Seni seviyorum demenin, evlilik teklifi etmenin, özel bir kutlamanın, hatta düğününüzün haberini vermenin en anlamlı yolu için Karınca Yapım’dan harika bir fırsat…

5 TL
Artık mevcut
değil
Değeri
30 TL
İndirim
%83
Kazanç
25 TL
Fırsat şu tarihte bitti:
00:00
26.06.2012

Kullanım şartları

  • İndirim kuponunuz 30/09/2012’ye kadar geçerlidir.
  • Bir kupon sadece bir fırsat için geçerlidir.
  • Daha detaylı bilgi için 0216 420 29 83- 0533 696 88 64 veya 0541 806 54 61’i arayabilirsiniz.

Öne çıkanlar

  • Eğlenceli bir video kliple dilediğiniz mesajları sevdiklerinize iletebileceksiniz.
  • 5TL’lik indirim kuponunuzla yaklaşık 3.5 dakikalık bir klip için 149 TL yerine sadece 119 TL ödeyerek 30 TL indirim hakkınız olacak.
  • Hazırlanacak olan video klip DVD halinde size gönderilecektir. Kargo ile gönderim yapılabileceği gibi firmanın adresinden de kendiniz teslim alabilirsiniz.
  • Bu fırsattan sadece evlenecek çiftler değil, doğum günü kutlamak, aşkınızı iletmek, herhangi bir mesaj iletmek, özür dilemek, evlenme teklifi etmek, düğününüzün yerini ve tarihini bildirmek vs. amaçlı dileyen herkes faydalanabilir.
  • Bir tanıdığınıza da tavsiye edebilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  • 3D Güvenli Alışveriş Sistemi avantajı geçerlidir. (Alışveriş esnasında bankanızın güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.)
  • Havale veya EFT ile ödeme yapmak için destek@nikahfirsati.com’a e-mail atmanız yeterlidir.

Şirket

Karınca Yapım
Web sitesi

Aşık Veysel Caddesi No: 43 Çakmak
Ümraniye-İSTANBUL

Büyük haritada göster

KARINCA YAPIM SEVDİĞİNİZE UNUTAMAYACAĞI MÜKEMMEL BİR HEDİYE HAZIRLIYOR. SİZ SADECE HAYAL EDİN…

Klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Sıra dışı bir hediye mi arıyorsunuz? Sevdiklerinize farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Aradığınız en unutulmaz hediye burada…

Sizin için kameralarıyla İstanbul sokaklarını dolaşıyor ve sevdiklerinizin ömür boyu unutamayacakları tekrar tekrar izleyebilecekleri, size ve sevdiğinize özel bir film hazırlıyorlar.
Renkli İstanbul sokaklarının eğlenceli sakinleri sizin için kamera karşısına geçiyor ve sizin sevginizi haykırıyor. İletmek istediğiniz mesajlarınızı hediyenizin sahibine sizin adınıza iletiyor.

Aşkınızın doğum gününü kutlayabilir, sevgilinize muhteşem bir evlilik teklifi yapabilir, sizin sevdiğinize olan aşkınızı başkalarının haykırışlarıyla gösterebilir ya da evleneceğiniz günü, saatini, yerini siz veya başkaları iletebilir. Mesela başkalarının Aylin ile Cem evleniyor, 23 Haziran Cumartesi, saat 16:00’da, Kadıköy Evlendirme Dairesinde diye anons ettirdiğinizi bir düşünseniz, ne kadar eğlenceli olur değilmi?

karınca yapım fırsatı

Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, arkadaşınıza, annenize, babanıza, kardeşinize, dilediğiniz herkese söylemek istediğiniz her şeyi söyletebilir, şiir yazı, fotoğraf gibi size özel tercihler ekletebilir, kendi özel mesajlarınızla tamamen kişiye özel unutulmaz bir film hazırlatabilirsiniz. Örneğin nişanlınıza tamam hayatım dilediğin yere balayına gideriz, artık affet beni, seni çok seviyorum diye hazırlanacak bir mesajda hangi nişanlı bu barışmayı kabul etmez ki?


Mustafa-meryem ile karinca87

Bu muhteşem video klipleri hazırlayan Karınca Yapım, 2009 yılında İstanbul’da Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olan birkaç arkadaş tarafından kurulmuş. Kuruluşundan bu yana kalite anlayışı, genç ve yenilikçi alt yapısı, aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışı ile siz müşterileri tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Yaratıcı ekip, tanıtım filmi, özel çekimler, klip çekimleri, kurgu/montaj, reklam filmi, ekipman kiralama alanlarında faaliyet göstermektedir.


SEVGİLİLER GÜNÜNDE ÖLÜMSÜZ HEDİYE ile karinca87

Nikah Fırsatı üyeleri için Karınca Yapım ile bir araya geldik ve yukarıdaki orijinal video klip çalışması için harika bir fırsat hazırladık. Sizlerde unutulmaz bir mesaj iletmek isterseniz eğer, lütfen fırsatımızı dikkatle inceleyiniz.
Karınca Yapım tarafından hazırlanacak 3-3.5 dakikalık video klip, size orijinal DVD’de teslim edilecek ve bu harika film için 149 TL yerine sadece 119 TL ödeyeceksiniz.


arda-duygu ile karinca87

Yapmanız gereken tek şey, kime nasıl bir hediye hazırlamak istediğinize karar vermek, indirim kuponunuzu almak ve fikirlerinizi Karınca Yapım ile paylaşmak. İnanın Karınca Yapım sizin için en özel ve en güzel hediyeyi hazırlayacak.

Keyifli alışverişler dileriz.