Güzel yazılarla düğününüze özel bir dokunuş ister misiniz? Davetiyelerinizin üzeri zarif olsun diyorsanız; konuklarınıza verdiğiniz değeri göstermek için Kaligrafia'dan tam % 35 indirim…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
140 TL
İndirim
%96
Kazanç
135 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
12.06.2012

Kullanım şartları

 • İndirim kuponunuz 31/07/2012’ye kadar geçerlidir.
 • Davetiye üzeri yazı için vermeniz gereken asgari sipariş 100 adet olmalıdır.
 • Davetiye ve isim listenizi kargo ile yollayabileceğiniz gibi, adresine de kendiniz götürebilirsiniz.
 • Günlük 800 ile 1200 arası zarf yazılabiliyor.
 • Belirlenen zamanda teslim garantisi veriliyor.
 • Daha detaylı bilgi için 0546 275 61 74’ü arayabilir veya www.kaligrafia.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öne çıkanlar

 • Davetiyelerinizin üzeri çok güzel yazı karakterleri ile harika görünecek.
 • Tanesi 1TL’den yazılan davetiyeler, sizin için sadece 0.65 Kuruş’tan yazılacak.
 • Örneğin, 400 adet davetiye için 400 TL yerine yalnızca 260 TL ödeyeceksiniz ve 140 TL avantajınız olacak.
 • Asgari 100 adet sipariş olmalıdır.
 • Davetiyeler teslim alındığı gibi temiz ve hasarsız teslim edilir.
 • Dilerseniz kargo ile davetiyelerinizi yollayabilir veya adrese bizzat kendiniz teslim edebilirsiniz.
 • Yazılan isimler arasında farklı yazı karakterleri kullanılmıyor, hepsi tek tip yazılıyor .
 • Yazılarda memnuniyet garantisi veriliyor.
 • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • %100 Ücret İade Garantisi: Alışverişinizden memnun kalmazsınız kuponunuzu koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
 • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Kaligrafia
Web sitesi

Tepe Nautilus AVM Ana Kapı Karşısı, Kadıköy-İstanbul

Büyük haritada göster

Kelime anlamı güzel yazı yazma sanatı olan kaligrafi sayesinde düğününüze tamamen size özel bir dokunuş katabilirsiniz. İslam uygarlıklarında hat sanatı olarak dini metinler aracılığıyla çevrilmiş olan bu sanat dalı, hem tarihsel anlamı hem de estetik benzersizliği sayesinde düğünle ilgili her türlü basılı materyale uygulanabilir.

Özellikle düğünler için uygun olabilecek kaligrafi seçeneğiyle davetiye metni, davetiye zarfı, yemek menüsü, düğün yeri haritası, ya da masaları numaralandırmak için kartlar ya da isimlikler yaptırabilirsiniz. Üstelik bu ürünler düğün davetlilerinin saklamaya meraklı oldukları nikah şekerlerinin yerlerini alabilir; davetlileriniz bu sanat eserlerini atmaya kıyamayıp senelerce güzel birer obje olarak saklayabilirler.

Eğer sizde düğününüzü benzersiz kılmak istiyorsanız, ne istediğinizi anlayacak ve uygulayabilecek yetenekte bir kaligrafi ustasıyla harikalar yaratmanız mümkün.

gelin damat kaligrafi

Siz Nikah fırsatı üyeleri için iyi bir usta araştırdık ve bulduk. Kaligrafia firması kurucusu Yalkın Tuncay , ressam, kaligraf, araştırmacı-yazar, tasarımcı, astrolog, şair. İlk hat ve kaligrafi sergisini 1987 yılında Ankara‘da açmış. Paris, Londra, Frankfurt gibi sanat merkezlerinde resim ve plastik sanatlar üzerine araştırmalarda bulunmuş.

nikah düğün davetiye

Çalışmalarında leke, doku, figür ve hat ön planda yer almakta. Ankara’da Erkan Geniş Resim Atölyesinde bir süre eğitim alan sanatçının doğa, atlar ve kuşlar konulu yağlıboya tabloları ağırlık kazandı. Hat, kaligrafi, süsleme, ebru ve yağlıboya resim sergileri bulunan Tuncay, 30 yıllık sanat birikimini bugün de kaligrafik yazı ve tasarım çalışmalarıyla sürdürüyor.

güzel yazı

Davetiye zarfı üzeri yazılar, muhtelif belge üzeri yazılar (Sertifika, katılım, teşekkür, diploma, üyelik ve benzeri belgelere), özel kağıt ve kartonlara arzu edilen özel çalışmalar (Şiir, beyit, ayet, özlü söz ve benzeri), masa, yaka kartı ve benzeri isimliklerin kaligrafik yazımı, kaligrafik logo tasarımı, porselen üzerine kaligrafik yazılar, çeşitli hediyelik ürünlerde kaligrafi, yazı ve hat uygulamaları, isteğe bağlı konu ve malzeme ile resim çalışma hizmeti, sitede mevcut eserlerin satışı vermiş olduğu hizmetler arasında.

indirimli kaligrafi

Böyle bir ustadan sizler için fırsat talep ettik. Bizi de kırmayıp, davetiyelerinizin üzeri harika olması ve konuklarınıza verdiğiniz değeri gösterebilmeniz için muhteşem bir fırsat verdi.
En az 100 adet olmak kaydıyla davetiyelerinizin her biri 1 TL yerine sadece 0.65 Kuruşa yazılacak. 400 adet davetiye yazdıracak olsanız 400 TL yerine sadece 260 TL ödeyerek tam 140 TL avantajınız olacak .

indirimli kaligrafi

Bizler çok değerli bir ustayı, Kaligrafia firma sahibi Yalkın Tuncay’ı sizlere anlatmaya çalıştık. Siz de eğer bu güzel yazılarla davetiyelerinize sihirli bir dokunuş düşünüyorsanız, yapmanız gereken tek şey indirim kuponunuzu alıp, firma ile iletişime geçmeniz.

Keyifli alışverişler dileriz.