper indirimler hepsi de bu fırsatta! Elbette ki İstanbul Moda farkıyla…

19 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
500 TL
İndirim
%96
Kazanç
481 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
07.11.2013

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31 Mart 2014’e kadar geçerlidir.
 • 19 TL ürün bedeli değil, sadece indirim kuponudur.
 • Birden fazla kupon birleştirilerek kullanılamaz.
 • Önceden randevu almanızda yarar vardır.
 • Sipariş esnasında kaparo istenmektedir.
 • Randevu ve daha detaylı bilgi için 0212 534 58 59’u arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

.* Size özel dikilecek bir gelinlikle harika görüneceksiniz.

 • 19 TL’lik indirim kuponunuzla İstanbul Moda’nın 2013 koleksiyonundan size özel dikilecek bir gelinlikte veya hazır dilediğiniz bir modelde tam % 20 indirim kazancınız olacak.
 • 2000 TL’lik bir gelinlikte kazancınız tam 400 TL olacak.
 • Kupon bölümündeki kazancınız tutarı 2500 TL’lik bir gelinlik baz alınarak hesaplanmıştır. Gelinlik tutarınızın daha az ya da fazla olması durumunda bu tutar – + değişkenlik göstermektedir.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  100 % Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsanız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
  3D Güvenli Alışveriş Sistemi Avantajı Geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz).
  Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

İstanbul Moda
Web sitesi

Fevzi Paşa Caddesi No: 47/C
Fatih / İstanbul

Büyük haritada göster

Hayatımızın en anlamlı dönemlerinden biri hayatımızı paylaşacağımız kişiyi seçip onunla bir ömür geçirmeye adım attığımız andır. O gün her şey çok özel olmalı.
Hayallerimizi yakalayabileceğimiz bir anda her ayrıntı kusursuz olup, yaşamımızın her anında, aklımıza geldiğinde yüzümüzde küçük ama güzel anılarla dolu bir gülümseme yerleştirmeli.

Evlilik… Çok önemli detaylardan oluşur. Salona giriş, misafirleri selamlama, nikah masasına gidilecek an, hayatın en önemli kelimesi Evet, müzik ve ilk dans, misafirlerin dansa sıcak bir şekilde katılmaları… Ve en önemli detay bizim o gün kendimizi muhteşem hissedebilmemizi sağlayabilecek gelinliğimiz…

Elit kadının öncelikli tercihi bir marka İstanbul Moda , tasarımlarıyla gelinlik dünyasına farklı bir tarz ve geleneksel bakışa eklediği modernizm ve göz kamaştırıcı detaylarla bu yıl da hayallerinizdeki gelinliği sadece size özel olarak tasarlamaya devam ediyor.

 gelinlik fırsatları

“Bir gelini ifade edecek gelinliğin yine kendi hayallerinde saklı olduğu” düşüncesi ile yola çıkan İstanbul Moda , hayallerinizdeki gelinliği birlikte hazırlamak için sizi İstanbul Fatih’teki showroomuna davet ediyor.

 gelinlik fırsatları

İstanbul Moda kurucusu Yüksel Temuçin: “1991 yılında kurulan firmamız gelinlik, nişanlık, abiye kumaş sektörüne ilaveten kişiye özel dikimleri ile İstanbul Moda çatısı altında profesyonel kadrosu ile gelinlik, nişanlık, abiye imalat ve tasarım çalışmaları yapmaktadır. Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti ve zengin kumaş çeşitlerimiz ile bütün taleplere karşılık vermektir. Her türlü özel tasarım veya isteğe bağlı uzman kadromuzun önerileri ile hizmetinizdeyiz” diyor…

 gelinlik fırsatları

İstanbul Moda’nın tasarım, stil ve dikim aşamasında oldukça profesyonel, deneyimli kadrosunun nitelikli ve eğitimli çalışanlardan olması, çalışanlarının sürekli gelişimine önem vermesi ve motivasyonlarının yüksek olması bu markayı hak ettiği noktaya getirmiştir. Bu gün gelinlik dendiği zaman ilk akla gelen markalar arasında olan İstanbul Moda siz Nikah Fırsatı üyeleri için harika bir fırsat hazırladı…

 gelinlik fırsatları

İstanbul Moda 2013 koleksiyonundan seçeceğiniz bir gelinlik modelini size özel dikecek ve bu gelinliğin fiyatı üzerinden tam % 20 indirim uygulayacak. 2000 TL’lik bir gelinlik seçtiğinizi varsayarsak kazancınız tam 400 TL olacak. Seçtiğiniz modelin fiyatı daha yüksekse kazancınız da aynı oranda yükselecektir.

 gelinlik fırsatları

Muhteşem bir marka, harika bir koleksiyon ve deneyimli bir kadronun bir araya gelmesiyle birbirinden alımlı gelinlikler sizi bekliyor. Sizde, “ben farklı bir gelin olmak istiyorum, beğenilmek ve fark edilmek istiyorum” diyorsanız, yapmanız gereken tek şey İstanbul Moda ile iletişime geçip, mağazalarına gitmek, size uygun bir model için İstanbul Moda’nın yeni koleksiyonunu incelemek. Gerisi unutulmayacak bir şıklık…

 gelinlik fırsatları

Keyifli alışverişler dileriz…